Aktuálně: 5 019 inzerátů173 917 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů
ladabiel
ladabiel (2 příspěvků) 28.05.2023, 12:53:41 xxx.xxx.142.177

Dobrý den, nejdříve chci uvést, že zde nechci rozpoutat nějaký konflikt, pouze jako začátečník mám jeden dotaz. Chci pořídit eklekta kvůli jeho povaze a zvažoval jsem ručně dokrmené mládě. Dříve jsem měl dlouho ručně dokmeného senegalce a po celou dobu to bylo v pohodě. Téměř už jsem byl rozhodnutý koupit ručně dokrmeného samečka, ale opakovaně a z více a často renomovaných zdrojů (R. Low na její přednášce, četné příspěvky na ifauně ) jsem se dozvěděl, že v podstatě díky dokrmování se sice papoušek upne na člověka (inprinting), na druhou stranu mohou a často se stávají po pubertě panovační a agresivní. No a že po odchovu pod rodiči se z něj stane stejný mazlík, ta cesta je sice delší, ale poté je papoušek vyrovnanější a šťastnějí. Nechci udělat chybu, proto se ptám již nyní, abych předešel následnujicím komplikacím. Předem díky za slušné odpovědi...

ladabiel
ladabiel (2 příspěvků) 28.05.2023, 12:46:27 xxx.xxx.142.177
Odpověď na příspěvek uživatele David2013 z 26.05.2023, 23:11:16

Dobrý dne, já úplně nechápu. Jací zelení šílenci? Vy víte něco blíže, proč se na ifaune přestalo diskutovat? Vůbec netuším co tím chtěl kdo docílit, kromě naprosté likvidace webu...??