Aktuálně: 4 784 inzerátů176 378 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů
Nikibubu
Nikibubu (3 příspěvků) 08.11.2023, 00:16:43 xxx:xxx.8961:3bb6

Bacha, náš blboun kadi jenom doma. Když jsme stavěli nový plot a musel se venčit na voditku, tak dva dny neudelal bobek. Treti den uz to z něj padalo samo a byl z toho hotový. 

Nikibubu
Nikibubu (3 příspěvků) 04.11.2023, 20:30:43 xxx:xxx.8961:3bb6

Maji i vepřové  s lososem, kde kureci není. 

na výrobu 1 kg granulí bylo použito až 2,6 kg čerstvého masa, částí prasat a čerstvého lososa

Složení: 40 % čerstvého iberského vepřového masa*, 30 % celého čerstvého lososa*, hydrolyzovaná rýže, řepná dužina, pivovarské kvasnice, kurkuma.* obsah sušiny Analytické složky: N-pevné látky 28,4 %, vláknina 2 %, tuk 16,8 % (pouze živočišné tuky z vepřového masa a ryb), popel 8,1 %, vlhkost 18 %, vápník 1,3 %, fosfor 1,1 %, metabolizovaná energie na 1 kg: 3542 kCal

My uz měnit určitě nebudeme. Jsem opravdu ráda, že mu konečně něco sedlo. Neprůjmuje, neprdí, nevylinava, nedrbe se do zblbnutí….. 

Ja jsem si představovala, jak budeme barfovat, jako s mým předchozím parťákem, ale to jsem se spletla. Tento žere syrové jen občas. Musim mu to nakrájet na malé kousky a i ty po pár soustech plive. Velké kosti na okus vůbec nechce a ty menší taky jenom podle nálady ☹️. Přitom mám přístup k masu v lidské kvalitě za pár drobných. Občas mu uvařím, ale to mu taky moc nevoní. Dnes jsem mu ukuchtila hovězí se zeleninkou a vejcem a koukal na mě, jako bych ho chtěla otrávit a šel si na granule. 

Je možné, že pes je rozený granulář? 

Nikibubu
Nikibubu (3 příspěvků) 28.10.2023, 21:10:48 xxx:xxx.8961:3bb6

Nechci zákládat novou diskuzi, tak se zeptám  tady. 

Máte zkušenost s granulemi Primal Spirit? Nam vyhovují a po dlouhém hledání mýmu broučkovi konečně něco sedlo. Složení mi přijde jednoduché a OK. 

50 % čerstvé kuře, 20 % čerstvé ryby, rýže, řepná dužina, pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisiae), mrkev, jablka, čekanka, kmín (Cuminum cyminum), rozmarýn (Rosmarinus officinalis), kurkuma (Curcuma longa)

 Analytické složky: Hrubý protein 28%, hrubé tuky 15%, hrubá vláknina 2%, hrubý popel 9%, vlhkost 19%