Aktuálně: 4 647 inzerátů177 476 diskuzních příspěvků17 794 uživatelů

Neustále mňouká

kocoura219
kocoura219 (134 příspěvků) 16.08.2023, 10:45:17 xxx.xxx.104.252
Odpověď na příspěvek uživatele Saga z 16.08.2023, 10:02:54

Já myslím, že lze najít i útulek, ve kterém vám dají plašanky na lovení myší  nebo kočku, která bude  polodomácí/polovenkovní. Nejsem si teď na 100 % jistá, ale myslím, že jsem slyšela rozhovor s paní ze spolku CATICO, která o tom mluvila, že lidem dávají i kočky ven…. Nevím, odkud jste. Je pravda, že hodně útulků, po tom, co kočky vypiplaly, je na ven dávat nechtějí, což chápu, ale jsou i takové, kde s tím problém nemají. 🙂

Saga
Saga (346 příspěvků) 16.08.2023, 12:15:29 xxx.xxx.167.183

Lesní žínka, máme opravdu velmi podobné podmínky👍 Samozřejmě se také snažím omezit pohyb cizích čičin na našich pozemcích, ale jsou místa, kam se prostě kočka dostane a tím pádem i ta naše ven. Zahrada je veliká a ve svahu, plot kočka překoná a vrata na zahradu máme prostě s mezerou u země, protože to technicky jinak nebylo možné vyřešit. Mě cizí kočky u nás nikdy nevadily, dokonce jsme kdysi měli i kocoura se sousedem napůl😄, vyžíral nás i je a nikdo to neřešil, dožil se také požehnaného věku na polovenkovní kočku. Proto mne požadavky útulku dostaly do kolen. Vždy jsem se domnívala, že jejich smyslem je kočičku umístit, zvlášť, když na nás už je zdálky tak nějak vidět, že jsme milovníci zvířat a zkušenosti s chovem (nejen) koček máme.

Kocoura 219 díky za tip! Našla jsem na FB Catico Písecké kočky, tak jestli je to ono, tak to je jen ve vedlejším kraji, máme to tam tak 100 km, to se dá. Kouknu na ně pořádně a kdyžtak tam zavolám! Super!👍

Fikovnice
Fikovnice (4537 příspěvků) 16.08.2023, 15:32:20 xxx.xxx.177.249
Kilian:

..já nic takového ve smlouvách neměla…


Evi, asi jak si to který chovatel sestaví, tak to je.

Já to neřešila, ptž Elsa byla stejně plánována jen jako bytová kočka.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.