Aktuálně: 4 876 inzerátů174 842 diskuzních příspěvků17 757 uživatelů

Připravujeme novou verzi inzerce

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
05.07.2023, 11:31:16 xxx.xxx.230.164

Tak právě jsem nahrál první aktualizaci inzerce. Zatím drobnost, ale důležitá.

  1. Vytvořil jsem Archiv inzerátů, do kterého můžete kdykoliv archivovat své inzeráty. Automaticky skočí do archivu po 180 dnech od zveřejnění.
  2. Archivované inzeráty se už nebudou plést mezi aktuální inzeráty.
  3. Na stránce Moje inzeráty jsou nyní nově vidět jak aktuální tak právě archivované inzeráty. Můžete si je tedy také kdykoliv obnovit z archivu a tím se u nich i aktualizuje datum zveřejnění na aktuální datum a čas.

Následovat bude:

  1. Propojení profilu uživatele s inzerátem a zobrazení inzerenta už ve výpisu inzerátů
  2. Zabezpečení vkládání inzerátů pomocí SMS - musíme zamezit podvodníkům jak nejvíc to půjde. Většinou nepoužívají své reálné telefony.
balu
balu (1558 příspěvků) 05.07.2023, 12:11:25 xxx.xxx.72.176

Já nic neinzeruji, takže můj pohled je jen ze strany čtenáře inzerátů a jen v sekci psi. Přivítala bych úpravu, při které by šlo třídit inzeráty na psy s PP a bez PP a na stáří zvířete - štěně, dospělý pes. 

Atamanka (neregistrovaný) 05.07.2023, 13:34:21 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 05.07.2023, 12:11:25

Já se přidávám- taky nic neinzeruji, ale sleduji a hlavně psy. To rozdělení, jak jste uvedla, bych přivítala také.

biaca
biaca (547 příspěvků) 05.07.2023, 13:37:56 xxx.xxx.0.1

Také bylo dobré přidat k inzerátům tlačítko nahlásit, pokud by se například jednalo o podvodný inzerát viz. Kavalíři za 5 tis. s PP. Aby se takovéto inzeráty okamžitě mazaly.

biaca
biaca (547 příspěvků) 05.07.2023, 13:40:47 xxx.xxx.0.1

Tam jak máte editovat, vytisknout apod. tj. v takém případě by přišla okamžitě výzva Vám moderátorům, aby jste mohli posoudit, zda inzerát je nebo není vadný. 

Ps. přidáte to tlačítko editovat - ať nemusíme psát dva příspěvky a můžeme opravit starý?

megi-the-pes
megi-the-pes (2224 příspěvků) 05.07.2023, 13:56:56 xxx.xxx.61.175
biaca:

nebo jako například tento: 

https://www.chovzvirat.cz/inzerat/182073-bengalska-kotatka-s-prukazem-puvodu-hledaji-novy-domov/

Bengál s PP stojí od 16-20 tis. (na mazlíčka) určitě ne za 4 tis. kotě. 

Doufám, že myšlenky nebudou zneužity na jiných stránkách, protože za Vaši práci si zasloužíte uznání. 


Jasně že budou, části, na které jsme poukazovali - v atlasech - už jsou přepsány.

Editovat lze tou tužkou vpravo pod příspěvkem.

Pro toho, kdo není vlastník inzerátu, nemusí být tlačítka arch., editovat,…, stačí tisk a nahlásit nebo tak něco.

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
05.07.2023, 14:58:19 xxx.xxx.230.164
biaca:

Tam jak máte editovat, vytisknout apod. tj. v takém případě by přišla okamžitě výzva Vám moderátorům, aby jste mohli posoudit, zda inzerát je nebo není vadný. 

Ps. přidáte to tlačítko editovat - ať nemusíme psát dva příspěvky a můžeme opravit starý?


Dobrý den, editovat příspěvek lze, jen červená tužtička změnila barvu, aby vzhledově lépe zapadla. Je hned vedle tlačítek odpovědět a citovat. Dobu pro editaci jsme na přání prodloužili na 30 minut.

biaca
biaca (547 příspěvků) 05.07.2023, 15:00:08 xxx.xxx.0.1

Vím máme tu škodnou, protože jak jsem upozornila na tu Mainu na IF, tak večer už tam nebyla - ale to nic nemění na skutečnosti, že ji tam někdo za peníze takový podvodný inzerát může vložit. (byl to zvýhodněný inzerát a to znamená, že měla proběhnout kontrola - holt sliby chyby.)

XY. (neregistrovaný) 06.07.2023, 18:13:18 xxx.xxx.120.185
raven_kix:

Tak právě jsem nahrál první aktualizaci inzerce. Zatím drobnost, ale důležitá.

  1. Vytvořil jsem Archiv inzerátů, do kterého můžete kdykoliv archivovat své inzeráty. Automaticky skočí do archivu po 180 dnech od zveřejnění.
  2. Archivované inzeráty se už nebudou plést mezi aktuální inzeráty.
  3. Na stránce Moje inzeráty jsou nyní nově vidět jak aktuální tak právě archivované inzeráty. Můžete si je tedy také kdykoliv obnovit z archivu a tím se u nich i aktualizuje datum zveřejnění na aktuální datum a čas.

Následovat bude:

  1. Propojení profilu uživatele s inzerátem a zobrazení inzerenta už ve výpisu inzerátů
  2. Zabezpečení vkládání inzerátů pomocí SMS - musíme zamezit podvodníkům jak nejvíc to půjde. Většinou nepoužívají své reálné telefony.

Jo takže chcete říct těmito slovy že inzerci házíte na 2. kolej 😕. A web v tomto odvětví bude jen paběrkovat.

kometa
kometa (4221 příspěvků) 06.07.2023, 18:17:52 xxx.xxx.147.163
biaca:

nebo jako například tento: 

https://www.chovzvirat.cz/inzerat/182073-bengalska-kotatka-s-prukazem-puvodu-hledaji-novy-domov/

Bengál s PP stojí od 16-20 tis. (na mazlíčka) určitě ne za 4 tis. kotě. 

Doufám, že myšlenky nebudou zneužity na jiných stránkách, protože za Vaši práci si zasloužíte uznání. 


Souhlas. To je podvodný inzerát jak vyšitý. Čeština z překladače.

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
06.07.2023, 18:41:06 xxx.xxx.230.164
XY.:

Jo takže chcete říct těmito slovy že inzerci házíte na 2. kolej 😕. A web v tomto odvětví bude jen paběrkovat.


Důvod k vašemu názoru? Na co jsou inzeráty starší půl roku? Nebo ty SMS vám vadí? Takže bazoš, největší inzerce v ČR také pouze paběrkuje? Musíte se trochu víc rozepsat. 

XY. (neregistrovaný) 06.07.2023, 19:18:56 xxx.xxx.120.185
zbynek:

Důvod k vašemu názoru? Na co jsou inzeráty starší půl roku? Nebo ty SMS vám vadí? Takže bazoš, největší inzerce v ČR také pouze paběrkuje? Musíte se trochu víc rozepsat. 


Jo aha Vy budete konkurence Bazoše.Tak to na vylepšování nastavte dne i noci.

A ano pro chovatele může být právě že cenní i rok starý inzerát v některých kategorii.  A není nad to mít na inzerci pouze email. Protože kdo inzeruje častěji tak za tuhle volbu je i rád.  Jo a množky potírat stejně nedokážete to nezvládá žádný inzertní web.  Ani ta předělávka co je teď z IF.

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
06.07.2023, 19:23:32 xxx.xxx.230.164

XY: Nikde není ani zmínka o konkurenci bazoši. Jde o ten princip ověřování přes SMS. Určitě mě každý uživatel, kterého to odradí bude mrzet. Ale zároveň jsem byl svědkem několika případů, kdy byl přes inzerát někdo okraden o peníze a pokud naším krokem zabráníme aspoň jednomu případu, tak budu spokojen.

Anonymní (neregistrovaný) 06.07.2023, 19:44:38 xxx.xxx.120.185
raven_kix:

XY: Nikde není ani zmínka o konkurenci bazoši. Jde o ten princip ověřování přes SMS. Určitě mě každý uživatel, kterého to odradí bude mrzet. Ale zároveň jsem byl svědkem několika případů, kdy byl přes inzerát někdo okraden o peníze a pokud naším krokem zabráníme aspoň jednomu případu, tak budu spokojen.


A pan Zbyněk píše co ?  A narozdíl od všech ostatních chápu že je to váš web - vaše starost a peníze. Ale to jak si do všeho necháte kecat je vážně super sledovat 😀.  A kdykoliv můžete dát sokromou zp.  Tohle tady bude za chýlí bráno jako pomluví a hanění ( chovuzvířat)  a to bych nerad .

XY. (neregistrovaný) 06.07.2023, 19:45:57 xxx.xxx.120.185
Anonymní:

A pan Zbyněk píše co ?  A narozdíl od všech ostatních chápu že je to váš web - vaše starost a peníze. Ale to jak si do všeho necháte kecat je vážně super sledovat 😀.  A kdykoliv můžete dát sokromou zp.  Tohle tady bude za chýlí bráno jako pomluví a hanění ( chovuzvířat)  a to bych nerad .


Vypadl mi nick 😉.

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
06.07.2023, 19:54:20 xxx.xxx.230.164

Tak jak nechápete náš psaný text, tak ani já nechápu váš psaný text. 

Zkusím ještě jednou ten bazoš. Opravdu od Zbyňka nezaznělo, že bychom chtěli dělat konkurenci bazoši. Ptal se, jestli si myslíte, že budeme paběrkovat kvůli zavedení ověření inzerátu přes SMS. Stejnou logikou by znamenalo, že i bazoš paběrkuje. To je vše.

Bazoš si jde celá léta svou cestou a je v inzerci v ČR jednička. Vyrojila se spousta kopírek i s podobnými názvy, ale dnes už nejsou. Tak to totiž nefunguje. Ani my se tedy nesnažíme nic kopírovat. Naopak, snažíme se naslouchat uživatelům a díky jejich připomínkám upravujeme naše plány s webem. Věříme, že to uživatelé ocení.

megi-the-pes
megi-the-pes (2224 příspěvků) 06.07.2023, 20:30:55 xxx.xxx.61.106

Kašlat na bazos, každý si tam může psát hodnocení bez jakéhokoli ověření, trapné.

iF plánuje to samé. Šup pomlouvat konkurenci. OMG

Mám takový malý problém… odpovídám tady na inzerát (hrozně mě baví ptát se na rodokmeny těch údajných rodičů s pp, co mají hejna štěkanátek bez pp) a v mailu pak ale nemám v odpovědi množitelů, na který inz. jsem jim to psala

Neprokliknu se odtam (gmail, nevím, esi i jiný to tak má) na inzerát, v mailu mám jen název inz., což mi u třeba u vlčáka moc nepomůže. 🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.