Aktuálně: 4 870 inzerátů174 735 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

Připravujeme novou verzi inzerce

flanel (neregistrovaný) 23.08.2023, 17:31:18 xxx.xxx.190.103

No ty reklamy by tam nemusely být, protože to rozbíjí ten středový sloup s inzeráty. Stačí ty napravo. Ale to je jen můj skromný názor. A kdyby ty inzeráty byl víc vprostřed pro PC, tak by taky neuškodilo.🙃❤️

megi-the-pes
megi-the-pes (2224 příspěvků) 23.08.2023, 17:37:56 xxx.xxx.63.191

Kdyby se střed hromadně rozšířil, tak pravý panel bude naprosto nečitelný. Trošku se snažte sami. Musíte zoom podle svého displeje.

Když dám zoom 250 %, postranní panel je zcela pryč, vidím jen inzeráty. A jako detailů mají dost, vím, kolik je uvnitř fotografií, kolik lidí to vidělo, odkud to je a bla bla, za mě paráda. Teoreticky může být filtrů, ale… 
Barvu tlačítek Prodám a Detail inz. bych možná odlišila. 
A doplnit možnost ne/posílám a toto by bylo vidět taky takto bez otevírání jedn. inz.
Vše je vidět hned - bez otevření každého inz., podle mě super.


 

Obrázek
flanel (neregistrovaný) 23.08.2023, 17:51:33 xxx.xxx.190.103
megi-the-pes:

Kdyby se střed hromadně rozšířil, tak pravý panel bude naprosto nečitelný. Trošku se snažte sami. Musíte zoom podle svého displeje.

Když dám zoom 250 %, postranní panel je zcela pryč, vidím jen inzeráty. A jako detailů mají dost, vím, kolik je uvnitř fotografií, kolik lidí to vidělo, odkud to je a bla bla, za mě paráda. Teoreticky může být filtrů, ale… 
Barvu tlačítek Prodám a Detail inz. bych možná odlišila. 
A doplnit možnost ne/posílám a toto by bylo vidět taky takto bez otevírání jedn. inz.
Vše je vidět hned - bez otevření každého inz., podle mě super.


 

Obrázek

Woow, takhle se mi to líbí, děkuji vám.🥰 Zoom na 200% a je to👍


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.