Aktuálně: 4 684 inzerátů177 448 diskuzních příspěvků17 793 uživatelů
bohumilab
bohumilab (8 příspěvků) 23.08.2010, 19:20:29 xxx.xxx.137.71
Dobry den, i ja mam doma amazonana modroceleho, je mu 10 mesicu, je rucne dokrmeny, ale k nam domu prisel kdyz mu bylo 6 mesicu, byl uz zvykly na pevnou stravu. Ani me chovatel nerekl temer nic, jen davat semena a zeleninu, vsechny informace jesm nasbirala ruzne od jinych chovatelu, na netu a pozorovanim....Semena nedavam temer vubec, protoze je neprijima, zeleninu v jakemkoli stavu, varenou jedine na pare, zeleninu a ovoce syrove strouhane na vetsim struhadle, 2-3 tydne davam michanici,tzn. varene vejce, varena mrkev,suchar nebo piskot, vse rozmackane. Veskerou stravu vymenuji 2x denne. I kdyz je uz 10mesicni vidim, ze lepe prijima mekkou stravu. Davam i varene fazole, ryzi a nekdy na male kousicky nasekna varena kureci prsa. Mozna, ze by stalo za pokus zacist castecne dokrmovat i lzickou, ne jen strikackou. Jsem chovatel zacatecnik, moje vedomosti jsou mizive, ale bezpecne vim, ze papousek neni ani pes ani kocka a ze chce hodne a hodne trpelivosti. Preji hodne uspechu a doufam, ze moje informace byly alespon z casti uzitecne.
bohumilab
bohumilab (8 příspěvků) 23.08.2010, 18:21:19 xxx.xxx.137.71
Dobry den, opravdu moc hezke....muj papousek je v kleci (koupila jsem tu nejvetsi co jsem nasla) jen kdyz je sam doma. Nejmene 7-8 hodin denne je na volnem stani a poletuje vsude kde se da....samozrejme, ze nadela spoustu neporadku, ale s tim se musi pocitat.
Obrázek
bohumilab
bohumilab (8 příspěvků) 18.08.2010, 15:41:01 xxx.xxx.137.137
http://www.zoohit.cz/shop/ptaci/klece/voliery/170731 Dobry den, mam amazonana modroceleho, poridili jsme mu vyse uvedenou klec. Nejsem zadny odbornik, ale bylo mi receno, ze klec by mela byt co nejprostornejsi.
Obrázek
bohumilab
bohumilab (8 příspěvků) 29.07.2010, 12:23:46 xxx.xxx.137.190
Dobry den, mam doma 9mesicniho amazonana modroceleho dovezeneho z cech (ziju v Italii), posledni dva-tri tydny zacal ztracet peri, chtela jsem se zeptat..je mozne, ze preperuje? Jinak nejevi zadne znamky stradani, je hravy, potravu prijima bez problemu, naucil si opakovat zhruba 10 slov. U nas je 2 mesice. Dekuji
Obrázek