Aktuálně: 4 871 inzerátů174 739 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

Připravujeme novou verzi inzerce

XY. (neregistrovaný) 06.07.2023, 20:37:08 xxx.xxx.120.185
raven_kix:

Tak jak nechápete náš psaný text, tak ani já nechápu váš psaný text. 

Zkusím ještě jednou ten bazoš. Opravdu od Zbyňka nezaznělo, že bychom chtěli dělat konkurenci bazoši. Ptal se, jestli si myslíte, že budeme paběrkovat kvůli zavedení ověření inzerátu přes SMS. Stejnou logikou by znamenalo, že i bazoš paběrkuje. To je vše.

Bazoš si jde celá léta svou cestou a je v inzerci v ČR jednička. Vyrojila se spousta kopírek i s podobnými názvy, ale dnes už nejsou. Tak to totiž nefunguje. Ani my se tedy nesnažíme nic kopírovat. Naopak, snažíme se naslouchat uživatelům a díky jejich připomínkám upravujeme naše plány s webem. Věříme, že to uživatelé ocení.


Už asi k tomu nemám co říct a vidím že kritiku nepřijímáte ,,já to beru šéfe " . A už nějaký čas se ukázat jste ale měli.  A když bude funkcí inzerce tak trvám na slibu co byl dán Zbyňkovi v SZ .  . 

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
06.07.2023, 20:49:11 xxx.xxx.230.164
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 06.07.2023, 20:41:45

No jo, ty pluginy na like jsou hodně staré a je pravda, že jsem je netestoval. To opravím.

Movi (neregistrovaný) 06.07.2023, 20:52:14 xxx.xxx.31.139
XY.:

Už asi k tomu nemám co říct a vidím že kritiku nepřijímáte ,,já to beru šéfe " . A už nějaký čas se ukázat jste ale měli.  A když bude funkcí inzerce tak trvám na slibu co byl dán Zbyňkovi v SZ .  . 


Tak ty máš dost čoveče, nejsi chvd?

Movi (neregistrovaný) 06.07.2023, 20:55:01 xxx.xxx.31.139

Mě vadí, jak jsou ty inzeráty na PC namáčklé nalevou stranu obrazovky, je to strašnej nezvyk, na všech jiných stránkách je vše spíš vpravo nebo uprostřed a tak mi to tady nesedí. Možná by stačilo jen trochu posunout. A mezi jednotlivými inzeráty menší mezeru, ať se jich na obrazovku vejde více naráz. Jako psal Honzapm.

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
06.07.2023, 21:11:05 xxx.xxx.230.164
XY.:

Už asi k tomu nemám co říct a vidím že kritiku nepřijímáte ,,já to beru šéfe " . A už nějaký čas se ukázat jste ale měli.  A když bude funkcí inzerce tak trvám na slibu co byl dán Zbyňkovi v SZ .  . 


Neregistrovaní nemohou posílat SZ, takže jste opravdu chvd ? S nikým jiným jsem si nepsal.

XY. (neregistrovaný) 06.07.2023, 21:35:55 xxx.xxx.120.185
zbynek:

Neregistrovaní nemohou posílat SZ, takže jste opravdu chvd ? S nikým jiným jsem si nepsal.


Chvd byl(a) asi nějaká legenda IF. Já legenda nejsem ale zato jsem si jist že jsme si psali soukromé. 

Ale tohle je o inzerci a vylepšení a né tady jmenovat uživatele z IF.

Má tohle téma tedy složit na náměty na vylepšení a názory na inzerci ? 

Movi (neregistrovaný) 06.07.2023, 21:58:44 xxx.xxx.150.203
megi-the-pes:

Podle mě je to Jirka54 z iF, chvd ne a nebuďte na něj zlí. Ale on si stěžuje všude…


Tak si přečtěte jeho příspěvky, to vůbec nedává smysl. Jediný co z toho plyne je, že se snaží aby si majitelé nenechali radit (proč?) a že by chtěl inzeráty i rok staré. To si myslím většina z inzerentů spíš nepřeje, akorát to mate.

Anonymní (neregistrovaný) 07.07.2023, 10:55:21 xxx.xxx.73.79
Odpověď na příspěvek uživatele Movi z 06.07.2023, 21:58:44

Tip ke grafice celého webu: symboy  pro kategorie zvířat jsou pro mě málo výrazné, splývají s tou červenobílou “krabicí”, takže se hůř rozliší. Uvítám zvýraznění siluet a potlačení/odstranění pozadí.

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
07.07.2023, 11:28:10 xxx.xxx.230.164
Anonymní:

Tip ke grafice celého webu: symboy  pro kategorie zvířat jsou pro mě málo výrazné, splývají s tou červenobílou “krabicí”, takže se hůř rozliší. Uvítám zvýraznění siluet a potlačení/odstranění pozadí.


Ano, to máte pravdu, zrovna včera jsme se o tom bavili, i na tuto změnu dojde.

D.M. (neregistrovaný) 21.08.2023, 08:47:04 xxx.xxx.55.193

Proč ta inzerce vypadá pořád stejně nepřehledně? Fakt mě to mrzí, ale kvůli tomu volím jiné weby, i když tady je dobrá diskuse díky množství lidí:/

XY. (neregistrovaný) 21.08.2023, 10:18:29 xxx:xxx.83ab:f99
D.M.:

Proč ta inzerce vypadá pořád stejně nepřehledně? Fakt mě to mrzí, ale kvůli tomu volím jiné weby, i když tady je dobrá diskuse díky množství lidí:/


Jo ta inzerce je stále stejná což je za  mě  vážně škoda 😏. A opravdu když nechce člověk jen nějakou diskuzi a přečíst jsi zajímavé postřehy od jiných tak je web pěkný taková ta IF ( oddychovka).

A pokud preferuje i  koupi a nebo prodej tak je bohužel volba jiných webů přímo nabízí.

Ale stále věřím v lepší zítřky 🙂 a majitelům přeji  hodně energie do vylepšování 👍.

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
21.08.2023, 10:42:52 xxx.xxx.40.76
D.M.:

Proč ta inzerce vypadá pořád stejně nepřehledně? Fakt mě to mrzí, ale kvůli tomu volím jiné weby, i když tady je dobrá diskuse díky množství lidí:/


Dobrý den, rádi zareagujeme na vaše konkrétní podněty na vylepšení, co přesně vám vadí? Děkuji.

kometa
kometa (4216 příspěvků) 21.08.2023, 10:55:24 xxx.xxx.147.163
zbynek:

Dobrý den, rádi zareagujeme na vaše konkrétní podněty na vylepšení, co přesně vám vadí? Děkuji.


To by mě taky zajímalo. Vždyť můžu zadat kategorii zvířat a lokalitu. Zkusila jsem jen tak štěňata, České Budějovice a nabídlo.

Anonymní (neregistrovaný) 21.08.2023, 12:16:51 xxx:xxx.1792:7d31

Vizuálně fakt nepříjemné prostě, ale to je jedno. 

PS: Můžete někde nezávisle udělat anketu, třeba na Facebooku. Uvidíte že se tenhle styl lidem prostě nelíbí a stačí to k tomu aby zvolili jiný web. I jen kvůli té “blbé” grafice. No nic


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.