Aktuálně: 5 018 inzerátů173 576 diskuzních příspěvků17 744 uživatelů

IFAUNA KOMUNITA

Anet10
Anet10 (99 příspěvků) 26.05.2023, 21:57:56 xxx.xxx.38.170

Tak jsem po dvou dnech koukla na faunu a měla jsem ŠOK, co se to děje. CHtěla jsem něco napsat, ale lidi, ono už to nejde. Nový příspěvek už nenapíšete. Je to strašná škoda, i když jsem moc nepřispívala, spíš četla, fauna mi moc dala. Lidi tam byli moc fajn, vždycky dobře poradili, zvlášť příspěvků některých si moc cením a klobouk dolú smekám. Tak, snad se tady taky nějak domluvíme a myslím si, že tímto, co fauna udělala, navždy zhasla její hvězda a stejně skončí. Je mi to moc líto

Mastnacekk (neregistrovaný) 27.05.2023, 00:12:52 xxx.xxx.59.240
Ha, lupusek :)) Nevim jak vy, ale ja davam teamu ifauny navrhy a podnety, flintu do zita nehazim.
Sardullah
Sardullah (954 příspěvků) 27.05.2023, 07:16:24 xxx.xxx.221.216
Trickyvoo:

Nemel a koukej se přesunout..

Tak to mi dneska na Fauně napsala Sardullah. Já tam píši srdceryvný příspěvek a ona na mě takhle laugh


Srdceryvný příspěvky můžeš napsat tady...na fauně už to stejně vypnuli. Tady si společně můžeme poplakat na rameni a jede se dál. A na druhou stranu...čím byla fauna pro nás tak vyjímečná...proč jsme tam chodili?? Tu vyjímečnost vytvořila ta komunita, co tam byla...ty lidi, co tam chodili diskutovat. A já doufám, že se alespoň skalní jádro stihlo přesunout.

Takže vítej 😉

 

Sardullah
Sardullah (954 příspěvků) 27.05.2023, 07:19:13 xxx.xxx.221.216

Hele nezkoušel někdo Lupusovi napsat na faunu SZ??...myslím, ýe i teď občas hlásil, co potkal za vyjímečného opeřence, tak třeba .....SZ zatím fungují...

hmn
hmn (1014 příspěvků) 27.05.2023, 07:47:29 xxx.xxx.49.135
Sardullah:

Hele nezkoušel někdo Lupusovi napsat na faunu SZ??...myslím, ýe i teď občas hlásil, co potkal za vyjímečného opeřence, tak třeba .....SZ zatím fungují...


teď jsem mu napsala SZ na ifauně

tak uvidíme.....

a moc díky za palečky, zase mohu mlčky souhlasit a ochkat...🙂👍

Vahine
Vahine (451 příspěvků) 27.05.2023, 09:12:18 xxx.xxx.179.11
No, na iFauně to teď na oko vypadá, že funguje, protože účty, ač zmrazené, vypadají normálka jen tak, že tam od včera nikdo nebyl. Škoda, že se nepodařila všem ta deaktivace. Fakt škoda. Tím by bylo vše všem jasné, že to nefachá. I těm, co jenom čtou. Jsem klidný člověk, ale tohle nějak nemůžu skousnout. To jim projde tohleto?

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.