Aktuálně: 5 072 inzerátů173 345 diskuzních příspěvků17 739 uživatelů

IFAUNA KOMUNITA

Sardullah
Sardullah (953 příspěvků) 27.05.2023, 23:08:27 xxx.xxx.221.216
Rezzzy: To je hezký jak se tu všichni sešli, to jsem moc ráda, ty diskuse a Vás jsme si oblíbila. Jinak dnes jsme se dozvěděla, že už je jasno, co se týká štěněte. Bude to on, mého srdce šampion, ten, co se mi rozbušilo srdce, když jsme si ho jako malou klobásu chovala. Minulý týden jsme se na ně byla zase podívat, a roste z něj krásný,takový trochu trouba

Teda...já jsem si to myslela, že to vyhraje srdíčko , už se nemúžu dočkat až budou fotečky z domova a veselé historky z naráčeníí

hmn
hmn (1012 příspěvků) 28.05.2023, 08:46:21 xxx.xxx.49.135
Leithian: Nemůžete někdo napsat Horsane? Z koní. O tu přijít jdem si to hodit její znalosti by se měly vyvažovat zlatem. Ať se sem přesune.

je zde

Vahine
Vahine (446 příspěvků) 28.05.2023, 12:08:05 xxx.xxx.179.11
Rezzy už se těším s Vámi na štěndo, aspoň virtuálně ;) Z mobilu smajlíci vlžit nejdou, tak aspoň tenhle ze znaků...odpovědět a citovat z mobilu mi taky nejde, tak radši oslovuji...PC obsazeno vnučkou :)
Rezzzy
Rezzzy (393 příspěvků) 28.05.2023, 16:27:35 xxx.xxx.15.85
Vahine, me citovat taky nejde, ale tvůrce stránek je úžasný a pružný, už jdou i palce, tak věřím, že to tu vyladí na jedničku. V úterý se zase na prcka jedu podívat, tak se těším, minule se děti chovaly u štěňat vzorně, tak snad jim to vydrží i na další návštěvě. Pak dám určitě fotku.
Buggyra
Buggyra (3182 příspěvků) 28.05.2023, 17:03:34 xxx.xxx.83.42
Leithian: Nemůžete někdo napsat Horsane? Z koní. O tu přijít jdem si to hodit její znalosti by se měly vyvažovat zlatem. Ať se sem přesune.

Horsana tu je od včerejšího odpoledne - na tématu Konec iFauny na "Koních"... :-)

Rezzzy
Rezzzy (393 příspěvků) 28.05.2023, 20:00:37 xxx.xxx.15.85
Doron, bude to australák, kraťandy se mi moc líbil ale manžel se na ni moc netvářil Sardullah a jak se teprve těším já, snad víc jak dečka na prázdniny nebo Vánoce
Anonymní (neregistrovaný) 28.05.2023, 21:22:56 xxx.xxx.82.160

Tak jsem soukr. zprávy smazala, můžou i do smazaných ?

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 28.05.2023, 21:39:47 xxx.xxx.0.1

Ano, na iF mohou kamkoliv. Ale vzhledem k tomu, že poslední měsíce nestíhali vůbec nic - ani diskusi, ani inzerci, a jejich tým je fakt malý (možná dva lidi), tak bych se uklidnil a nemyslel si, že oni teď řeší nějaké nedůležitosti.

Oni teď hlavně řeší tu jejich novou verzi, novou podobu.

S tím mají absolutně hodně práce a celý ten předčasný exodus 

a vše tomu odpovídají - prostě nemohli ve dvou (nebo v jednom?)

hlídat všechnu tu nadálou debatu, tak to vypnuli celé. 

Oni teď přechází na vše nové, ladí. 

Fiona.Praha
Fiona.Praha (26 příspěvků) 28.05.2023, 22:06:05 xxx.xxx.0.1
Rezzzy: Doron, bude to australák, kraťandy se mi moc líbil ale manžel se na ni moc netvářil Sardullah a jak se teprve těším já, snad víc jak dečka na prázdniny nebo Vánoce

A jak se australák jmenuje? Nebo bude jmenovat?

Rezzzy
Rezzzy (393 příspěvků) 28.05.2023, 22:21:17 xxx.xxx.15.85
Fiona to já ho představím, až bude doma. Jenom nebude podle PP, to má dlouhý a dětem se to blbě říká. Tak manžel přišel ze srandy s jedním návrhem, já to hned zamítla, pak se mi to začalo líbit a děti to krásně říkají.
Fiona.Praha
Fiona.Praha (26 příspěvků) 28.05.2023, 22:46:13 xxx.xxx.0.1
Rezzzy: Fiona to já ho představím, až bude doma. Jenom nebude podle PP, to má dlouhý a dětem se to blbě říká. Tak manžel přišel ze srandy s jedním návrhem, já to hned zamítla, pak se mi to začalo líbit a děti to krásně říkají.

Jsem zvědavá, holt to musím vydržet :-)

Někdo vymyslí volací domácí jméno z toho PP jména a někdo vymyslí vlastní podle svého. My u některého štěněte použili PP jméno jako základ, u některého vymysleli jiné. A poslední pesa se rozhodla, že nebude reagovat na nic, byla pár dní bezejmenná, dokud nezaslechla jméno Roxana, to skákala jak potrefená a okamžitě na Roxy fungovala, takže si ho vybrala sama. V chovce jí prý říkali Naty, v PP teda rozhodně nic podobného není, a na Naty ani nepohnula uchem.

Rezzzy
Rezzzy (393 příspěvků) 29.05.2023, 08:26:24 xxx.xxx.104.124
Fiona no já do poslední chvíle trvala na tom, že se uzpůsobí jméno co je v PP, kočkám jméno taky zůstalo, tady to vzniklo náhodou a dětem a nakonec i mě se to líbí.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.