Aktuálně: 5 017 inzerátů173 559 diskuzních příspěvků17 744 uživatelů

Co jí bylo?

nikol551
nikol551 (2 příspěvků) 28.05.2023, 10:15:57 xxx.xxx.87.233
Dobrý den, asi před rokem jsem si pořizovala slepice. Jsou to asi 4 letí středně těžcí kříženci. Až po příjezdu jsem zjistila, že jedné vytíká z kloaky tekutina. Po umytí se to za chvíli vrátilo. Zastřihla jsem jí kolem toho místa peří a mazala mastičkou proti plísním. Ta nepomáhala, tak jsem si myslela, že je problém uvnitř. Do listopadu pěkně nesla, ale tento rok ani jedno vajíčko. Včera jsme ji zabili a vnitřnosti měla vpořádku, měla v sobě i hodně žloutků. Byla to kohoutova oblíbenkyně a ten je vpořádku, takže to nakažlivé nejspíš nebylo. Předchozí majitelé měli slepice na hlíně a měli na ten prostor moc slepic, radši ani nechci vědět kolik a jaké zbytky dostávaly. Máte zkušenosti s léčbou? (fotografie od nejstarších po teď+ vnitřnosti)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Buggyra
Buggyra (3187 příspěvků) 28.05.2023, 15:22:54 xxx.xxx.83.42

Příště až budete chtít určit vnitřní příčinu nějaké nefunkčnosti slepice, odneste ji k veterináři na pitvu. Mně po pitvě veterinář volal, zda si chci slepici vyzvednout na zpracování - takže bude s rozumným zvěrolékařem možné dohodnout, že byste o polívku nepřišla.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.