Krůty a kuna

neregistrovaný Jesiie neregistrovaný

Rada bych vedela, kdyz od jara nebudu dospele kruty na noc zavirat, jestli je ohrozi kuna. kuny tu meme, obcas vidim jak prebehne po zahrade. dik

  • Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek
neregistrovaný J.M. neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Jesiie z 02.03.2015, 07:39:20

Tak být Vámi, neriskovala bych, a krůty na noc dále zavírala. Ono krůtám nehrozí nebezpečí pouze od kuny, ale i od toulavého psa, od lišky, od potkana, od tchoře i od člověka. Tedy pokud krůty může někdo z Vaší rodiny (nebo jiný spolehlivý člověk) na noc zavřít,  tak to určitě pravidelně dělejte i na dále.

Pokud byste krůty nezavřela a něco by se jim stalo, tak byste toho pak litovala.

neregistrovaný maria neregistrovaný

Dobry den,tez chovam kruty,na noc je zavirame,kuna dokaze udelat peknou neplechu.Ale i liska a pes.Urcite byste toho litovala.

neregistrovaný marcela254 neregistrovaný

Kohút nám prestal kikiríkať a má do fialova sfarbený hrebeň,čím to je?Vie niekto poradiť?Vydáva iba také čudné zvuky.dakujem.

neregistrovaný J.M. neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele marcela254 z 07.06.2015, 09:33:48

Váš kohout je zřejmě nemocný. Neotrávil se něčím ? (Možnosti otravy: diefenbachie, bramborová nať, durman, oleandr, pelargonie aj. jedovaté pokojové rostliny). Možná onemocněl infekční chorobou. Správnou diagnózu by stanovil pouze veterinář. Domnívám se, že se nevyplatí (z hlediska peněžních výdajů) nemocného kohouta léčit.

neregistrovaný Oldřich neregistrovaný

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s chovem krůt, kdy bych byl přítomen jen 1x týdně? Krmivo do velkého zásobníku, zavírání automatické nebo žádné atd? 

Díky za pomoc

Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 6 (celkem 6)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie: