Aktuálně: 4 666 inzerátů177 668 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů

Proc umiraji

anonymní (neregistrovaný) 31.03.2013, 15:11:30 xxx.xxx.140.138
Dobry den! Z 67 nasazenych vajec mi tezko vylezlo 26 kurat, a ty ted jedno po druhem zdechaji :-(... pravda tri kurata byla zadusena ostatnimi (zajimave - udusenymi byli ti prvni, nejvetsi), a ostatni proste rano nakrmim a vpoledne najdu jedno mrtve.... ted je tedy sleduji minutu co minutu a zjistila jsem, ze nektera maji jakoby epilepticky zachvat, ale kdyz ho vezmu do ruky, a trosicku promasiruju, tak pak beha normalne. Ale opakuje se to, jak casto, nevim. Ted mi zemrelo jedno, taky uz velike, a to jsem teda "vykuchala" a zjistila, ze vnitrnosti jsou ciste.... kuratum je tak tyden +- .... s "epileptickym" zachvatem uz jsem tam zahlidla dve kuratka.... veterinare mi nedoporucujete, je nedele, a pak tady nasi veterinari ani neumeji cist, natoz lecit :-( ...
anonymní (neregistrovaný) 31.03.2013, 20:54:48 xxx.xxx.140.138
Poslo dalsi! V 16.30 bylo jeste cile, a v 18.30 jsem ho nasla mrtveho :-( ..... bylo to jedno z tech s "epileptickym" zachvatem....
anonymní (neregistrovaný) 02.04.2013, 23:19:51 xxx.xxx.105.3
Čím kuřata krmíte ? Kupte jim směs pro kuřata K1 !!!. S krmením maličkých kuřat nelze experimentovat. Musí mít v krmivu VŠECHNY ŽIVINY VE SPRÁVNÉM POMĚRU !!! A takovou krmnou směs umí namíchat pouze odborník, tj. krmivářské oddělení a výrobna krmiv v ZZN.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.