Aktuálně: 4 851 inzerátů175 255 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů
Karen Válková
Karen Válková (52 příspěvků) 21.06.2009, 17:28:34 xxx.xxx.31.1
Všichni mě straší, že mi to stejně pojde, tak hledám rádce,na kterého se mohu obrátit,až nastane problém.Zatím se mi zdá, že je to dobrý. Mám je v bedně v síni.Pod ně jsem dala ještě na dno bedny lepenku.Bedna je totiž na nožičkách.Pod lampou mají snad do40°C.ale bokem dál od lampy je 30 °C.Mám tam dvě kuřata araukán ,aby je učila zobat. Nevím jestli sama pijí, proto jsem jim 2x dala sama.Na krmení jsem nedostala u nás koupit spec. krmivo pro krůty,tak jím dávám K1 +strouhané vejce+nasekanou kopřivu a zatím jen na zem. Kuřata jsou starší mají dnes týden,ale mám jen ta dvě a tak bych je chtěla nechat dohromady trvale.Smím? Dělám jinak všechno dobře?
Budu moc ráda,když mě opravíte co dělám špatně.S pozdravem Karen
Karen Válková
Karen Válková (52 příspěvků) 21.06.2009, 11:56:19 xxx.xxx.31.1
Včera se mi vylíhla 2 krutí kuřátka,dosud jsem odchovávala jen káčata a kuřata slípek. Je tu někdo ,kdo by se mnou rozdělil o svoje zkušenosti?
Obrázek
Karen Válková
Karen Válková (52 příspěvků) 27.03.2009, 08:34:11 xxx.xxx.31.1
Hani, teď jsem si šla vypsat co na tvém Rajčeti vidím s obrázky.:Bohdanov,Unor 2009,Líheň,Sněhová nadílka,Arboretum Boskovice,Lysá nad Labem,Zima v zahradě,Zahrada,Azalky,CHryzantémy Naše zahrada..
Ostatní položky mám s prázdným okýnkem a i když otevřu celou položku,vidím jen prázdná okýnka s číslem fotky.Škoda. Ráda bych si to prohlédla.Ahoj Karen
Karen Válková
Karen Válková (52 příspěvků) 27.03.2009, 08:26:22 xxx.xxx.31.1
Ahoj Hani, no já nevím proč to tak je,ale když kliknu na tvoje http, otevře se mi sice tvoje Rajče, i jednotlivá okýnka s číslem fotky ale všechna jsou prázdná.I když přejdu na celé tvoje stránky mám většinu položek prázdnou. Jsou tam jen některá.
Tak nevím čím to může být, že tobě to nedělá.
Karen Válková
Karen Válková (52 příspěvků) 15.03.2009, 14:37:20 xxx.xxx.31.1
Chci se zeptat, jestli se někdo z vás setkal s tímto. U mladých kuřiček plemene Aroukana ,tedy u jedné z nich jsem zjistila při ohledávání ,že se jí vytvořila hned u vstupu do kloaky,směrem nahoru-k páteři boule. Dost rychle se zvětšuje a již téměř ucpala vývod z kloaky Slepička ještě nezačala nést,ale ostatní ze stejného hejna již nesou.Ona by stejně neměla šanci vejce snést. Jinak je klidná, nejeví žádné příznaky nemoci a žere.
Karen Válková
Karen Válková (52 příspěvků) 15.03.2009, 14:13:37 xxx.xxx.31.1
U některých plemen, které nemají uzavřenou plem. knihu je možné po uchovnění dostat registr. Je to třeba u krysaříků.Podrobnosti nevím.Dají se zjistit na stránkách Klubo přátel pražských krysaříků.