Aktuálně: 4 772 inzerátů176 284 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů
Bobca
Bobca (974 příspěvků) 18.04.2024, 06:24:53 xxx.xxx.20.192

Holky,u nás “samec” na srřechách..domeček dole bílý..Na meteu 1 stupeň venku..Vezu tu Petru,tak 4x za noc vzhůru,až usnu,tak zvoní budík na mobilu😲.Vletím do sprchy,vypiju kafčo(velice zdravá snídaně)😊a o půl máme scuka..

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 17.04.2024, 17:03:39 xxx.xxx.20.192

no jasný..na ulici je nenajde..Já,kdybych měla asi pořádnou smlouvu,taky bych měla nárok na příspěvek-si myslím..Ale v Přáslavicích mi to bytná tak okrouhla,že se mi tam nevztahovalo nic a nepřiznali mi nic..Ale zatím to jde..Jsem psala..Kdybych neměla po chlapovi skoro 4000 a na 4 děti 2000,tak teda vůbec nevyžiju..Nestěžuju si,ale kdyby člověk měl nějaký nárok,proč by si nezažádal?.Vedle si hlavu nedělají..Každého myslím 16tého-se nastrojí a houfně jdou na sociálku..😕

Dveře už jsou zasklené…

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 16.04.2024, 11:27:57 xxx.xxx.20.192

ten jsem brala taky moře let..teď asi půl roku Magnosolv(na předpis ale),že je to “prý”jako lék,NE doplněk stravy  a včera jsem si koupila Magnex citrate+B,nějakou novinku rychleji vstřebatelnou(to může být i market.tah,ale zkusím to vystřídat)..Píšete jednu..berete to samé,co jste dala odkaz?tam jsou 2 a pak je tam uvedený 1000 za 300koliksi-už nevím..Tak který si mám vzít?Vlasy se mi extremně mastí celý život,musím obden umýt,navíc,když spím s tím chobotem,jsem ráno jak “Upír Krejčí”

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 16.04.2024, 11:18:20 xxx.xxx.20.192

Raduš,Petra má 45,proto jí pozvali sami od sebe na první vyšetření..jenže-zrovna ji poslali domů,že má napsáno"poslat lékaři".. Byla jsem tam s ní,počkala bych na výsledek,a tím pádem,by na to přišli asi hned,a vzali by jí ještě na ultrazvuk..Tak jsem to kdysi měla já,ale mám tukovou v levém už moře let..velikosti mexického dolaru a vlašského ořechu😊..Až pak se vyšetřila sama,a má ji tam..Její matka to měla taky a vyřízli jí to.Je vpořádku.

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 16.04.2024, 09:34:18 xxx.xxx.20.192

Dám sem na porovnání Radčinu vistárii-foceno před 3 lety(doufám,že to je ona,co myslí)🙏…😊U nás je škaredě,včera pršelo..Finišuju s úklidem,v pátek hned z fakultky jedu poklízet do neděle Zdence králíky a slepice,přijedu,operu si věci a v úterý vyrážím do penzionu “Pod Kyčmolem”-zase někde k Jablunkovu-do pátku 26,4, s Jaruš na wellnes..Koleno sice bolí,ale to musím zvládnout..Co když mi dá termín brzo,tak ať to tu mám poklizeno..Zítra s Petrou znovu na mamograf,volali že tam něco našli-sama si pak nahmatala bulku,tak je špatná..Tak to mám tak rozlítané..V pátek se pak ozvu,jak jsem dopadla s termínem..nesmím si zapomenout vzít sebou tablet..

Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (974 příspěvků) 14.04.2024, 20:41:42 xxx.xxx.20.192

Já jsem byla včera a dnes od rána do 3 na brigádě..odpolko jsme u sousedů dávaly s holkama novou plachtu na párty-stan..a dávaly ještě jednu navrch,zpevňující..jsem utahaná,jdu dnes dřív spát,včera jsem zalehla taky brzo…Vedle měli zas oslavu,ale po 9 to už naštěstí vypli..Jinak není o čem😎papa

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 13.04.2024, 07:52:16 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 12.04.2024, 17:54:08

Jani-promiň a nezlob se….ano,zkus to řešit v politice…Já takové věci nechci ani slyšet,ani číst..Nesleduju zprávy a ani je neposlouchám v rádiu..Chci mít čistou hlavu…a už jen když to přečtu tady(chápu,myslíš to dobře)..mám to v hlavě..A chci sem za váma chodit🌼Vím,je to můj problém,ale..ju?dík..

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 12.04.2024, 20:07:20 xxx.xxx.20.192

Raduš,já jsem a nejsem doma…sem vlezu ráno,počtu,kouknu i jinam…jinak se snažím něco po něčem dodělávat,než budu vědět termín..Mám to tu roztříděné,rozházené,tak poschovávám,co se dá odložit,a priority musím dodělat..Pak už toho moc neudělám..

Raduš,pošlu ti na mejl všechny moje šité výrobky..sesumírovala jsem to všechno pro kámošku-chtěla to vidět..Tak mám vytvořenou složku.😊

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 12.04.2024, 11:34:44 xxx.xxx.20.192

Raduš bude tlustá,i kdyby přibrala kilo..Ano,nohy má hubené,ale loni jsi posílala fotku z přehrady-sice zezadu,ale jestli ti trošku narostlo bříško,je po 50tce normální…Ty se strašně podceňuješ a já se k tomu prostě nebudu vyjadřovat…

Eliška je borka,že to dokázala👌👍..moc jí to sluší..Já jsem rezignovala..Nesmím si toho moc nakoupit pak,jak budu doma zalezlá s berlama-bo po těch schodech to bude asi obtížné,ale …sousedka mě určitě nenechá o hladu..😊

Ronjo,děkuji za povzbuzení..termín se ale dovím až 19,4,dám vědět..

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 12.04.2024, 11:25:36 xxx.xxx.20.192

no já myslím,že častěji kvete dřív…Stejně jako “ná podzim,když kvétou Jířiny”-jak se zpívá v písničce…Kvetou už v srpnu…ale to celkem vyjde,kvetou dlouho..Ale šeřík jsem zaznamenala fakt už častěji dřív..A to nejsme až tak na jihu..Olomoucko..

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 12.04.2024, 11:15:03 xxx.xxx.20.192

o tom šeříku jsem si to přesně taky často říkala,že to muselo být opožděné jaro..nezaregistrovala jsem je myslím tak pozdě kvést.

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 11.04.2024, 09:03:49 xxx.xxx.20.192

u nás už taky slunko,15 stupňů..Včera fialový hnus,pošmourno,sem tam deštík,vezla jsem Petru na MAMO do Olomouce,navečer jsem letěla u nás k ortopédovi..půjdu co nejdřív na operaci menisku..No co už😇..Nebudu to rozpitvávat.Byla jsem na MR a byl vyřknut ortel☝️Příští pátek se dovím asi termín..Doufám,že to stihnu do července být redy,mám už první týden hlídání u Zdenky..Jinak nic nového..

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 10.04.2024, 08:25:24 xxx.xxx.20.192

beru Rosucard 40mg..výsledky nevím,neříká mi je,tak se nepídím,nezajímají mě,hlavně,že “projdu”🤭beru i cosi na zvýšení hodného cholesterolu..

měla jsem napsanou litánii,a zmizla mi..😈jsem se k čemusi vrátila na minulou stránku a neuvědomila jsem si to😟

Buggyro slepičky budou šťastné,mají zelený výběh👍

Evi-"šipky taje"..to bude asi “slípky také”?..a s tím okem jsem kámošce radila,tak doufám půjde..

Bobca
Bobca (974 příspěvků) 09.04.2024, 07:33:47 xxx.xxx.20.192

Niki,Elza je ta menší,má jiné zabarvení,tmavší ocas..Doporučila jsem jí jít k vetce,má hodně “ospalků”-nevím,jak bych to nazvala,ale je to jiné,krvavější,a začíná jí občas vylézat třetí víčko..Safírek to nemá,ani ždibíček..Elza je z Prahy,Safír ze Slovenska..Jeho chovatelka je pořád v kontaktu,zajímá se..A to jsem měla velký strach,když jsme pro něho jeli nějak v prázdniny,že naletíme..Opak je pravdou,chovatelka úžasná,hodinu  si o něm povídaly,co a jak,dala jí spoustu věcí,pořád jsou v kontaktu..Spíš pražská je přesný opak..Nebudu jí zde pomlouvat,ale….☝️..Kámoška asi spěchala,aby měl kocourek společnost..A ona měla zrovna cestu z Prahy do Olomouce..

na první fotce je čekání,až se uvolní moje taška..Vetšinou na ní ležela Eliška a najednou jí zalehl Safírek(tu jsem vlastně dávala)😊Na druhé je jeho oblíbená pozice vedle mě a můžu ho donekonečna drbat všude..Háže bříško,atd..Na kozenkách vrní.U česání taky vrní a nastavuje se taky.Eli se nerada chová,nevrní,jen chvíli to strpí a uteče..Na poslední je vidět ten rozdíl ve velikosti..Myslela jsem,že je hluchá,ale prý není,stačí zaštěrchat sáčkem s pamlskama😀..To jenom mě měla v paži👎Fakt-dáma až do nebe..Nereagovala na nic,nos nahoře.🤗

U nás už je 25-teda na slunku.

Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (974 příspěvků) 07.04.2024, 11:43:36 xxx.xxx.20.192

už jsem doma..mohla jsem už včera,ale Eli kadí večer a  ráno-a nechává to ležet navrchu..hrabe,hrabe a pak to položí..A nebyl to zrovna tuhý bobek(ale průjem taky né)..Ta představa,že bude celá od hovínek..Jsem radši zůstala do dneška..Druhý záchodek mají právě doma,a na ten Eli chodí-smrad neskutečný,když to nechá nahoře..Měla jsem i nerva..Jdu ke slipkám,dveře jsem za sebou zavřela-balkonové,jen ručkou přitáhnout..Přijdu,Safír nikde!!😲Neměl kudy utéct😲Tak jsem šla volat do zahrady,k sousedům-i ti mi pomáhali…prošmejdila jsem byt,vanu,pod komodou..asi 3x.Jdu z venku..a..pán si to šmáruje od koupelny🤔..Já,ščastná,že se našel,že si zajedu na oběd do OC Haná..Přijedu..Kocour nikde!!Zas lítání,volání-i doma..otevřela jsem několikrát skříň-rohovou(je malinko-asi 1cm dole pootevřená-nejde zavřít)..Napadlo mě nakouknout dozadu do rohu-je tam tma-nemá v té šatničce světlo,foťákem as bleskem..No co byste řekly..Byl tam.Hajzlík-ani nedutal🤔.Spal jak dřevo…Včera bylo krásně,šla jsem na chvíli na procházku..že už budu vědět,kdyby náhodou..

Dnes to ještě nekončilo..Nanosila jsem si věci do chodbičky,šla se rozloučit..Safír proběhl do chodbičky a já netušila,že on si umí otevřít i ty vchodové dveře!! a frnk,byl venku!!..Po kratší honičce jsem ho dopadla,vrata ven byly zavřené..JENŽE!!já za sebou nezavřela,a mezitím utekla Elza😲🙄..Tak Safírka zamknout a hledat tu mršku..je tam chodníček trošku zešikma,a užuž jsem ji skoro měla,smekla se mi noha,já na kolena,svalila se na zadek,záda,nohy hore z kopečka..A kočka fuč..Letěla směrem na zahradu..Naštěstí i tam byla vrata zavřená,a Elzu,schovanou pod stoličkou jsem lovila-přímo za ocas..Bylo mi to jedno..Uhoněná,špinavá,ale šťastná,jsem nasedla do auta a ujížděla domů..Jó,ještě né😎Schovku s klíčkem,že nechám kousíček provázku,na kterém budou ty klíče viset do schránky(tak jsem to měla já nachystané)zaháčené za ty štětiny v otvoru..no co-spadly mi dovnitř i s provázkem..Takže jsem musela Italy vzbudit,že jo,že dobrý-dojedou večer..Klíč má náhradní sebou..Uf🐈

druhý je fronta na ležení na mé tašce..a povlíkat jsem taky nemusela👍

Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (974 příspěvků) 05.04.2024, 17:46:15 xxx.xxx.94.164

. Konečně se mi povedlo připojení na WiFi.. Posílám pár fotecek.. Menší je Eliška a větší Safírek. Už jsem si je i pochovala, mazlíčky. Venku mají udelanou volieru a dvířka zevnitř.. Kámoška je šikovná, i tu stenu si dělala sama. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek