Aktuálně: 4 793 inzerátů175 902 diskuzních příspěvků17 773 uživatelů
Jarka89
Jarka89 (6 příspěvků) 15.02.2009, 00:13:09 xxx.xxx.10.81
Milý Pavle,to je to co jsem potřebovala slyšet....,až mi ta vaše slova vehnala slzičku do oka.Moc vám za ta slova děkuji a určitě se vám tady někdy ozvu,jak to s naším Pepou a Miluškou a jejich snůškou dopadlo,nebo pokračuje.a přeji i vám hodně pěkných chvilek s vaším papouškem "je moc pěkný. I já mám pepíka pořát na rameni a chce si hrát a povídat,pereme spolu prádlo v koupelně,přiletí i k počítači,jak říkáte :)no prostě něco úžasného.A to až jednou..,tak vám napíšu o našich pudlících,jak vlastně se stalo,že máme tři,ale to je na delší povidání.Promiňte to psaní na PC,jsem samouk a ve svých 62letech to pro mě byly nervy se to aspoň takhle naučit. No vnoučata se také snaží mně zdokonalovat,ale mají všichni svých starostí v dnešní době dost a přeci si udělají na babičku čas.Tak se mějte a zdravím i vaší rodinu :),musíte být všichni moc hodní,když také tak milujete ty malé tvorečky.Zdraví babi.
Jarka89
Jarka89 (6 příspěvků) 13.02.2009, 23:38:03 xxx.xxx.10.81
no moc děkuju za radu..ale to hubnutí to bude mazec..ještě jednu radu,oni musí mít andulky stále stravu jsem četla a kolik těm dvoum mám dávat prosa denně dávám každému 2 lžičky+ ovoce a zeleninu..je to tak dobře ,jo a jenou týdně klásek oběma dohromady.dík babča.
Jarka89
Jarka89 (6 příspěvků) 13.02.2009, 22:47:04 xxx.xxx.10.81
tak jsem dnes konečně překřičela pepíka a využila toho,že miluška se šla trochu protáhnout po dlouhém nočním sezení a kontrolovala jsem vajca s baterkou.A mohu vám říci,že jsem opravdu nikde žádné červené pavučinky-cevky neviděla některý vajíčko bylo průsvitné bez ničeho a některé mělo jako takovej kroužek asi v jedné třetině od čpičky.A to ta pavučinka,jak říkáte všichni by měla být někde uprostřed? Aspoň jedno vajíčko kdyby bylo oplozené...miluška se asi trochu naštvala a hnedle po prohlídce budky vylézala nějak častěji a byla na nás asi naštvaná.pepa to dával dohromady,ale moc se mu to nedařilo a hrozně ho naštvalo,že miluška chodí sama zobat do krmítka a tak tomu udělal ráznej konec a krmítko prostě vysypal-rošťák..No dnes je tomu 13 dnů,co bylo sneseno první vajco a tak mě nic jiného nezbívá,než ještě počkat 5-6 dnů,jestli se bude něco dít,že ano ? Tolik sme se s dědou těšili na mladé a chudák miluška co tomu řekne..snad nám neuhyne smutkem,když nic z mladejch nebude! Tak vás všechny zdraví vaše babi...moc ráda si tu vše pročítám a jsem ráda,že tolik lidí miluje tu naší havěď co ?
Obrázek
Jarka89
Jarka89 (6 příspěvků) 12.02.2009, 20:30:35 xxx.xxx.10.81
přeji všem tady pěkný večer a děkuji za rady.Petře piškoty dostávají naši miláčci jen ráno za odměnu včetně andulek,ale pepa to nosí milušce do budky...a tu mýchanici už dělám asi týden ale moc jim nejede asi byla nejprve moc mokrá a na podruhé zase moc suchá,tak tet se mi už snad podaří,když ste mi poradil Petře.No a už mám jenom 6 vajíček,to sedmé nemohu zase najít,ale včera měla jedno pořád mimo důlek tak je možné že by ho snědla? Ale krmení včetně ovoce zeleniny sépie písku a skořápek mají stále dostatek.Jsem z toho celá špatná babka..koukala jsem na vajíčka a jsou všechna stejná bílá matová a zdájí se mi nějak těžší než před týdnem,ale prostě já nepoznám zda jsou oplodněná nebo nejsou je mi z toho do pláče...,chudák miluška tak poctivě sedí a potom třeba nebude ani jedno!!! Hoši radte,-PROSÍM !!!
Obrázek