Aktuálně: 4 979 inzerátů174 018 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

psibible.cz Fr. Jaroš - zná někdo?

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 19.06.2023, 08:26:32 xxx.xxx.65.248

FB nemám, ale stránky na mě působí dojmem: vytěžit Fr. Šustu + něco ze zahraničních pozitivkářů, promíchat, přihřát a nalepit na to svou značku. Vše kolem psů v této kotlině je dobrý byznys, pokud se prosadíte.

Také by mě zajímalo, pokud byste někdo měl zkušenost "naživo". Sice už většinu nácviků nepotřebujeme vysvětlit a klikr mám pověšený prakticky na všech "zavazadlech", ale vědění není nikdy dost.

Kilian
Kilian (952 příspěvků) 19.06.2023, 08:39:18 xxx.xxx.0.1

... tak jsem se pobavila....hned v úvodu na mně na fotce vykoukl můj soused se svým bulem, který mi málem zlikvidoval motýla, už jsem to na iF několikrat popisovala.....no a tu knížku jsem od něj dostala....

janaa
janaa (382 příspěvků) 19.06.2023, 11:06:22 xxx.xxx.174.242

Kdyby to nebylo k pláči,bylo by to k smíchu. Chlapík si před sedmi lety pořídil prvního psa a dneska je to veletrenér. Bohužel trend dnešní doby

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 19.06.2023, 12:10:44 xxx.xxx.226.6

Vyberte termím, váš pes vám bude vděčný.... praví slogan na těch stránkách... a já dodávám, váš pes vám bude vděčný, že mu na krk nasadíte jakousi smyčku a pěkně ji utáhnete. nebo se mi to zdá? Jako nějaká pojistka? To je jeho pes? Proč to expert potřebuje?

chvd
chvd (389 příspěvků) 19.06.2023, 12:15:30 xxx.xxx.0.1
Zrzavci:

Já nevím, ale ten pes má na krku krom obojku něco, co by tam být nemělo, nebo mělo?


Promin, jsem na prac PC a na nej mi soc site nesmi, tak kouknu potom.

megi-the-pes
megi-the-pes (2208 příspěvků) 19.06.2023, 12:25:07 xxx.xxx.210.64

Je to tak, má normální obojek a za ušima úplně mikro tenký provázek. Pes je jeho. Jsem se začetla a... jako bych to už někde slyšela... potravinový pud, pamlsky = tlustý pes. Voni maj někde hnízdo.

chvd
chvd (389 příspěvků) 19.06.2023, 12:25:30 xxx.xxx.0.1
Zrzavci:

Já nevím, ale ten pes má na krku krom obojku něco, co by tam být nemělo, nebo mělo?


Tak jsem koukal na YT. No ja bych za tim panem nesel. Co to ma na krku pes nevim, ale pokud nevidim, jak to presne pouziva ci k cemu to slouzi, soudit ho nebudu. No hned na prvni pohled me zaujala flexina (jo ja vim to bude nejaka profi :))) klikr a vubec treba i v souhrnu temata tech videi, co ma na YT. Prijde mi to spis tak trochu v duchu "pojdte pane, budeme si hrat". Ale nebudu ho soudit. Minimalne venuje se svymu psovi no a jestli z toho chce mit i kseft, tak at ma. A treba je dobrej, treba ma divne vybrany jen ta videa, co ja vim.

rave jsem zvedavej, co mi tu lidi napisou na tu mou otazku, co dela spatne, ze to stalo za zalozeni tematu.

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 19.06.2023, 12:28:11 xxx.xxx.226.6
chvd:

Promin, jsem na prac PC a na nej mi soc site nesmi, tak kouknu potom.


Nu má tam prostě koženou smyčku jakousi. A já nevím, budu -li velkotrenér a je-li toto můj pes, kterýho jsem dobře vycvičil a na kterým se prezentuju, tak nechápu když ho mám dobře vycvičenýho, pročo toto musí mít? Stačí obojek? A je li pes dobře vycvičen nemusí mít ani vodítko, když děláme blbinky, šup na target. Ešivá se mýlim, tak pak nic. Já když budu chtít světu vokázat, že mi to jde, tak se psem nahatým, bez šňůry a udělátek. Ale je možné , že se mýlím, na FB se neumím pohybovat, třeba tam říká něco nějak.... nemůžu to tady ani pozjišťovat, jen vidím tu smyčku, která mě osobně nedává smysl, pokud je pes vycvičen. 

keriton
keriton (468 příspěvků) 19.06.2023, 12:33:39 xxx.xxx.80.174
chvd:

A co dela teda spatne krom toho, ze neco dela?


Za mě - neumím říct, co vše dělá dobře a co špatně. Něco evidentně umí. Pár věcí by mě odradilo, abych do toho investovala. Například nic neříkající slogany, texty, kterým nerozumím, projev, ze kterýho lze tušit, že nemá moc zkušeností z práce s různými psy. Ale tak to nemusí nic znamenat, třeba jeho přístup někomu vyhovuje a pomáhá :)

chvd
chvd (389 příspěvků) 19.06.2023, 12:35:53 xxx.xxx.0.1
Zrzavci:

Nu má tam prostě koženou smyčku jakousi. A já nevím, budu -li velkotrenér a je-li toto můj pes, kterýho jsem dobře vycvičil a na kterým se prezentuju, tak nechápu když ho mám dobře vycvičenýho, pročo toto musí mít? Stačí obojek? A je li pes dobře vycvičen nemusí mít ani vodítko, když děláme blbinky, šup na target. Ešivá se mýlim, tak pak nic. Já když budu chtít světu vokázat, že mi to jde, tak se psem nahatým, bez šňůry a udělátek. Ale je možné , že se mýlím, na FB se neumím pohybovat, třeba tam říká něco nějak.... nemůžu to tady ani pozjišťovat, jen vidím tu smyčku, která mě osobně nedává smysl, pokud je pes vycvičen. 


Ale jo, asi souhlasim. Tak ono je tak docela po chvili koukani na ta videa poznatelny, jak ten pes asi funguje. Ja byt jim, tak dam do tech videi nejaky vodpovidajici zvukovy podkres, treba https://youtu.be/MABaYilIpzE. Ale jak jsem uz psal, uplne me uz nebavi se do kazdyho hned poustet a nechce se mi soudit na zaklade par videi. A hlavne kdyz je to timhle stylem, za rohem na pavlaci.

megi-the-pes
megi-the-pes (2208 příspěvků) 19.06.2023, 12:36:06 xxx.xxx.210.64

Čekala jsem, kdy nám předsatví ubohost jménem NePoSer, už to vypadalo, že ne, trochu jsem se bála, že to fakt nepřijde... https://www.psibible.cz/1--prirodni-zakon-moje-motivace/

Jsem chtěla vědět, esi ho někdo zná, esi fakt něco umí... no a Kilián mě teda úplně rozstřelila. :D Přivedl mě na to FB, kde se do lidí naváží, jak jsou jiní trenéři zaseklí někde v pravěku a jediný on a ještě dalších 7 absolventů akademie Ščučky používají pozitivku a to je ta jediná správná a moderní metoda a všichni ostatní ji neznáme a tak. 

Byla jsem k němu upřímná, ale nedalo mi to, nechtěla jsem křivdit, tak jsem se zeptala tady. Tož dík a zas jdu.

keriton
keriton (468 příspěvků) 19.06.2023, 12:41:01 xxx.xxx.80.174
megi-the-pes:

Čekala jsem, kdy nám předsatví ubohost jménem NePoSer, už to vypadalo, že ne, trochu jsem se bála, že to fakt nepřijde... https://www.psibible.cz/1--prirodni-zakon-moje-motivace/

Jsem chtěla vědět, esi ho někdo zná, esi fakt něco umí... no a Kilián mě teda úplně rozstřelila. :D Přivedl mě na to FB, kde se do lidí naváží, jak jsou jiní trenéři zaseklí někde v pravěku a jediný on a ještě dalších 7 absolventů akademie Ščučky používají pozitivku a to je ta jediná správná a moderní metoda a všichni ostatní ji neznáme a tak. 

Byla jsem k němu upřímná, ale nedalo mi to, nechtěla jsem křivdit, tak jsem se zeptala tady. Tož dík a zas jdu.


Mazec.... jsem si kousíček přečetla....

 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.