Aktuálně: 4 576 inzerátů178 203 diskuzních příspěvků17 805 uživatelů
hanka22
hanka22 (3 příspěvků) 15.02.2010, 12:21:42 xxx.xxx.171.135
Ono mně ani tolik nejde o to je mít jako mazlíky, spíš je pro radost pozorovat, jak si spolu hrajou a tak, jen mi šlo o to, aby si zvykli na ruku, kdyby náhodou byl nějaký problém a musela jsem je chytit nebo něco. ale asi to teda tak udělám, napřed jednoho. Nemáte tip na nějaké chovatele, jsem z Domažlic,takže spíš Plzeňský kraj, abych je chudáky nevlekla přes půl Čech:-)
hanka22
hanka22 (3 příspěvků) 15.02.2010, 11:49:53 xxx.xxx.171.135
Děkuju za odpověď, o to mi taky jde, aby se mi to nějak nekontrolovaně nemnožilo, prý jsou dost plodní:-)Veroniko takže asi bude lepší je vzít postupně? Já právě měla strach, že kdybych vzala oba najednou, že se neochočí. A zase trápit je zavřené v kleci i když není zrovna nejmenší, to se mi taky nechce.
hanka22
hanka22 (3 příspěvků) 15.02.2010, 10:42:58 xxx.xxx.171.135
Dobrý den. Po smrti senegalečka máme doma moc klid, tak jsme se po domácí poradě rozhodli s tím něco udělat. Chtěla bych si pořídit kakariky čč. A potřebovala bych radu: je lepší pořídit páreček, pokud bych nechtěla nějak množit - jednou, dvakrát by mladé vyvést mohli, ale víc asi ne. Nebo by byli lepší dva jedinci stejného pohlaví - případně jakého? A ještě jak dalece se dají ochočit, kdybych si je vzala vychované rodiči hned po odstavení? Jestli by bylo lepší vzít napřed jednoho a až by se přestal bát tak potom teprve kamaráda? Nejde mi o to, aby mi seděli na rameni nebo něco, spíš jen abych je po puštění nemusela nahánět zpátky do klece a působit jim tím nějaký stres, tak aby si vlezli na ruku.
Děkuju moc za rady.