Aktuálně: 4 930 inzerátů174 550 diskuzních příspěvků17 755 uživatelů

Určení pohlaví pomocí prstenu

anonymní (neregistrovaný) 04.09.2009, 21:19:53 xxx.xxx.16.33
ps2. oprava - teplotu beru zpatky. teplotu hmatem jo
anonymní (neregistrovaný) 04.09.2009, 21:44:27 xxx.xxx.26.224
Znám dva chovatele, kteří určují pohlaví pomocí kyvadla, jeden z nich mi prodal ptáka se slovy "je to 100% samec", každopádně se sekl ...
Sama jsem si ze zvědavosti v těhotenství kroužila prstýnkem na břiše a pohlaví dítěte jsem "uhodla". Nevidím v tom ale nic zvláštního, to kouzlo je podle mě v tom, že je při určení velmi vysoká pravděpodobnost že se člověk trefí.
Podle mě tu pracuje spíš lidské podvědobí než nějaká energie.
anonymní (neregistrovaný) 04.09.2009, 21:45:13 xxx.xxx.26.224
... lidské podvědomí ..
Ladan
Ladan (123 příspěvků) 05.09.2009, 17:32:49 xxx.xxx.8.130
Tak to je hustý..Papoušci mě chytli teprve asi před třemi lety,ale o chov jiných živočíchů se zajímám od malička,ale o tomhle jsem nikdy neslyšel. Samozřejmě vím o různých esoterických věcech,kivadýlkách atd...ale..no. Jdu to zkusit!.-) Každopádně si ale myslím, že když člověk ví správnou odpověď,tak to i třeba neumyslně ovlivnuje odpověd a nakonec je zde slušná pravděpodobnost, že se trefí, protože máme jen dvě pohlaví.-). Ale jak jsem tady četl o pokusu v krabičkách..zde je každý argument slabý.
biker70
biker70 (235 příspěvků) 29.04.2010, 20:40:10 xxx.xxx.48.30
Trochu bych se vrátil k této diskuzi,jelikoš byla založena podobná,nejspíše bez prohledání historie. Trochu jsem dělal "pokusy" a zjistil toto. Pokud se soustředím na to,že je pokusný pták samec,tak se rozhoupe jako u samce. A pokud se u stejného jedince soustředím na myšlenku,že je to samice,tak se roztočí,jako u samice. Jak to ovlivním-netuším. Takže je asi důležité oprostit se od myšlenek na to,nebo ono pohlaví. A to u dospělých ptáků těžko dokážu,když pohlaví prostě vím. (např. u chovných párů) Teď začínají mladí,tak by možná šlo dělat pokusy po kroužkování. Zapsat si číslo a "kyvadlové" pohlaví a po čase přesvědčit o pravdě.
sasasenka
sasasenka (49 příspěvků) 30.04.2010, 08:08:42 xxx.xxx.20.75
Zaujalo mě téma této starší diskuze,ale vyzkouším to.Mě samotné to nejde s tím prstýnkem,ani se nehne,ale kamarádka je v tomto trošku zběhlá,tak poprosím ji a uvidíme,ona totiž vůbec neví,která korela by měla být samec a která samice,já tuším jen podle fotek,tak uvidíme.Pak dám vědět,jak to dopadlo.
anonymní (neregistrovaný) 30.04.2010, 14:36:44 xxx.xxx.160.10
Zdravím všechny, tak jsem to taky odzkoušel a musím říct, že to dokážu nad tím samím ptákem rozhoupat tak i tak, prostě jek se na to zasoustředím tak se to houpe. Domnívám se, že je to čistá sugesce a u ptáků kde neznám pohlaví je to jak si to přeju nebo tak něco. Zkuste to jde to houpat všelijak. A to umím najít i vodu.
biker70
biker70 (235 příspěvků) 01.05.2010, 08:01:23 xxx.xxx.48.30
Přesně potvrzujete moje slova výše. Nejspíš to bude opravdu o sugesci. Takže to shrňme. Pokud budu chtít někoho ošidit a on bude věřit této metodě,tak kyvadlo rozhoupu podle potřeby co zrovna shání......(stačí se soustředit na konkrétní pohlaví-vůbec nepohybuji rukou) Možná,ale jsou vnímavější jedinci kterým to funguje spolehlivě,ale těch bude málo. Takže DNA je jediná jistota !!!

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.