zbosace09.03.2011, 17:47:09xxx.xxx.47.111Ja sa ich zas nemôžem zbaviť. Kačery mi dobiedzajú do zakrslých aj smaragdových. Keď ich odoženiem za dve minuty sú naspeť. Svoj chov divokých som rozpredal a teraz mi tu chodia pravé divoké z prírody. No hrozné volačo.