Aktuálně: 4 872 inzerátů175 133 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

krmit v kurníku nebo venku

anonymní (neregistrovaný) 15.03.2012, 19:13:34 xxx.xxx.254.30
Dobrý den mohl by mi někdo poradit jestli je lepší kmit slepice v kurníku, nebo venku ve výběhu.Říkal jsem si že asi uvnitř to je lepší, protože to nebudou ujídat vrabčáci, ale nevím jsem začínající chovatel a nechám si poradit od zkušenějších. Velice uvítám vaše rady a názory.
Wandys1
Wandys1 (117 příspěvků) 15.03.2012, 20:19:24 xxx.xxx.10.4
No já mám uvnitř krmítko se zásobníkem, kde mají směs granulí, pšenice a kukuřice, trvale k dispozici.. Také napáječku. Venku jim dávám zbytky, mleté kosti ,trávu a vše z čeho dělají "bordel". Vrabčáci se přiživí venku myši uvnitř. I když myší jsem se letost dokázal zbavit.
anonymní (neregistrovaný) 17.03.2012, 04:32:59 xxx.xxx.254.30
Děkuji za radu asi to také tak udělám. Mohu se zeptat jak jste se zavil těch miší ?
Wandys1
Wandys1 (117 příspěvků) 19.03.2012, 09:01:33 xxx.xxx.10.4
Vyhlásil jsem jim "válku". Od podzimu večer co slepice usednou na hřad, pověsím krmení nahoru, aby se k němu myši nedostali a v kurníku u zdi mám takovou budku, kam sypu ty červené, jedovaté granule. Byly navyklé tam chodit žrát a granule mizely skoro 2 měsíce. Budky mám ještě na dvou místech ve stodole.Jed sypu v rukavicích (čím špinavější, tím lepší, kvůli svému pachu). Od půlky prosince mám pokoj. Nějaká se objeví na jaře, ale hlavní invaze je začátkem zimy. Dělají se ještě takové sklopce, ty jsou ale drahé. Pastičky na potkany, které se prodávají v obchoďácích jsou na potkany slabé. Uslyšíte ránu, zapištění, ale myš nikde.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.