Aktuálně: 4 775 inzerátů176 295 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů

Bílá skořápka

Buggyra
Buggyra (3269 příspěvků) 09.08.2023, 09:45:00 xxx.xxx.198.226
Anonymní:

Máte teda niekto skúsenost s tými vlaškami co prodáva “slepičár” ? Mali by to být 15 týždňové, ale co to je , jak to je, nikdo neví . Zaregistroval som aj na Faune.cz negativne ohlasy na slepčiar.cz, preto sa pýtam . Ja by som ich zobral až budú na ne kladné odpovede…


Já bych od Slepičáře nekupovala proto, že je to překupník, a prodává za nesmysl (musí do ceny započítat nákupku, mzdy svých lidí, dopravy, údržbu, prostě člověk živí v ceně drůbeže logicky minimálně jednu firmu navíc). Kamarádka kupuje slepice od překupníků (ne tedy od Kavapa, ale od Gallus), a stalo se jí letos, jak byl moc velký zájem a nebylo dost kuřic po zimě, že jí sice potvrdili dovoz 18týdenních, ale přivezli jí 13týdenní, aniž by jí dali vědět, že je změna.

Asi věděli, proč jí vědět nedali, protože ona by takové kuřice nebrala (ale že je slušně vychovaná, bohužel, tak když už jí zazvonili u domu, tak holt neodmítla). Prý jí dali při odběru nějakou slevu, že jsou tak mladé ty kuřice, ale i tak platila nějakých skoro 300,-/kus.

Zatímco já jsem si letos nakoupila kuřičky také 13týdenní přímo z drůbežárny (a klidně udělám reklamu, jedná se o drůbežárnu Kosičky), dostala jsem je o stovku za kus levněji a měla bych je pořád levnější i s dovozem domů (já si je vyzvedávám přímo v drůbežárně). Zatím se mi u nich nestalo, že by byl nějaký zádrhel (beru od nich nějakých pět let pravidelně). Pěkně jsem u nich koupila rovnou i krmení pro kuřice za bezkonkurenčně dumpingovou cenu, zřejmě si to vyrábějí sami. Kdybych nebyla blbá, nakoupila jsem si rovnou i krmení pro nosnice, ale nějak mi to nedošlo v ten den, protože s kuřičkami v letáku měli logicky jen směs pro kuřice…


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.