Aktuálně: 4 798 inzerátů175 486 diskuzních příspěvků17 765 uživatelů

Ifauna ( končí) - Diskuse okrasné ptactvo

Anonymní (neregistrovaný) 01.07.2023, 17:03:20 xxx.xxx.195.189

Nová ifauna je super. Na inzerci asi nejpřehlednější a nejnavštěvovanější web s ptačí tématikou. Určitě se vyplatí tam inzerovat a ne to bojkotovat, je rozšířená a vyhledávaná i mezi zahraničními chovateli, takže asi největší šance na prodej. Za mě super a co se inzerce týká tak určitě krok vpřed a věřím že se to ještě bude vylepšovat, že to není konečná verze.

Leona76 (neregistrovaný) 01.07.2023, 17:17:19 xxx.xxx.32.68
Anonymní:

Nová ifauna je super. Na inzerci asi nejpřehlednější a nejnavštěvovanější web s ptačí tématikou. Určitě se vyplatí tam inzerovat a ne to bojkotovat, je rozšířená a vyhledávaná i mezi zahraničními chovateli, takže asi největší šance na prodej. Za mě super a co se inzerce týká tak určitě krok vpřed a věřím že se to ještě bude vylepšovat, že to není konečná verze.


Tisíc reklam mezi tím ,myslím, že časem to už nejnavštěvovanější Web nebude ,když vidím ,že je za den tak nalo inzeratu ,jindy bylo o hodně víc…

Anonymní (neregistrovaný) 01.07.2023, 18:22:52 xxx.xxx.100.41
Anonymní:

Nová ifauna je super. Na inzerci asi nejpřehlednější a nejnavštěvovanější web s ptačí tématikou. Určitě se vyplatí tam inzerovat a ne to bojkotovat, je rozšířená a vyhledávaná i mezi zahraničními chovateli, takže asi největší šance na prodej. Za mě super a co se inzerce týká tak určitě krok vpřed a věřím že se to ještě bude vylepšovat, že to není konečná verze.


Že by pani Šárka? 🤣 Na množství inzerátů je jasně vidět jakým směrem se iFauna ubírá…

Anonymní (neregistrovaný) 01.07.2023, 21:16:40 xxx.xxx.25.103
Ladamusa15:

Naprosto souhlasím,  inzerce chaos. Nejdříve jsem chtěl  inzeráty dávat i tam, ale kašlu na to. 


Nedá se v tom vyznat jak je to ve velkých obdélníkách. Tím ifauna skončila.

Anonymní (neregistrovaný) 01.07.2023, 23:02:09 xxx.xxx.25.103

Na google hodnocení:

Hodnocení (1 hvězdička):

Šílené... Zničili web s úžasnou tradicí, velkou diskusní bází a spoustu uživatelů. A milá Šárka má tady v reakcích drzost se ptát, že chce konstruktivní kritiku. Milá Šárko, kritiky jste dostali dost. Uživatele nechtějí váš generický mezinárodní web na prodej štěňat. Nezměníte to lepšími barvičkami. Museli byste se vrátit zpět k původnímu webu s diskusemi a širokým zaměřením, tedy nejen na psy, kočky a ptactvo. Ale možná ani to už by dnes nepomohlo, uživatelé pochopili že nejsou vítáni tak šli jinam. Nepřeji lidem nic zlého, ale doufám že iFAUNA skončí. Za to, co jste provedli, si to zasloužíte. Ta jedna koupená recenze s pěti hvězdičkami to opravdu nevytrhne! Ale pokud chcete opravdu na tuto recenzi reagovat, napište raději, jak se cítíte, když jste zrušila práci jedné generace chovatelů? Mohli jste ten "nový" generický web založit od nuly, ale to by tam nikdo nechodil, že? Tak raději zničit velkou tradici! Jste na sebe hrdá, že se na tom podílíte, Šárko? 

Odpověď:

Dobrý den, nemyslím si, že je vhodné zde zabředávat do osobní roviny, ale pro jednou budiž - bývalý majitel se rozhodl iFaunu prodat - měl k tomu nějaké důvody, ty neznám a nehodnotím. Nový majitel má svůj zavedený a osvědčený koncept, na který jsem si taky musela trochu zvyknout a i si vytvořit důvěru k novým lidem ve vedení iFauny, resp. mateřské společnosti PetMediaGroup. Ale stalo se a já věřím, že iFauna v nové podobě bude mít svůj smysl a najde si své uživatele, protože stále má co nabídnout, i když už ne tak širokému spektru uživatelů. Mimochodem, zachování Okrasného ptactva a kompletního archivu článků je výsledkem dialogu českého týmu s novými majiteli a jejich ochoty vyjít aspoň částečně vstříc českému prostředí. Kdybychom houfně podali výpověď, nepodařilo by se ani to. Takže když se ptáte, cítím se docela dobře, protože za zrušení řady kategorií a diskuse nemohu, klíčová rozhodnutí se dělala a dělají jinde. Za to se mně a dalším lidem z našeho malého týmu povedlo "zachránit" jednu inzertní kategorii a kompletní archiv článků. K Vaší poznámce v úvodu recenze -Vám se vážně zdá, že jedna hvězdička bez textu, nebo výkřik "Ubohé", je konstruktivní kritika?

Anonymní (neregistrovaný) 02.07.2023, 08:51:42 xxx.xxx.51.234
Anonymní:

Na google hodnocení:

Hodnocení (1 hvězdička):

Šílené... Zničili web s úžasnou tradicí, velkou diskusní bází a spoustu uživatelů. A milá Šárka má tady v reakcích drzost se ptát, že chce konstruktivní kritiku. Milá Šárko, kritiky jste dostali dost. Uživatele nechtějí váš generický mezinárodní web na prodej štěňat. Nezměníte to lepšími barvičkami. Museli byste se vrátit zpět k původnímu webu s diskusemi a širokým zaměřením, tedy nejen na psy, kočky a ptactvo. Ale možná ani to už by dnes nepomohlo, uživatelé pochopili že nejsou vítáni tak šli jinam. Nepřeji lidem nic zlého, ale doufám že iFAUNA skončí. Za to, co jste provedli, si to zasloužíte. Ta jedna koupená recenze s pěti hvězdičkami to opravdu nevytrhne! Ale pokud chcete opravdu na tuto recenzi reagovat, napište raději, jak se cítíte, když jste zrušila práci jedné generace chovatelů? Mohli jste ten "nový" generický web založit od nuly, ale to by tam nikdo nechodil, že? Tak raději zničit velkou tradici! Jste na sebe hrdá, že se na tom podílíte, Šárko? 

Odpověď:

Dobrý den, nemyslím si, že je vhodné zde zabředávat do osobní roviny, ale pro jednou budiž - bývalý majitel se rozhodl iFaunu prodat - měl k tomu nějaké důvody, ty neznám a nehodnotím. Nový majitel má svůj zavedený a osvědčený koncept, na který jsem si taky musela trochu zvyknout a i si vytvořit důvěru k novým lidem ve vedení iFauny, resp. mateřské společnosti PetMediaGroup. Ale stalo se a já věřím, že iFauna v nové podobě bude mít svůj smysl a najde si své uživatele, protože stále má co nabídnout, i když už ne tak širokému spektru uživatelů. Mimochodem, zachování Okrasného ptactva a kompletního archivu článků je výsledkem dialogu českého týmu s novými majiteli a jejich ochoty vyjít aspoň částečně vstříc českému prostředí. Kdybychom houfně podali výpověď, nepodařilo by se ani to. Takže když se ptáte, cítím se docela dobře, protože za zrušení řady kategorií a diskuse nemohu, klíčová rozhodnutí se dělala a dělají jinde. Za to se mně a dalším lidem z našeho malého týmu povedlo "zachránit" jednu inzertní kategorii a kompletní archiv článků. K Vaší poznámce v úvodu recenze -Vám se vážně zdá, že jedna hvězdička bez textu, nebo výkřik "Ubohé", je konstruktivní kritika?


Pro Sarku :proč ,proč tisickrat stejná otázka,  se musí v naší zemi něco stále prodávat…nedokážete udržet něco pro české, potažmo i slovenské chovatele….Neustálý byznys je někomu přednější….vždyť tam bylo denně tolik inzerátu ( ktere nebyly take zadarmo) a ted není ani polovina a proč budeme podporovat někoho kdo o českém chovatelství neví nic..naopak chce malé chovatele zničit.. zakaze obyčejným lidem diskutovat o svém chovu

Anonymní (neregistrovaný) 02.07.2023, 08:58:09 xxx.xxx.195.189
Anonymní:

Pro Sarku :proč ,proč tisickrat stejná otázka,  se musí v naší zemi něco stále prodávat…nedokážete udržet něco pro české, potažmo i slovenské chovatele….Neustálý byznys je někomu přednější….vždyť tam bylo denně tolik inzerátu ( ktere nebyly take zadarmo) a ted není ani polovina a proč budeme podporovat někoho kdo o českém chovatelství neví nic..naopak chce malé chovatele zničit.. zakaze obyčejným lidem diskutovat o svém chovu


Proč tedy, místo prázdného tlachání, vy osobně neuděláte web pro české chovatele bez ohledu na byznys.

Zajeté značky se prodávají po celém světě a proč taky ne, někdo něco vybuduje a pak je náležitě odměněn. Rozjede zase něco nového. Jen neschopní lidé pořád čekají kdo pro ně něco udělá.

Anonymní (neregistrovaný) 02.07.2023, 09:00:08 xxx.xxx.195.189
Anonymní:

Že by pani Šárka? 🤣 Na množství inzerátů je jasně vidět jakým směrem se iFauna ubírá…


Proč paní Šárka? Neznám. Jak jednoduché uvažování jednoduché bytosti.

Anonymní (neregistrovaný) 02.07.2023, 09:12:46 xxx.xxx.195.189

Jinak se taky pěkně rozjíždí faunaportal, dnes by mělo dojít k první aktualizaci portálu.

biaca
biaca (569 příspěvků) 02.07.2023, 09:12:53 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 02.07.2023, 08:58:09

Nikdo na nic nečeká - chovzvířat bez problémů zabral uvolněné místo ifaunou. Problémem je, když se někdo snaží využít cizí slávy. Kolik slavných firem skončilo, když byl změněn koncept firmy a ifauna skončí stejně. Byl to chovatelský web nikoliv inzertní portál. Pokud někdo chce jít na inzertní portál navštíví bazos, nebo sbazar. Nová forma ifauna se starou formou nemá nic společného. Reklamní výkřiky, že se jedná o web ve kterém budou ověřovány CHS a bude bezpečnější, pokud nebudou finančně ručit za zveřejněné inzeráty jsou plaché (současný způsob kontroly, který prezentovala p. Šarka - zcela jasně dokazuje, že by tam taková CHS p. Dosedělové, klidně mohla inzerovat)

Anonymní (neregistrovaný) 02.07.2023, 10:15:35 xxx.xxx.51.234
Anonymní:

Proč tedy, místo prázdného tlachání, vy osobně neuděláte web pro české chovatele bez ohledu na byznys.

Zajeté značky se prodávají po celém světě a proč taky ne, někdo něco vybuduje a pak je náležitě odměněn. Rozjede zase něco nového. Jen neschopní lidé pořád čekají kdo pro ně něco udělá.


😄😄 No už se rozjely jiné portály,na Vás jsme tu čekaly..a řekněte mi kde náměstí tlachat 😅🤣 když ne tady trošku mimo Míšu je vaše odpovědi.. 

Jinak nový faunaportal to rozjel na burzách s letáčky atd aspoň něco dělá pro ty skalní a starší chovatele..

Leona76 (neregistrovaný) 02.07.2023, 10:18:03 xxx.xxx.51.234
Anonymní:

😄😄 No už se rozjely jiné portály,na Vás jsme tu čekaly..a řekněte mi kde náměstí tlachat 😅🤣 když ne tady trošku mimo Míšu je vaše odpovědi.. 

Jinak nový faunaportal to rozjel na burzách s letáčky atd aspoň něco dělá pro ty skalní a starší chovatele..


Mělo být"mame tlachat " preklep

Anonymní (neregistrovaný) 02.07.2023, 10:45:52 xxx.xxx.155.0
Odpověď na příspěvek uživatele Leona76 z 01.07.2023, 17:17:19

Zdravím, zatím co tady jsou inzeráty i 10let staré.👍fakt super. Filtroval jsem si inzeráty a začetl jsem se. Zaujal mě jeden a ejhle 8let starý inzerát. To asi má cenu tam zavolat či odepsat, že? Za mě stará ifauna byla TOP, to se asi už nevrátí. Teď je to na tady i na ifauně jeden velký chaos. Co tu žije, tak je to diskuse, toť vše. Přírustek inzerce zde je oproti staré ifauně minimální. Chovu zdar  

Leona76 (neregistrovaný) 02.07.2023, 10:52:54 xxx.xxx.51.234
Anonymní:

Zdravím, zatím co tady jsou inzeráty i 10let staré.👍fakt super. Filtroval jsem si inzeráty a začetl jsem se. Zaujal mě jeden a ejhle 8let starý inzerát. To asi má cenu tam zavolat či odepsat, že? Za mě stará ifauna byla TOP, to se asi už nevrátí. Teď je to na tady i na ifauně jeden velký chaos. Co tu žije, tak je to diskuse, toť vše. Přírustek inzerce zde je oproti staré ifauně minimální. Chovu zdar  


Tak všechno chce čas,to snad nevadi jak jsou tu stare inzeraty tak snad kazdy vi ,ze asi nebude aktualni …jinak  faunaportal má zase více inzerce,méně diskutujících.. ale protože ještě o tom spousty lidí neví… 

JardaPecival
JardaPecival (347 příspěvků) 02.07.2023, 10:55:54 xxx.xxx.228.63

Stará inzerce určitě vadí, blbě to působí, ale to jde ruku v ruce s množstvím inzerátů. Tohle podle mě už chce zainvestovat do reklamy a samo pak se zvyšujícím množstvím inzerátů zkracovat dobu zveřejnění inzerátu..

Anonymní (neregistrovaný) 02.07.2023, 11:48:57 xxx.xxx.155.0

Je to zkreslení situace, protože takto je tady cca 100 stran inzerátů s 50 inzeráty na stranu a pokud by tam nechali jen letošní inzeráty tak budou z bídou tři stránky. To na ifauně je přece jen větší možnost najít více aktuálních inzerátů, ale taky je tam poznat velký úbytek. Před třema měsícy tady bylo uřčitě mrtvo. Teď nám nezbývá nic jiného než čekat, kde se to dřív zažije. Zatím tu jsou minimálně tři tábory jeden podporující chov zvířat, druhý ifaunu a třetí sledující a čekající, který mu bude víc vyhovovat.  

biaca
biaca (569 příspěvků) 02.07.2023, 12:56:45 xxx.xxx.0.1

Podle mého situace se vyvine podle zásluh - ifauna za svůj přístup dostane co pro to, jejich neochota se odrazí v klesajícím zájmu inzerentů, a zdejší vlídný přístup bude odměněn narůstající inzercí. Pro mě je ifauna mrtvá, a její inzerce má pro mě menší kvalitu než inzerce na bazoši, jelikož chce dávat falešný pocit bezpečí - zvlášť, když přetéká inzeráty z množíren. 

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
02.07.2023, 13:28:44 xxx.xxx.230.164

Všem moc děkujeme za přízeň a víme, že inzerce je u nás zatím slabina. Věnoval jsem se nejdříve diskuzi, abychom měli co nejlepší prostředí pro psaní. Co chci v diskuzi ještě mírně doladit formulář na přidávání příspěvků a opravit zobrazení jmen u palců na mobilu, tam nějak nechtějí vyskočit.

Jinak ale nespíme ani co se týče inzerce a už příští týden na ní začnu pracovat:

  1. Vyřešíme neaktuální inzeráty
  2. Koupili jsme SMS bránu na zasílání potvrzovacích SMS, takže skončí podvodné interáty, kde byla zneužívána čísla cizích lidí. Podvod probíhal na emailu, ale k inzerátu přidali podvodníci cizí české číslo. Chudák člověk, když mu pak někdo zavolal, tak nevěděl vůbec o co jde.
  3. Přidám možnosti filtrování a vylepším vyhledávání
  4. Už nyní jsem v inzerci změnil způsob nahrávání fotek, aby bylo přidání fotky co nejjednodušší.
  5. V neposlední řadě také začneme investovat do reklamy, aby inzerce opravdu přilákala další inzerující. Na internetu už nám reklama běží, ale spustíme i kampaně na burzách. Na tom už se také pracuje.

Založím k inzerci teď ještě zcela nové téma, kde byste se mohli vyjádřit, co by měla podle vás inzerce dalšího ještě umět, abyste s ní byli spokojení. Pište prosím případně tam.

holubář (neregistrovaný) 02.07.2023, 13:55:15 xxx.xxx.71.64
Odpověď na příspěvek uživatele raven_kix z 02.07.2023, 13:28:44

vše bylo normální, byli jsme soběstační v jídle,to bylo světové, jako školství, zemědělství, zdravotnictví, byty byly pro všechny, stavěli se elektrárny, nejen atomové,dálnice, sídliště , školy, nemocnice, nebylo 70 pohlaví,  hladové děti ,bezdomovci, umělé ,neřešitelné dluhy, brutální nástup fašismu, islámu, bubnování so sebvraždné války, ALE přišla tv.revoluce- majdan, cílený smrtící úder dostala nejen fauna,stát, ekonomika, armáda, průmysl, zemědělství,kultura, za vše mluví epidemie rakoviny, duševních chorob, vražd, sebevražd, a že bude daleko hůře, není pochyb

DM.Boas
DM.Boas (13 příspěvků) 02.07.2023, 14:07:55 xxx.xxx.172.245
holubář:

vše bylo normální, byli jsme soběstační v jídle,to bylo světové, jako školství, zemědělství, zdravotnictví, byty byly pro všechny, stavěli se elektrárny, nejen atomové,dálnice, sídliště , školy, nemocnice, nebylo 70 pohlaví,  hladové děti ,bezdomovci, umělé ,neřešitelné dluhy, brutální nástup fašismu, islámu, bubnování so sebvraždné války, ALE přišla tv.revoluce- majdan, cílený smrtící úder dostala nejen fauna,stát, ekonomika, armáda, průmysl, zemědělství,kultura, za vše mluví epidemie rakoviny, duševních chorob, vražd, sebevražd, a že bude daleko hůře, není pochyb


Naprosto souhlasím !!!


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.