Aktuálně: 4 905 inzerátů174 734 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

Můj je hodnej, on nic neudělá - Sláva vám Stafordi a spol.

kometa
kometa (4216 příspěvků) 02.08.2023, 17:10:36 xxx.xxx.147.163
Buggyra:

Zase nemají řidiči opatlaná skla od dětských prstíčků za sychravých zimních dnů, kdy jsme si krátili čas dýcháním na okno a kreslením pičurek 🙂


A to já mám. Od tlapiček sousedovic kocoura. Nevím, proč si na mě ta zvířata zasedla. Srnec mi rozbil brzdové světlo (škoda 3 650 Kč), kuna okousala kabely (2 500 Kč). 

Trickyvoo
Trickyvoo (395 příspěvků) 02.08.2023, 21:52:31 xxx.xxx.0.1
eena:

Nuž ja som sa už dostala viackrát do situácie, že som pomaly až ľutovala, že mám nadpriemerne inteligentné dieťa - školské osnovy sú teraz ako niekedy pre pomocnú školu - aby som teda svoje dieťa nenechala úplne osprostieť musela som sa realizovať ešte aj ja (no ešteže tak do piatej triedy som mu stačila). Ale bojovať s učiteľmi, že on nebude výsledky násobilky kresliť smajlíkmi (neznášal maľovanie odjakživa), ale napíše im to číslom bol teda zaberák! Odhliadnem teraz od toho, že on násobilku vedel v druhej triede a smajlíkov mal malovať ako štvrták! Mal jedinú kamarátku, ktorú poslali na psychiatriu, pretože bola divná - áno bola lebo bola fakt geniálna (rodičia to našťastie vyriešili prestupom na inú školu) - v ôsmej triede sa bavila počítaním integrálov! Viem toto sú výnimky, ale aj ten učiteľ by snáď mal na takéto dieťa zareagovať a nie ho poslať na psychiatriu! Integráciu sme zas ako spoločnosť poňali úplne debilne - neťaháme slabšie deti hore, ale ubíjame tie múdre (ono to ide ľahšie - múdri nemajú žiaden problém zakrpatieť)  


Asi to tak bylo vždycky, že se moc nerozvíjel talent inteligentních dětí. Učitelky kolikrát nebyly moc chytré. Zažila jsem i učitelku, co opravovala matematiku podle jedničkářek. Zažila jsem učitelku, co mi neuznala správě vypočítané příklady, protože jsem si zjednodušila postup. Jakékoliv odoboční z “normálu” bylo špatně. Nicméně dcera nyní chodila do první třídy a přišlo mi celkem divné, kolik toho uměla už ve školce a na konci první třídy toho ví třeba míň než já, když jsem vyšla první třídu a to jsem byla dvojkařka. Ona má samé jedničky. První půlrok se ve škole flákala, protože všechno uměla ze školky a když začali dělat věci, co už neuměla, dělá jí problémy zabrat a snažit se. 

Daja
Daja (420 příspěvků) 03.08.2023, 07:02:08 xxx.xxx.235.104
Odpověď na příspěvek uživatele kocoura219 z 02.08.2023, 09:13:14

Dobré ránko 😉,

mylá zlatá až jednou za dlouhou dobu budete stará tak si vzpomeňte jak jste se chovala a jak se chováte jako seniorka. Já už tu nebude ( snad strašit ) , ale vím na 💯%, že bude smíšlet úplně jinak. Hlavně datem nám za pravdu. My to udělali.

Taky ňekolik let dělám se staršími i starými lidmi. V tom mě poučovat nemusíte, asi tak🤫.

Dája

Anonymní (neregistrovaný) 17.12.2023, 09:49:20 xxx.xxx.200.223

Nevíte jestli by stafordšírský bulteriér dva psi dokázali zakousnout a roztrhat ovci? U nás na vesnici dorána jendomu chovateli něco roztrhalo ovci, měl  ji u stavení ve výběhu ne mimo obec takže nic divokého to nebylo. Podezření padá na dva stafordy kteří často běhají navolno. Udělali by to? Ve vesnici už pokousali i dva lidi. Majitel je nezodpovědný.

orionka
orionka (531 příspěvků) 17.12.2023, 10:03:56 xxx.xxx.64.54
Anonymní:

Nevíte jestli by stafordšírský bulteriér dva psi dokázali zakousnout a roztrhat ovci? U nás na vesnici dorána jendomu chovateli něco roztrhalo ovci, měl  ji u stavení ve výběhu ne mimo obec takže nic divokého to nebylo. Podezření padá na dva stafordy kteří často běhají navolno. Udělali by to? Ve vesnici už pokousali i dva lidi. Majitel je nezodpovědný.


A proč ne? Důkaz ale budete mít těžko. Kamera? DNA ?

drvodelkafialova
drvodelkafialova (595 příspěvků) 17.12.2023, 10:19:20 xxx:xxx.f24:15de
Anonymní:

Nevíte jestli by stafordšírský bulteriér dva psi dokázali zakousnout a roztrhat ovci? U nás na vesnici dorána jendomu chovateli něco roztrhalo ovci, měl  ji u stavení ve výběhu ne mimo obec takže nic divokého to nebylo. Podezření padá na dva stafordy kteří často běhají navolno. Udělali by to? Ve vesnici už pokousali i dva lidi. Majitel je nezodpovědný.


To celkem snadno dokáže i menší pes než je staford, ve dvojici to není problém, Známý je myslivec a když mu utekl, doufám že napíšu správně border terier, roztrhal sousedům dvě kozy. Ve dvojici to už vubec není problém.

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 17.12.2023, 10:26:13 xxx.xxx.242.84

Poslední záznam v pátek v Hostivaři. Tma jak v pátek večer v Hostivaři. Lesopark. Ticho. Najednou lidský hlas zašeptá “můžeš”… a letí k nám pes. A k němu z dálky: “von je hodnej”!

A já: “ale moje neni hodná!

….J E Ž I Š M A R J Á !”

🤣

orionka
orionka (531 příspěvků) 17.12.2023, 11:50:39 xxx.xxx.64.54
Thielli:

Poslední záznam v pátek v Hostivaři. Tma jak v pátek večer v Hostivaři. Lesopark. Ticho. Najednou lidský hlas zašeptá “můžeš”… a letí k nám pes. A k němu z dálky: “von je hodnej”!

A já: “ale moje neni hodná!

….J E Ž I Š M A R J Á !”

🤣


Ještě jste měla dodat : “ A já taky né !”

Verun
Verun (728 příspěvků) 17.12.2023, 12:24:15 xxx.xxx.220.12

Mě tudle nějaké 3 socky(dle jejich slovníku a stylu komunikace) úplně konsternovaly, pán má psíka na flexině 5 m okolo sebe, baví se se známými, jeho pes si kíďo píďo doběhne napřímo  k mojí bulině očuchat zadek. Tak se zastavím, psinu mám tak, aby se nedokázala otočit, a pravím, zda je toto “normální”, povídal:   .. že ho má na vodítku…tak jsem mu řekla, jestli umí ten druhý konec vodítka přemýšlet, když jeho pes ne. No to jsem si od jeho dámského  doprovodu vyslechla urážek…

PS: na těch stránkách z úvodního videa pán má ve směčce i dva velké pudly(černýho a hnědýho) nejsou  to paní T? 

Verun
Verun (728 příspěvků) 17.12.2023, 12:30:31 xxx.xxx.220.12
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 02.08.2023, 17:10:36

Ale to máte štěstí, že ten kocour si auto neoznačil do větráku…😂 jen daktylky jsou prd.

Doron
Doron (1823 příspěvků) 17.12.2023, 16:27:17 xxx.xxx.162.126

My jsme dnes byli na procházce na takových obrovských loukách, krásné počasí, takže jsme pár psů potkali, všimla jsem si , že vůbec nikdo nevenčil navolno . 

Pejskajskaři se na na naši skupinku čtyř psů ( byl  s námi i Doroušova máma  ) na volno  dívali trochu s obavami , ale já všechny jejich pochybnosti zažehnávala přesně “tím” pokřikem: Nebojte, oni jsou hodný ! 🤣🤣🤣

Ale oni jsou opravdu hodný, cizím psům se vyhnou velkým obloukem , o nějaké kontakty s vlastně nemají vůbec zájem , vystačí si spolu . A taky to teda mají zakázaný .

keriton
keriton (477 příspěvků) 17.12.2023, 16:47:30 xxx.xxx.80.121

Tak já právě začala dávat stopovačku, dokud nedojdeme do lesa, právě abych nemusela volat, že je hodný. Anebo pokud ho pustím i na sídlišti, tak v nepřehledných místech jde pod povelem u mě. Protože mi dvakrát zdrhnul za nějakým psem a nemíním čekat, až zdrhne za nějakým, co hodnej není. 

Doron
Doron (1823 příspěvků) 17.12.2023, 17:10:48 xxx.xxx.162.126

Na “našich” loukách to je opravdu přehledný , člověk se nemusí bát.

Na sídlišti bych tři psy na volno nedala, to by nebyl žádný relax .

Ale vlastně jednoho psa jsme dneska na volno potkali , páník nebyl vůbec v dohledu, a to je tady vidět opravdu daleko . Nejdřív se k nám chtěl vydat, ale pak si moje psy z dálky asi přepočítal , otočil se a odklusal pryč .

Obrázek
Anonymní (neregistrovaný) 19.12.2023, 15:21:56 xxx.xxx.200.223

Díky, tak to určitě byli oni, mně šlo o to jestli je toho to plemeno staford vůbec schopné to udělat, nejsem znalec psů tak teď už vím že ano, jedna věc je bojové plemeno druhá je dokázat zabít ovci.

janaa
janaa (383 příspěvků) 20.12.2023, 12:30:30 xxx:xxx.996e:664a

Jooo,to jsem onehdá venčila, Adéla měla krycí dny a na horizontu na kopci paní se psem australského ovčáka. Adéla se začala pomalu nenápadně vzdalovat a u toho temně vrčet. Jsem si úplně představila,jak volám,nebojte se,ona je hodná,jen hledá ženicha, a eventuální ženichy si takhle prověřuje😂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.