Aktuálně: 5 019 inzerátů173 895 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Jak se vám venčí?

Vahine
Vahine (455 příspěvků) 28.05.2023, 10:16:16 xxx.xxx.179.11
Děkuji Fíkovnice, já Vás i ostatní tady taky moc ráda vidím a čtu.Stala jsem se na komunitě závislou. No, myslela jsem že ne, ale odstřižení od iFauny ukázalo, že závislák jsem a chovatelské rady by mi chyběly! Co bych si bez vás všech počala, kdyby se běloušovi něco stalo, nebo by byl nemocen? Kdo by mě utěšil, poradil mi? Cítila jsem se po deaktivaci tak trochu, jako by mě kus chyběl nebo že mě někdo milý opustil....a už je to v pořádku! Mám tu vnučky, tak moc nepíšu, ale na Vaši otázku- jj, když není páneček doma, zvu bělouše k sobě do postele a on jde rád. Ale může jen na pozvání, jinak do peřin nesmí. Jen na přehoz, když nejsme doma a dokáže to rozlišit. Já totiž sama špatně spím, musím vedle sebe někoho mít. Vy s Fidem spíte běžně? Fido je teď nemocný, četla jsem všechno a přeji Fidovi i Vám brzké uzdravení!!! Minule jsme byli v Pze nakouknout ve Valdštejnské zahradě, psi tam nesmí, ale já slíbila věloušovi kapříky, tak jsme tam byli asi 5 minut a pryč. Snad se mi podaří vložit foto?
Obrázek
Xerxova
Xerxova (775 příspěvků) 28.05.2023, 10:50:34 xxx.xxx.227.193

v sobotu jsem procházky tohoto týdne nestihla, neb jsme byli na cestách - až v Hranicích na Moravě... Takže venčení celého týdne v krásně zelených lesích za humny, první orchidejka v Karlově a včerejší zvířetnické setkání...  

aha - vezme to jen pět fotek... 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
aldamax
aldamax (37 příspěvků) 28.05.2023, 11:24:18 xxx.xxx.83.143
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 28.05.2023, 10:52:28

Strom,  co má podpaží, sluníčko je  úžasný.  A ozubená příšera Yoda pobavil.

Kilian (neregistrovaný) 28.05.2023, 13:18:41 xxx.xxx.0.1
...tak dneska Keliš na cizím cvičáku splněna zkouška ZOP za 98 bodů ze 100...
Kilian (neregistrovaný) 28.05.2023, 13:34:37 xxx.xxx.0.1
....diky moc...bohužel mi nejdou přiřadit reakce...
Anet10
Anet10 (99 příspěvků) 28.05.2023, 22:02:59 xxx.xxx.210.203
Kilian: ...tak dneska Keliš na cizím cvičáku splněna zkouška ZOP za 98 bodů ze 100...

Co k tomu říct, je to prostě frajer Kelišek👍

Trickyvoo
Trickyvoo (393 příspěvků) 28.05.2023, 23:14:44 xxx.xxx.62.63
acher:

Nevím,jestli budou dobře vidět,ale to vše jsou kopretiny.

  • Obrázek');" onmouseout="UnTip();" height="60">
  • Obrázek');" onmouseout="UnTip();" height="60">

No nádhera. Já dneska pátrala, jestli ty bílé krásky někde po cestě nezahlédnu, ale nikde nic, ale je možné, že u nás ještě nekvetou. Přece jen jsem dneska procházkovala na Suchém vrchu v Orlických horách a po cestě z auta jsem viděla, že lidem teprve kvetou rododendrony.

Procházka byla sice kratší, šla jsme s dcerou, ale bylo tak nádherně a lidí jsme potkali jen pár, protože přišly pozdě.

 

Obrázek Obrázek Obrázek
keriton
keriton (468 příspěvků) 29.05.2023, 07:57:53 xxx.xxx.80.190

Pár střípků z posledních dnů, v tomto počasí se pěkně fotí, když má člověk konečně psa a tudíž důvod jít v šest ráno ven. Pořídila jsem další stopovačku, doufám, že už finální :D Akorát tam měli spoustu barev, tak jsem si řekla třeba olivovou, a ona je to úplně stejná barva, jako tráva. Takže je to na zemi "fakt moc hezky" vidět... :D

Psisko má super urousávací srst, která navíc na fotkách hází neustále všelijaké podivné odstíny, obvykle modrou, zelenou. Tak se s tím musím ve zpracování fotek naučit. Minulej pes tolik odstíny neházel, i když byl taky černej.

Jo a došli jsme k závěru, že to zkusíme nechat otrimovat. Tak jsem zvědavá, jak to potom bude vypadat.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
zbynek
zbynek (917 příspěvků) autor webu
29.05.2023, 22:10:34 xxx.xxx.230.164
Kilian: .....tak už jsem přihlášena jako registrovaná, ale nejde mi přikládat reakce....

Co přesně je za problém? Až to vyřšíme tuto moji reakci smažu, ať nenarušuje téma.

Trickyvoo
Trickyvoo (393 příspěvků) 29.05.2023, 22:13:27 xxx.xxx.62.63

My dneska venčili jen málo. Kolem poledne bylo na Malinu vedro a nechtělo se jí moc chodit. Zítra musím vyrazit někam do lesa nebo počkat na večer.

Byly jsme dceři u školy naproti a Malina tam nějak nebyla ráda, bylo vidět, že se jí tam moc nelíbí, ale zas když vyšla dcera, tak už byla v pohodě, ale překvapilo mě to. Bylo to poprvé, kdy jsem jí v přítomnosti dětí viděla nejistou...no vlastně někdy loni na jaře se to taky jednou stalo. To jsme zas potkali děti ze školky celý ten špalír...což vlastně teď šel taky špalír dětí..že by jí rozhazovalo, když jdou děti organizovaně? Přece jen děti jsou chaos a to ona miluje.

Dneska jsme byli s dítětem na kroužcích, Malina byla s mužem na zahradě a když přijdu,  zjistím, že je zahrada samá jáma a že už není daleko tomu, aby exhumovala kosti mého prvního psa.

Obrázek
Anonymní (neregistrovaný) 30.05.2023, 17:09:58 xxx.xxx.102.253
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 29.05.2023, 22:02:15

..nešly mi přidávat reakce na účastníky diskuze, popříadě citace..ale vypadá to, že už je to v pohodě...

Anonymní (neregistrovaný) 30.05.2023, 17:11:02 xxx.xxx.102.253
Anet10:
Kilian: ...tak dneska Keliš na cizím cvičáku splněna zkouška ZOP za 98 bodů ze 100...

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.