Aktuálně: 5 088 inzerátů172 530 diskuzních příspěvků17 717 uživatelů

Kloubní výživa

vyzivaproklouby (neregistrovaný) 31.05.2023, 11:14:52 xxx.xxx.154.53

Zdravím, chtěla bych začít dávat "něco na klouby". Jde o momentálně březí fenu 32kg krmenou BARFem. Nemá žádné problémy a nikdy neměla, ale pro svůj klid bych jí ráda dopřála. Dodám, že se v kloubních výživách zatím neorientuji (co která látka dělá).

Jde dávat jenom kolagen, nebo je dobré k tomu přidat ještě něco? A je nějaký rozdíl mezi hovězím, rybím a vepřovým kolagenem?

Berete někdo kloubní výživu od Krmiva Hulín ( https://www.krmivahulin.cz/p/chondro-4dogs-kloubni-vyziva-pro-psy#1255 )? Zajímají mě i obecně zkušenosti s doplňky od nich.

Případně prosím o tipy na kloubní výživu, kterou používáte.

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 31.05.2023, 12:03:03 xxx.xxx.65.248
Odpověď na příspěvek uživatele vyzivaproklouby z 31.05.2023, 11:14:52

Přidávám jen svou zkušenost. Lidský MUDr. i zvířecí MVDr. shodně řekli, že kloubní výživa jsou víceméně vyhozené peníze. Já nevím, jen tlumočím dva názory. Mám psa po operaci kolene a ptala jsem se, zda mám podáváním kloubní výživy snížit pravděpodobnost problémů s dalšími klouby a dostalo se mi této odpovědi. Pak mám člověka s problematickým kolenem a ten slyšel od svého lékaře, ať si důchod šetří na funkčnější produkty... 🙄


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.