Aktuálně: 4 807 inzerátů176 278 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů
eldudik
eldudik (6 příspěvků) 16.01.2012, 12:23:56 xxx.xxx.191.37
Dobrý den, Máme doma Roselu, která snesla za dvaa měsíce už deváté vejce...(v kleci je sama) Nevíte co s tím.... pokaždé když ho snese vypadá na umření, zřejmě vyčerpaná. Nevíte kdy to snášení skončí, nebo nedá se to nějak zastavit? Děkuji za radu Lukáš
eldudik
eldudik (6 příspěvků) 24.05.2009, 15:59:39 xxx.xxx.123.208
Diky za radu, ruky se nebojí, normálně ho nosim, lítá na mě. Otevíram mu téměř denně(někdy se mu ven teda nechce). Krmení mu přítelkyně připravuje pestřejší než mě :-) (ovoce, zelenina, klíčky, luštěniny, zrní, i vajíčko mu vaří, každý den něco jiného).

Díky za reakci
eldudik
eldudik (6 příspěvků) 24.05.2009, 09:59:39 xxx.xxx.123.208
Dobrý den,
máme roselu penant, kterou jsem tak nějak zdědili. Vím, že je to špatný papoušek na doma a že by mě mít voliéru a tak... Ale s tím už nic nenadělám...
Chěl jsem se zeptat na vyškubávání... Vím že je to nejspíš z nudy, ale je normální, že si dost drbe i hlavu???
Nevím jestli je řešení koupit mu opačné pohlaví (sám nevím jakého pohlaví je) klec mám jen 42x70x90, tam by se asi nevešli...
Vím, že největší problém bude zřejmě v druhu papouška, ale snažím se pro něj udělat v rámci možností co jde...
Díky za rady.
Lukáš
Obrázek
eldudik
eldudik (6 příspěvků) 10.01.2009, 12:22:42 xxx.xxx.41.212
Díky za rady,
nevíte jak v tomhle počasí mam papoucha převézt? Vadí mu zima?
Myslím, že by to teď bylo vhodné, když ještě tolik nelítá.
eldudik
eldudik (6 příspěvků) 09.01.2009, 18:40:52 xxx.xxx.41.212
Dobrý den,
Máme roselu penant, která byla přes rok u babi, takže trochu zakrněla. Chceme pro ni udělat co nejvíce, tak jsem se chtěl zeptat na pár rad.
Řekl bych, že přes rok nelítala, po urputném snažení jsme ji dostali ven ale má zřejmě ochablé létající svaly - po vyndání z klece jen ťapkal. - můžeme to nějak zlepšit?
Má nevhodné bidylko (prum asi 1,5cm) chceme ho vyměnit - jak tlusté má být?
Na dlouhé drápky jsme zakoupili cem. bidýlko - správně nebo by je měl zastřihnout veterinář?
Veklou klec už sháním.
Vím, že podmínky nemá ideální ani náhodou, ale chceme udělat vše proto, aby se to zlepšilo.
Díky moc za Vaše rady a reakce