Aktuálně: 4 805 inzerátů175 742 diskuzních příspěvků17 770 uživatelů

Špatný vtip?

Anonymní (neregistrovaný) 15.07.2023, 07:00:19 xxx.xxx.0.164

Reakce Lidlu na vejce z Polska ve fotografii:

Obrázek
KatyQ
KatyQ (155 příspěvků) 15.07.2023, 09:22:44 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 15.07.2023, 07:00:19

Tak to je hustý 🙃. Předpokládám, že lepšími podmínkami myslí to, že při chovu nemusí dodržovat tolik předpisů, zabývat se nějakým welfare a ještě dostávají polské dotace.

(Konec konců, kolik Čechů jezdí pracovat přes hranice do Rakouska, Německa … Tak co by české slípky nemohly vyrazit za výdělkem přes hranice? 🤣)

megi-the-pes
megi-the-pes (2246 příspěvků) 15.07.2023, 12:29:47 xxx.xxx.61.106

Náhodou vtip parádní, vždy mě rozesměje. 😀

Předpisy tak nějak v EU blbé máme všici stejní. Dotace mají lepší, daně trošku jinší, takže se tam vyplatí vše, co se týká hospodářství, zemědělství, jídla. 

Cestování hospodářských zvířátek po Evropě je docela známé, to jede kráva vocaď někam na dovolenou do blízkého zahraničí, nebo do lázní, nebo nevím, co tam dělá, za den je tam, za dva támhle, tu ji zabijí a támhle zabalí a pak přivezou domů, sice mrtvou, ale konečně doma… a koupím si ji v penny, ne?

Komentář lidla je vtipný, navíc, kdo vám co přizná dnes, že… a za PL není proč se stydět. Mlíko chutná jak mlíko a myslím, že červi ve vejcích (to bylo Slovinsko, prodávalo tady Tesco nebo tak něco) tam nebudou, ale zkuste koupit, dejte pak foto, dík.

Anonymní (neregistrovaný) 15.07.2023, 13:05:09 xxx.xxx.1.6
Anonymní:

Reakce Lidlu na vejce z Polska ve fotografii:

Obrázek

Jé, tak já mám vejce od Japonských slepic😄 jen jim tady je líp tak žijí momentálně zde, ale vajíčka jsou japonská.😄 Nechcete někdo? S odpovídající přirážkou samozřejmě😛


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.