Aktuálně: 4 636 inzerátů177 776 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů
syslinecek
syslinecek (24 příspěvků) 12.07.2011, 17:00:51 xxx.xxx.124.50
to je paráda, že je to takto rozmanité.Jsem chovatelkou, teprve necelý rok a zatim jsem dávala jen to co dával penantům předchozí majitel, nebo co jsem vyčetla někde na netu. :) Ještě že existují fora a lidé kteří dokáží poradit, děkuji :)
syslinecek
syslinecek (24 příspěvků) 11.04.2011, 21:45:13 xxx.xxx.124.50
Dnes jsem u voliéy strávila více času sledováním a nejspíš to opravdu byla žlutá samička, pořád mi po té bílé jde.No doufám, že se situace zlepší, zítra jáí ránu namažu, ikdyž to vypadá, ž euž se jí to hojí samo.No jsem zvědavá co z toho ještě bude, snad už jen to dobré :)
syslinecek
syslinecek (24 příspěvků) 10.04.2011, 17:10:36 xxx.xxx.124.50
horší je, že už začala hnízdit, sedí v budce a už skoro nevyleze :( nevím, zda už se nechystá snášet.. to by potom asi nebylo dobré ji přenášet že? jinak děkuji za radu, ..
syslinecek
syslinecek (24 příspěvků) 10.04.2011, 16:45:48 xxx.xxx.124.50
Dobrý den Všem, potřebovala bych poradit ohledně samičky andulky, je to tak dva dny co jsem si všimla, že andulce se odlupuje ozobí a má jedno oko jakoby zalepené, snažila jsem se pozorovat, zda na ni neútočí nějak jiný pták, ale nc jsem nepostřehla.Dnes měla andulka i krev na prsou, tak nevím, zda-li je nemocna, nebo na ni má někdo pifku.Chovám andulky teprve prvnim rkem, proto budu moc ráda za radu, co by to mohlo být.Přikládám fota Předem Všem moc děkuji za rady Lenka
Obrázek
syslinecek
syslinecek (24 příspěvků) 03.09.2010, 10:24:43 xxx.xxx.92.252
Děkuji Všem za příspěvky, ne s měrkou jsem tam opravdu chodit nechtěla :D ale chtěla jsem vědět alespoň přibližné množství.Děkuji Orině za lžičkování :) určitě to využiju, a jak tady již bylo psáno, zbytek časem vypozoruji.Ještě jednou děkuji mockrát za rady a já si jdu přečíst E-mail, snad budu zase o něco chytřejší :) Děkuji
syslinecek
syslinecek (24 příspěvků) 02.09.2010, 22:29:53 xxx.xxx.92.252
Dobrý den, prosím mohl by mi někdo poradit nějakou stránku, nebo napsat kolik by toho měli denně sníst dospělí jedinci Penantů, korel, andulek a zebřiček? Nechci aby strádali, ale ani aby se přejídali, tak bych ráda věděla jaké množství krmiva jim dávat :) Děkuji mockrát za každý příspěvek.S přáním krásného zbytku večera Lenka
syslinecek
syslinecek (24 příspěvků) 17.08.2010, 20:28:36 xxx.xxx.92.252
Výborný nápad :D Vidíte kanadské borůvky ani rakytník mne nenapadl, a přitom jsou to tak krásné keříky :) super už vím co tam dám :D a s tou voliérkou ta tam bude hned co budou další korunky :D Díky moc :)
syslinecek
syslinecek (24 příspěvků) 17.08.2010, 17:15:28 xxx.xxx.92.252
bylinný záhon už mám na druhé straně :) dokonce se mi nechtěně rozrostl, ale stejně moc děkuji za nápad :) Nejspíš začnu uvažovat o té vrbě :) Přece jen pro papoušky přísun čerstvích větviček na okus a když ji nějak pěkně zapletu, tak bude vypadat i moc hezky :) děkuji za radu a kdyby ještě někoho něco napadlo, fantazii se meze nekladou a já si moc ráda přečtu jakýkoliv nápad. Děkuji Všem moc moc moc :)
syslinecek
syslinecek (24 příspěvků) 17.08.2010, 09:52:22 xxx.xxx.92.252
Všechno je to úplná nádhera, doufám, že se k takové kráse taky jednou dopracuji :) Prozatím, mohl by prosím někdo poradit jakou rostlinu,keř nebo stromek je vhodné dát přímo k voliéře papouchům? Zbývá mi mezi voliérami takové nevkusné dvoumetrové místo :D Chtěla jsem si tam dát škupmu, ale zjistila jsem, že je jedovatá i pro papoušky :( tak dumám, aby to mělo dvojí účel, papoušci aby si mohli zobnout a aby to vypadalo pěkně :D Díky moc za příspěvky :)