Aktuálně: 4 601 inzerátů178 098 diskuzních příspěvků17 803 uživatelů
Nekoranec Martin
Nekoranec Martin (2 příspěvků) 24.03.2010, 19:37:36 xxx.xxx.79.98
Pro 109.90. Presne to taky hodlam udelat. Podivam se na ruzne penanty ruznych chovatelu a vyberu si od toho kdo bude mit roselu penant oranzovy, muze byt i jana barva ale zkratka nejlip kdyz bude modro cervana atd. Tak budu hodnotit pristup tech chovatelu a opravdu ocenim kdyz mi toho pak povi co nejvic. Rozhodne budu chtit samce a pak se s chovatelem jen domluvim zda jej rucne dokrmi, nebo ji mam pak dokrmovat sam. A az se vyklubou a budou se moct odstavit od rodicu tak me ten chovatel kontaktuje a ja si pro nej prijedu. Pokud bude vice semecku tak samozdrejme budu moc rad kdyz si pak budu moct vybrat. Ale musim rict za osobne bych byl nejradeji, kdyby mi ho rucne dokrmil chovatel, pac urcite bude mit s tim vice zkusenosti nez ja. Samozdrejme klidne i priplatim a dokonce jsem ochoten se domluvit uz v Prerove na zaplaceni zalohy.
Nekoranec Martin
Nekoranec Martin (2 příspěvků) 24.03.2010, 12:56:00 xxx.xxx.127.52
Jen pro nektere uživatele. Ja moc dobre vim ze roselu starou 4 mesice ted nesezenu, jedu do Přerova jen proto, ze chci najit chovatele ktery by mi penanta prodal az bude cas vhodny pro odběr. Protoze se muze stat ze pozdeji zadna nebude volna. Navic s tou kleci v byte nesouhlasim s tim ze by byla jako ve vezeni. Bude mit u mne vic volnosti nez ve volijere. Navic moje klec ma rozměry 2m výška, 1,5m sirka a 3 m dekla. Takze nechci slyset ze by trpěla kdyz tyto rozměry jsou vic nez prijatelne na byt. A to jeste podotýkám ze tam bude zavřená jen v noci a kdyz budu v praci. Jinak bude mit cely pokoj k dispozici a navic jak uz jsem rikal budu s ni chodit ven na ksirech a vim ze to jde a pták bude o to vice spokojeny.