Aktuálně: 4 319 inzerátů190 585 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů

Jak se vám venčí?

Xerxova
Xerxova (936 příspěvků) 11.06.2024, 07:34:43 xxx:xxx.b7f0:ff5e
impact:

Juj, jaká Barunka? Teď si asi sedím na vedení. 😄

A jo, dopadlo to tak, jak to dopadlo. Nechtěla jsem žádnýho dalšího psa a už vůbec ne psa-psa. 🙄 Ale ozvali se mi na něj dva zájemci (jeden s nevhodnými podmínkami a druhý toho o sobě moc nenapsal, takže nedokážu posoudit) a já najednou zjistila, že se ho po tom půl roce piplání si a vychovávání nedokážu vzdát. 😔 


mysleli asi Báru od Efe

Ph (neregistrovaný) 11.06.2024, 07:36:00 xxx:xxx.689b:b7a4

ale jako podklad bahenní louže😕

😄tohle je moje denno-denni realita - pokud je horko. To ne, že nahodou a omylem narazim na louzi -moji psi je aktivne vyhledavaji. Obcas si myslim, ze jsou to velbloudi - jak dobre umi vyhledavat vodu ( rozumej cokoliv, co vodu kdysi i jen pripominalo ) - a patricne se v tom ochladi pred dalsi cestou…

Kdyz neni voda? vali se aspon ve vysoke trave -tam jsou zbytky rosy. Canici teda. Vovcacek v trave beha a nabira rosu do podvozku 🙄

Projit ted kolem zeleneho rybnika tak, aby se nestihli namocit je aktualne muj vycvikovy majstrstyk 🤭

ale tak - clovek si zvykne. Nema cenu si brat vyprane veci na sebe. A timhle stylem nas aspon moc neomezuje pocasi. I za vedra muzeme vyrazit na vylet - oni se o sebe postaraji, aby jim nebylo vedro. Jen cestu, kdyz to jde, planuji tak, aby koncila u ciste vody. Kdyz to nejde - hadice na zahrade to jisti 😂

Aluška
Aluška (85 příspěvků) 11.06.2024, 08:26:36 xxx.xxx.200.75
Trickyvoo:

Přiznám se, že jsem si představovala, že mu tam zůstane v lepším případě velká lysina a těší mě, že jsem se zmýlila. Ještě mi přijde z fotky, že v místě, kde měl tu jizvu, má tu srst jinou, jakoby vlnitou? Něco jako lidi po rakovině, když jim znova narostou vlasy a jsou z nich chvíli “kudrnáči”?


jj, má jí mírně vlnitou, snad se natáhne až doroste do správný dýlky, ale i kdyby ne, tak to bude fuk, vystavovat se už nebude 😀

Vahine
Vahine (664 příspěvků) 11.06.2024, 08:36:59 xxx.xxx.179.11
»
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 11.06.2024, 07:23:27

A takhlenc! Jooo!!! A to já naprosto chápu a Kéva, láska vokatá, ten to vyhrál na celý čáře…a já jsem dojatá a ukápla mi 🌷

impact
impact (578 příspěvků) 11.06.2024, 09:07:42 xxx.xxx.123.146
Vahine:

A takhlenc! Jooo!!! A to já naprosto chápu a Kéva, láska vokatá, ten to vyhrál na celý čáře…a já jsem dojatá a ukápla mi 🌷


On mě děsně načnul s tou kočkou, že jsem ho dokázala odvolat. (Rozuměj - řvala jsem jak na lesy. 😂) Z totálního blba, kterej mastil psy na potkání a snažil se ulovit všechno živý, jsem udělala pohodového psa, kterej k nám zapadl, jak kdyby tu byl odjakživa. 

Nevím, no. Možná, kdyby se o něj přihlásil někdo, koho znám, tak bych to zvládla líp. Každopádně se mi tohle stalo poprvé a doufám, že naposled. 🤭

Vahine
Vahine (664 příspěvků) 11.06.2024, 12:12:58 xxx.xxx.27.177
impact:

Zato Konga bych se ráda konečně zbavila. 😂

Obrázek

Ty jo, ale ten se taky hodně vylepšil, má óbr šmrnc ❤️ hodně jste na nich na obou zamakala, smekám klobouk!👏😪 🌷 Kongovi přeju, ať ten úžasnej páník/panička, co někde jsou, ale ještě o něm nevědí, ať brzo prozřou a přijdou si pro něj, pro kebulku ušatou krásnou ☺️🙏🍀

efe
efe (1343 příspěvků) 11.06.2024, 12:57:14 xxx.xxx.155.192
»
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 11.06.2024, 08:55:18

Dík, ale druhýho teriéra bych asi nezvládla 😀 K Barunce se rýsuje něco jinčího…

A Kévovi gratuluju k rodince a Vám ke Kévovi 🥰

impact
impact (578 příspěvků) 11.06.2024, 13:23:59 xxx.xxx.123.146
efe:

Dík, ale druhýho teriéra bych asi nezvládla 😀 K Barunce se rýsuje něco jinčího…

A Kévovi gratuluju k rodince a Vám ke Kévovi 🥰


Děkuji. 🤩

Já si teda po pravdě neumím zas představit, že bych měla jinýho psa než teriéra. Páč teriérů není nikdy dost. 😂

impact
impact (578 příspěvků) 11.06.2024, 13:26:13 xxx.xxx.123.146
Vahine:

Ty jo, ale ten se taky hodně vylepšil, má óbr šmrnc ❤️ hodně jste na nich na obou zamakala, smekám klobouk!👏😪 🌷 Kongovi přeju, ať ten úžasnej páník/panička, co někde jsou, ale ještě o něm nevědí, ať brzo prozřou a přijdou si pro něj, pro kebulku ušatou krásnou ☺️🙏🍀


Udělali jsme mu v kempu pěkný fotky, tak třeba se konečně někdo chytne. 😏

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Zrzavci
Zrzavci (3271 příspěvků) 11.06.2024, 13:29:48 xxx.xxx.226.62
»
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 11.06.2024, 07:23:27

že se ho po tom půl roce piplání si a vychovávání nedokážu vzdát.

🙂 gratuluju, gratuluju, gratuluju, oběma. Když si to takhle sedne, tak vlastně člověk ani tak moc nepozná, že má o jednoho víc, ne? A jo, teď mi došlo, že Ti dlužím odpověď na SZ, ale ono už to nemá cenu, já vám tady někde ve venčícím fóru složila píseň, po tom asi posledním venčícím příspěvku - o blechách a stofárdech, ale už to asi nenajdu, tak nic. 

Tenurri
Tenurri (455 příspěvků) 11.06.2024, 13:32:36 xxx.xxx.213.118
»
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 11.06.2024, 13:26:13

Mně se moc líbí. Kdybych neměla tenkrát už zamluvené štěně a nechtěla jsem vyloženě kraťandu (a věnovat se i nějakým sportům), tak bych byla hodně nalomená. Snad najde super rodinu co nejdřív.

A vám gratuluju ke Kévovi 🙂.

Zrzavci
Zrzavci (3271 příspěvků) 11.06.2024, 13:51:23 xxx.xxx.226.62

Impact - jsem inšpektor Kolumubus, nedalo mi to a mám to!!

Pár fotek pytlu blech 

A zde k tomu…….Stofárdí song Zoufalého stofárda, snad pan Neckář promine 😀 😀 😀 😀 muselo to ven! 

Tři - dva - jedna, zpívá celej Chov (noty znáte): 

Stofárdí song Zoufalého stofárda 

Blechy ra-zej na vý-let, 

maji prázd-ni-ny! 

Fšude sa-mej džék-rasl a kousek bor-di-ny 

Alelůja, AlelůůŮŮŮuja 

Stofárd už je zni-če-nej, 

blechy ro-tu-jou! 

Skřivánku náááš na nebesíích, stůj při nááás až přijde zas… Další blecha! 

Skřivánku nááš na nebesíích, neopouštěj nás, až příde zas… Nová blecha! Alelůůja!

Xerxova
Xerxova (936 příspěvků) 11.06.2024, 15:40:12 xxx:xxx.74d2:3d50

byli jsme teď zkontrolovat kytičky v karlovských bučinách - lilie kvetou naplno, z orchidejek hlístníci odkvetlí, kruštíci mají zatím jen poupata, okrotici zase někdo sežral (asi srnčí), vemeník kvete… 

Na konci jsem se naštvala - přebíháme koleje docela frekventované tratě po vyšlapané cestě, Yoda pochopitelně na vodítku a najednou se na nás řítí mladý výmarák. Yoda vydržel dlouho v klidu, až když mládežník začal víc prudit, tak se ozval a zabručel. Psík zareagoval správně a konečně si vzpomněl, že k němu patří ta osoba, co v dáli ječí Merlinéééé, Mééérlííínéééé. Paní se omlouvala, že je mladý a nemůže ho pouštět v lese, že by utekl, tak ho pouští jen na cestě. Problémy měli pak i na vodítku (a zase tak mladý nebyl, pohlavně byl již plně vyvinut), paní ho moc nezvládala… Když jsme je předcházeli, povelovala neustále a pes se přesto zmítal a zamotal, nohu mu málem urvala… Dala jsem nevyžádanou radu, že pokud ho nepouští v lese, tak pouštět ho na kolejích mi přijde ještě horší nápad… (mimochodem, když už tam potkáme srnčí, tak nejčastěji právě kolem trati - proto tam vždy Yoda chodí na vodítku - neboť zvěř a koleje mi přijde hodně blbá kombinace)

keriton
keriton (521 příspěvků) 11.06.2024, 16:17:17 xxx.xxx.60.106

Já se zas ráno rozkřikla na labutě 🤪

Mají mladé, mají pro sebe celý rybník a většinu břehu, ale ne, musí prostě tábořit na té jediné úzké cestě (úplně na opačném konci rybníku, než kde mají hnízdo), kde se jim nedá vyhnout, že ano . A být agresivní na všechny, kdo by chtěli projít. 

No nic, samozřejmě na tu cestu nelezu, když tam jsou. 

Ale ráno tam nebyly, vzduch byl čistý, tak hurá, jdeme. Najednou se odkudsi doslova ZJEVILA celá labutí rodina a náhle byly mezi mnou a psem a vyháněly ho. Volám na psa, ať jde dál, že to nějak proběhnu, ale on raději zdrhnul skrz syčící labutě zpět za mnou (čímž mě dostal, že hledá bezpečí u mě 😍).

Otočila jsem se a mastili jsme pryč. Labutě se ale mezitím nasraně naskládaly na vodu, tak jsme nakonec přeci jen po úzké cestě mohli projít, a to jsem si fakt neodpustila jim říct, co si o nich myslím 😂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.