Aktuálně: 4 960 inzerátů174 206 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 14.07.2010, 09:45:16 xxx.xxx.226.3
Tak happy end se nekoná :-(, po uspání dětí jsem šla na zahrádku, že prcka dám přes noc do klece a našla jsem ho na silnici rozjetého. Během půlhodinky se stačil přemístit skrz pletivo na chodník a silnici. Ach jo....sice jeden malý ptáček, ale zamrzí to....
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 12.07.2010, 22:28:39 xxx.xxx.226.3
Zdravím, od rána za brankou sleduji toto mládě.Za celý den jsem uněj neviděla rodiče a to vidím pod brankou neb se celý den válím s dětmi u bazénu.Odpoledne už bylo tak vysílené, že leželo, jen otevíralo zobáček a mělo roztažená křídla.Říkám si, nechám to přírodě, jenže večer, když jsem uklízela na dvoře tam bylo pořád a živé, poskakovalo dokolečka.Průser je v tom, že to je ulice ze všech stran stěny baráků a v noci se tam stahují kočky, žádný úkryt.Odlovila jsme jej po chytacího pytle ,dala v klec a ráno ho šupnu na zahrádku, jestli se nedovolá rodičů.Čím ho ale krmit, ev.co to je za mladé? Vrabec? měla jsem ho tam raději nechat?
Obrázek
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 16.06.2010, 20:22:33 xxx.xxx.226.3
Já mám tedy na dvoře voříška, ale zkuste na střechu voliery natáhnout ostnatý drát...pokud by se to někomu nelíbilo, že není humánní, pak nasekejte keře šípku nebo trnky a dejte je tam.Mělo by to pomoci, alespoň na té střeše.Na noc bych to ve snopech asi zavěsila na háčky před pletivo až k zemi...levné a za zkoušku to stojí.Dejte pak vědět, jak se vám zadařilo s nimi zatočit.Je fakt, že zvířata mám ráda, ale kočky..nu...moc nemusím:-)).Já zas bojuju s myšma...