Aktuálně: 4 985 inzerátů174 052 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

líška - škodná

Buggyra
Buggyra (3214 příspěvků) 04.12.2023, 08:31:43 xxx.xxx.198.226

Zrovna včera jsem viděla mladého kohouta brahmana naživo. To je hovado! To je velké jako husa velká, jakože VELKÁ. Drápy jak medvěd. Věřím, že kdyby se to nakrklo, tak to tu lišku zabije. Jen tenhle vypadal, že ho nenakrkne nikdy nic, takový ňouma to byl.

kometa
kometa (4181 příspěvků) 04.12.2023, 08:48:47 xxx.xxx.224.101
Anonymní:

Myslíte že by se liška zalekla kohouta? Nevím nevím, nerozporuji to jen se vážně ptám.


Viz zrzavci a Buggyra. Ono “bojový kohout” je nebezpečný i pro dítě. A ani ta liška nechce přijít o oči nebo tak.

drvodelkafialova
drvodelkafialova (595 příspěvků) 04.12.2023, 08:56:11 xxx.xxx.171.177

Měla jsem kdysi křížence vlašky. Dokázal bez problému vyhnat z výběhu velkého psa. V době, kdy jsme ho měli se nám ze dvora neztratilo nic. Ale byl to opravdu výjimečně agresivní jedinec a už žádný další takový nebyl.

L-Kv
L-Kv (36 příspěvků) 04.12.2023, 20:40:58 xxx.xxx.11.241

Vidím že se to tady tahá od fanoušku líšky vrz slepice k chovateľom . Hele nikdo nechce skoušet coby kdyby - zadavatel témy chcel radu - určite nie aby si na nom niekto skúšal co má testovat 🙂a kdo vyhraje 😀 … Múžete mít brahmanku s duchom terminátora co nakope i chovatele - ale v princípu pokud je líška mladá co “začína” žít tak jí dřív přejde auto,než skončí v kurníku se slepici v tlame, pokud to bude chytrý lišák tak duch terminátora s telem brahmanky ho nasíti tak na pár dnú, a pojede se podívat na dalšího na to samé místo kde byl výprodej terminátoru brahmanek posledne - na to vemte jed 😀 … Chcete to skusit ? Myslím že nikdo kdo ma svoje pipky / ťuťky rád tak né … 

Moje rada je vyšie - len doplním nechovejte terminátora - moc to žere a pak Vám nakope prdel, no stálo by to za to- ve chvíli když se díva soused - bežet před slepici ? 😀 …


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.