Aktuálně: 4 958 inzerátů174 150 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Kachna ruánská

Zdenda (neregistrovaný) 30.06.2023, 10:59:55 xxx.xxx.64.10

dobrý den jakou barvu maji malá kačata ruánek???? Koupil jsem kačata ruánek a jsou žlutá,neměla by být tmavá strakatá?Prodejce mě ujistil že to ruánky jsou,ale já bych řek ,že jsem koupil zajíce v pytli co vy na to

ančovička
ančovička (856 příspěvků) 30.06.2023, 14:35:44 xxx.xxx.26.204
Zdenda:

dobrý den jakou barvu maji malá kačata ruánek???? Koupil jsem kačata ruánek a jsou žlutá,neměla by být tmavá strakatá?Prodejce mě ujistil že to ruánky jsou,ale já bych řek ,že jsem koupil zajíce v pytli co vy na to


To je těžké posoudit, existuje kachna ruánská (rouenská) anglická, ty jsem chovala,nádherné veliké tmavě divoce zbarvené..káčata byla hodně tmavá..ale existují ještě kachny ruánské světlé, francouzské..jsou zbarvené, hlavně kačeny, světleji..ale jaká jsou káčata,nevím..třeba se ještě někdo ozve🙂..druhá možnost by byla, že jsou křížené třeba s kachnami pekingskými..možná i s bílými pižmovkami..... pošlete fotky káčátek 😉🦆🦆

 

ančovička
ančovička (856 příspěvků) 30.06.2023, 14:49:22 xxx.xxx.26.204
Zdenda:

dobrý den jakou barvu maji malá kačata ruánek???? Koupil jsem kačata ruánek a jsou žlutá,neměla by být tmavá strakatá?Prodejce mě ujistil že to ruánky jsou,ale já bych řek ,že jsem koupil zajíce v pytli co vy na to


..a ještě..prohlížela jsem "bazoš"..v inzerci někdo nabízí mladé kachny ,"ruánské" meruňkové(pro mě novinka) 😀..jsou nádherné,trochu jako saské, ale velké..👍...takže všechno je možné..na pekáči to nepoznáte 😀


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.