Aktuálně: 4 978 inzerátů173 961 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Připravujeme novou verzi inzerce

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
02.07.2023, 13:32:33 xxx.xxx.230.164

Všem moc děkujeme za přízeň a víme, že inzerce je u nás zatím slabina. Věnoval jsem se nejdříve diskuzi, abychom měli co nejlepší prostředí pro psaní.

K inzerci ale připravujeme následující změny:

  1. Vyřešíme neaktuální inzeráty
  2. Koupili jsme SMS bránu na zasílání potvrzovacích SMS, takže skončí podvodné interáty, kde byla zneužívána čísla cizích lidí. Podvod probíhal na emailu, ale k inzerátu přidali podvodníci cizí české číslo. Chudák člověk, když mu pak někdo zavolal, tak nevěděl vůbec o co jde.
  3. Přidám možnosti filtrování a vylepším vyhledávání
  4. Už nyní jsem v inzerci změnil způsob nahrávání fotek, aby bylo přidání fotek co nejjednodušší.
  5. V neposlední řadě také začneme investovat do reklamy, aby inzerce opravdu přilákala další inzerující. Na internetu už nám reklama běží, ale spustíme i kampaně na burzách. Na tom už se také pracuje. 
  6. Zatím ve fázi úvah je zavedení zvýhodněných inzerátů.

Máte ještě nějaké další nápady nebo požadavky, které byste do inzerce rádi zapracovali? Budu rád, když mi sem napíšete nějaké své tipy.

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
02.07.2023, 13:51:15 xxx.xxx.230.164

K tomu poslednímu bodu. Zavedení zvýhodněných inzerátů jsem osobně dost odkládal. Docela se mi i příčí některé nové portály, které se vyrojily, nebylo na nich ještě ani 20 inzerátů celkově a už na nich byla hlavně možnost zaplatit si inzerát.

Když sleduji ubývající místo na serveru a ceny lepších a větších serverů, tak je mi jasné, že to bez toho nepůjde. Líbí se mi docela systém bazoše, u kterého bych se chtěl inspirovat a ještě o něco doplnit.

Ale nejdříve chceme inzerci opravdu vylepšit ne jen zpeněžit.

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 02.07.2023, 22:02:26 xxx.xxx.0.1

Se vyrojily, aby iF nahradily. A na iF ta možnost byla, tak to nahrazují s tou možností.

Co vadí mně na Bazoši je, že v sekci Drůbež jsou první čtyři-pět stran jen Top Inzeráty. A pořád to samé dokola. Rok, dva roky, totéž. A první “nový” inzerát je na páté straně nebo ještě dál - tam dokliká málokdo. Takže první nový inzerát na páté straně má třeba jen osm shlédnutí a nulovou zpětnou vazbu. A to je to nejdůležitější - zpětná vazba zájemců. Je fajn nahrávat fotky pohodlněji, ale zásadní je ta zpětná vazba.Buďto by musela být částka za topování tak vysoká, aby lidi typu Manda zaplatili max. dva inzeráty - jeden na vyandotky, druhý na hybridky. Takhle má Manda a syn asi 15 placených inzerátů na každý jednotlivý typ hybrida, přitom stačí napsat jeden - různé barvy. K tomu dva roky topovaná inzerce na škubačku drůbeže a automatická dvířka (kupujete max. dvakrát za život) a inzerce je stále stejná, nudná, neměnná a velmi ztrácí na hodnotě. Pokud by byly potřeba finance, nabízeli jsme jiné možnosti. 

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 02.07.2023, 22:21:48 xxx.xxx.0.1

Na iF byla dobrá možnost širokého spravování vlastního účtu. Týkalo se to i inzerátů. Přidáte inzerát např. na násadová vejce - ozve se několik zájemců, takže váš inzerát nějakou dobu není aktuální (než nasbíráte a uspokojíte aktuální zájemce). Byla možnost inzerát smazat, ale zůstat uložený-viditelný na profilu. Po uspokojení zájemců byla možnost inzerát obnovit - objevil se na začátku výpisu inzerátů, jako nový inzerát. Velmi praktické. Nemusel člověk vyplňovat lokality, telefony, fotky, texty. Inzeráty byly uloženy asi rok, takže když člověk potřeboval, mohl využít třeba fotografie z nich k rychlému odeslání zájemcům nebo do diskuse a podobně (úložiště). 

mastnacekk
mastnacekk (523 příspěvků) 02.07.2023, 22:37:46 xxx.xxx.80.12

Hlavne, aby kazdej nemel milion inzeratu s fotkama vajicek ze vsech stran. 

Na malochovu jsem resil misto nejdriv tak, ze jsem mel nahrani “kravin” na imgur a fotky co neco prinasely, na serveru. Ale lidi to obcas motali a pak ten imgur nebo co to bylo fotky pomazal. Tak jsem vyresil kompresi pri uploudu, povolil jen jpg a resiznul. Razem z x mb bag byly max stovky kb a kvalita ok.

megi-the-pes
megi-the-pes (2205 příspěvků) 02.07.2023, 23:37:45 xxx.xxx.61.175

Si dávám webp obrázky - stačí otevřít jakýkoli obr. v IrfanView a dát uložit jako, nebo to dělá automaticky plugin, bez ztráty kvality. Pl. teda pro Wpress, pro nemehla jako já, že, ale jde to aj jinak.

Nevim nevim topování, z něčeho ten web žít musí. A mít ve snippetu “máme 13 inzerátů” není úplně nejlepší. 🙂 🙂 

Anonymní (neregistrovaný) 04.07.2023, 22:26:13 xxx.xxx.32.248

Ta inzerce mě tady vůbec nebere, i když bych rád. Člověk by nevěřil, jak vzhled dokáže odradit, dokud nezažije. Nemyslím to špatně. Doufám, že jsem ojedinělý případ🙂

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
04.07.2023, 22:36:45 xxx.xxx.230.164

Zkuste být trochu konkrétnější 🙂. Zatím je to původní verze bez úprav, takže snad se s novou verzí trefíme víc 🙂. Každá rada pomůže.

Anonymní (neregistrovaný) 04.07.2023, 22:40:22 xxx.xxx.32.248
Odpověď na příspěvek uživatele raven_kix z 04.07.2023, 22:36:45

Jako úplně upřímně, třeba ten vzhled diskuse na faunaportal je mi bližší, nevím proč.

Anonymní (neregistrovaný) 04.07.2023, 22:41:07 xxx.xxx.32.248

Teda inzerce, diskuze je lepší zde.

Anonymní (neregistrovaný) 04.07.2023, 22:42:18 xxx.xxx.32.248

určitě vás podporuji, jen říkám co cítím.

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
04.07.2023, 22:44:18 xxx.xxx.230.164

Jak říkám, budu rád za tip, co vás třeba na první pohled odrazuje, ať to můžeme případně napravit a určitě sledujte změny. Už na inzerci pracujeme. Úpravy budu zveřejňovat postupně, protože tam mám pár bodů, které za mě opravdu spěchají.

zbynek
zbynek (917 příspěvků) autor webu
04.07.2023, 22:55:58 xxx.xxx.145.11
Anonymní:

určitě vás podporuji, jen říkám co cítím.


Díky, diskuze je lepší diky zdejší komunitě, která nám dávala podněty. Inzerce je teprve teď na řadě, tak máte možnost napsat konkrétní poznatky, aby byla dle vašich představ. Změníme ji i graficky, takže určitě se to zlepší 👍

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 04.07.2023, 23:03:22 xxx.xxx.0.1

Za mě určitě ukotvení inzerátu v čase. Takže u každého inz. ve výpisu datum a čas vložení. Co třeba má teď ten web pro děti (iFauna) - před dvěma dny - je šílené. Ona když iF přešla na ten poslední vzhled před zrušením, tak měla ty inzeráty také hrozné. Pak jsem jim psal, aby to vylepšili a kupodivu poslechli. Je to v podstatě část mého know-how a teď ho dáváme i vám. Jinak to trapné upozornění na faunaportal je komické. Jejich inzerce vypadá děsně, roztahané, příliš velké, na monitoru vidím jen tři inzeráty najednou. Naprosto nepřehledné na pc. Jako když dáte do megalednice jednu skrčenou konzervu, jako když plavete uprostřed moře a nikde není záchytný bod. Vypadá to silně “neútulně”, těžko se popisuje pocit a dojem z celkového vyznění a nepřehlednost. Časově - opět pro děti - před dvěma dny. Omg, jak pro tupce, kteří neumí vyhodnotit datum a čas.  O jménu (nicku) inzerenta, viditelném již v přehledu, jsem vám již psal. 

zbynek
zbynek (917 příspěvků) autor webu
04.07.2023, 23:25:06 xxx.xxx.145.11
Odpověď na příspěvek uživatele honzapm z 04.07.2023, 23:03:22

Děkujeme, určitě inzerci chceme propojit s uživateli tak, že když se na něj klikne budou vidět všechny jeho inzeráty, ale i diskuze, články..prostě kompletní profil. Ostatní připomínky také zohledníme. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.