Aktuálně: 4 791 inzerátů176 085 diskuzních příspěvků17 778 uživatelů
Ferda Mravenec
Ferda Mravenec (4 příspěvků) 11.05.2009, 21:00:25 xxx.xxx.173.220
Zdravím, k této problematice bych připsal svůj zbůsob krmení. Já krmím denně, když nemají dení dávku směsi sežranou tak jim přisipu jen půl dávky. Mám to odměřený na kelímek od jogurtu.
jinak jim denně měním vodu, čerstvou trávu a ovoce nebo zeleninu. Když odchovávám mladý tak přidávám namočenej rohlík ve vodě a dvakrát týdně vaječnou míchanici.
Jo krmnou směs si míchám sám a se složením se přispůsobuji ročnímu oddobí, před hízděním krmím týden nebo 14 dní pouze čistím prosem.
Ferda Mravenec
Ferda Mravenec (4 příspěvků) 07.05.2009, 23:45:36 xxx.xxx.167.67
Mě ulítla je to tak 6 let samice anduly a když jsem se ji snažil chytit tak ji vzalo káně. Loni ulítl sameček zebřičky pestré bylo to asi v 6 hodin ráno a při obědě když jsme si povídali tak vletěl do obýváku otavřeým oknem.
Ferda Mravenec
Ferda Mravenec (4 příspěvků) 04.05.2009, 15:31:58 xxx.xxx.173.220
Zdravím všechny chovatele
Pohlavý u mladých andulek lze poznat podle tvaru hlavy a podle barvy ozobý, je to složitý barva ozobí se u mladých andulek mění pomalu každý týden za jinou a záleží na světle. Já známm 4 roky chovatele a ten je 100% pozná, u všech andulek co jsem prodával jsem měl odezvu, že byl správný výběr pohlavý. I já jsem si bral do chovu mladý andulky 14 dní po vylítnutí z budky a měl jsem doopravdy samičky.
A co se týče registrace nevím, ale taky mě štve že tu tipují rádoby chovatelé, kteří si problematiku zjisí z knihy a nebo jiných internetových stránek a pak si myslí že snědli všechen rozum světa.