Aktuálně: 5 562 inzerátů168 366 diskuzních příspěvků17 659 uživatelů

IFAUNA KOMUNITA

Kilian
Kilian (899 příspěvků) 27.05.2023, 11:31:32 xxx.xxx.0.1
....velký dík, počítač nemám a jsem skoro slepa, takže je to pro mě trochu svizelne, ale i tak velký dík za možnost tady být....včera jsem se po létech, dvou škatulich čokolády a hojnosti slz definitvně deaktivovakla na IFauně.....
Fikovnice
Fikovnice (3696 příspěvků) 27.05.2023, 12:13:50 xxx.xxx.61.224
Kilián: ..ještě vás moc prosím ráda bych se zaregistrovala, ale vůbec mě to nechce pustit přes jméno, zkoušela jsem tam napsat moje jméno, přezdívku a prostě nic....porad to cosi nesplňuje, přitom mi tovukazuje, že je to ještě volné.....chameleonHugo

Jé Evi, to je supeeeeer, tak vidíš - budeme v kontaktu nadále!!!👍👍👍

Fikovnice
Fikovnice (3696 příspěvků) 27.05.2023, 12:15:30 xxx.xxx.61.224

Milí přátelé, každý den mám na IF plno dalších SZ. Jedna z nich byla od "Rapotačky".

Mám vám všem vyřídit pozdravy a poděkování! Myslela si, že je zablokovaná jen ona. Tak jsem jí teď odepisovala, že jsme zde a prosila ji, ať se sem zaregistruje. Jestli to ale udělá, samozřejmě nevím. Tak jen vyřizuji to, co mi napsala...

Fikovnice
Fikovnice (3696 příspěvků) 27.05.2023, 12:21:55 xxx.xxx.61.224
Killián: ..tak mi to neustále píše, že uživatelské jméno obsahuje nepovolené znaky, tak já nevím co je na Killián špatně

Evi, mně to nebralo diakritiku, proto jsem Fikovnice. Zkus jen Kilian, bez dlouhého "a".

Sardullah
Sardullah (868 příspěvků) 27.05.2023, 12:22:13 xxx.xxx.189.104
Fikovnice:

Milí přátelé, každý den mám na IF plno dalších SZ. Jedna z nich byla od "Rapotačky".

Mám vám všem vyřídit pozdravy a poděkování! Myslela si, že je zablokovaná jen ona. Tak jsem jí teď odepisovala, že jsme zde a prosila ji, ať se sem zaregistruje. Jestli to ale udělá, samozřejmě nevím. Tak jen vyřizuji to, co mi napsala...


Tak snad dorazí....

 

Fikovnice
Fikovnice (3696 příspěvků) 27.05.2023, 12:24:37 xxx.xxx.61.224
Sardullah:
Fikovnice:

Milí přátelé, každý den mám na IF plno dalších SZ. Jedna z nich byla od "Rapotačky".

Mám vám všem vyřídit pozdravy a poděkování! Myslela si, že je zablokovaná jen ona. Tak jsem jí teď odepisovala, že jsme zde a prosila ji, ať se sem zaregistruje. Jestli to ale udělá, samozřejmě nevím. Tak jen vyřizuji to, co mi napsala...

Fikovnice
Fikovnice (3696 příspěvků) 27.05.2023, 12:33:07 xxx.xxx.61.224
Kilian: ....velký dík, počítač nemám a jsem skoro slepa, takže je to pro mě trochu svizelne, ale i tak velký dík za možnost tady být....včera jsem se po létech, dvou škatulich čokolády a hojnosti slz definitvně deaktivovakla na IFauně.....

Vlastně proč tu nejsi zase chameleonHugo?🙂 Budu si muset zvykat...😉

Ale partičku tu tedy už vidím velikou, což je supeeeer!!!👍

Fikovnice
Fikovnice (3696 příspěvků) 27.05.2023, 12:45:28 xxx.xxx.61.224

Přátelé, nechci pořád otravovat admina...

"Hrála" jsem si s velikostí mé profilové fotografie a podařilo se mi to, že zmizela úplně. Dám Nahrát fotografii, Uložit...a nic. Prosím, poradíte mi někdo? Přitom jako by se to uloží a fotka Flokyho tam vidět je...

Fikovnice
Fikovnice (3696 příspěvků) 27.05.2023, 12:52:31 xxx.xxx.61.224
Fikovnice:

Přátelé, nechci pořád otravovat admina...

"Hrála" jsem si s velikostí mé profilové fotografie a podařilo se mi to, že zmizela úplně. Dám Nahrát fotografii, Uložit...a nic. Prosím, poradíte mi někdo? Přitom jako by se to uloží a fotka Flokyho tam vidět je...


Tak asi na desátý pokus, ale bohužel s uříznutýma nohama. Rámečkem se hejbat dalo, ale nešlo jej už protáhnout dolů...tak aspoň takto.

Fikovnice
Fikovnice (3696 příspěvků) 27.05.2023, 13:39:56 xxx.xxx.61.224
Inspektor-pisisvor: Tož su tu

Inspektorko, ještě Vaši typickou fotku prosím!🙂

Víte, že jsem Vám na IF psala poděkování? Myslela jsem, že už se nepotkáme, tak jsem opravdu moc ráda!

Jo a zobrazujete se jako neregistrovaná, ptž registrace zatím nebere diakritiku (u Pišišvora).

Aha, teď koukám, že Vy tam tu diakritiku nemáte, tak se možná nechcete registrovat...

Cieniawa
Cieniawa (19 příspěvků) 27.05.2023, 14:02:21 xxx.xxx.230.54
Byla to jedna kobyla kdysi když jsem byla dítě. Osobně mě to štve, můj pseudonym Cstmr už pojimam jako srdcovou záležitost :D Asi se zaregistruji z druhého mailu pod svým jménem...
Inspektor-pisisvor
Inspektor-pisisvor (101 příspěvků) 27.05.2023, 14:05:56 xxx.xxx.197.228
Tu fotku budu muset najít někde v PC, pokud ji mám zazálohovanou - zkoušela jsem ji stáhnout z ifauny, ale je hrozně malá:-\. Děkuju za poděkování (už to tam ani nečtu) a registraci tady už mám;-)
Fikovnice
Fikovnice (3696 příspěvků) 27.05.2023, 14:07:27 xxx.xxx.61.224
Cieniawa: Byla to jedna kobyla kdysi když jsem byla dítě. Osobně mě to štve, můj pseudonym Cstmr už pojimam jako srdcovou záležitost :D Asi se zaregistruji z druhého mailu pod svým jménem...

Takže Cstmr jste? Super, další člověk z IF!👍

Fikovnice
Fikovnice (3696 příspěvků) 27.05.2023, 14:09:20 xxx.xxx.61.224
Inspektor-pisisvor: Tu fotku budu muset najít někde v PC, pokud ji mám zazálohovanou - zkoušela jsem ji stáhnout z ifauny, ale je hrozně malá:-\. Děkuju za poděkování (už to tam ani nečtu) a registraci tady už mám;-)

Aha, však uvidíte, jestli foto najdete. Na tom konec konců až tak nesejde...

Jinak já na IF stále chodím, ptž mi tam chodí plno SZ.

Děkovala jsem Vám tam, a po mně ještě někdo... ;-). Báli jsme se, že jste prostě virtuálně úplně zmizela.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.