Aktuálně: 4 886 inzerátů174 999 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Zvládneme labradora ?

sutrik
sutrik (317 příspěvků) 09.08.2023, 19:29:56 xxx.xxx.70.42
Arosek:

Kdyz jsem cetla ten zacatek, chtela jsem napsat neco jako “Jezis marja, nechcete si se mnou vymenit psy?” pac ty moje hovadka bozi povazuji hnusne pocasi za prijemny bonus.

No a pak jsem docetla k vybuchujicim pelechum a demolicim bytu … a vlastne porad si ty vorechy chci vymenit, pac ti moji demoluji taky, jen u toho porad jeste vyzaduji i ty prochazky v desti/vetru/slote/hnusote . Takze bych si aspon trochu pomohla 😀


Chcete tryskomyš, jo? 🙂

Arosek
Arosek (264 příspěvků) 09.08.2023, 20:48:26 xxx:xxx.3e46:2b33
Odpověď na příspěvek uživatele sutrik z 09.08.2023, 19:29:56

Tohle mi tady provozuje vetsi cast smecky. Dokonce i madam princezna rozmazlena, co ji tu mam na vycvik, uz se pridava taky. Jen duchodci na to povznesene koukaj, pac nestihaj. Dudan fyzicky a Otas dusevne 😀

Jinak u nas vladne prevazne rizena anarchie - co neni zakazano, to je povoleno. 
Pravidla jsou jasna - prijit na privolani vzdy a vsude, nezrat nic co ja neurcim jako k sezrani (plati pro lidi/psy/kocky a dalsi havet) a kdyz se pracuje, tak se nekravi. 

Co se tyce vule a tohy jit na prochazku … no, kdyz u nas nekdo nechce jit, mazu na veterinu, apc je to stejny ukazatel pruse….svihu, jako ze nekdo nezere. Vyjimku z tohoto pravidla maji seniori, ti nemusi kdyz nechcou a leckdy nejdou ani kdyz chcou, pac je netaham tam, kde vim ze uz to fyzicky nedaji. Holt se jde nadvakrat - jedna trasa duchodcovska, druha litaci. Ztrata casu sice nejaka je, ale ten pocit je k nezaplaceni 🙂

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 10.08.2023, 01:39:53 xxx.xxx.62.63

No já si taky myslela, že máme s Malinou demokracii. Když se jí­ nechce ven, tak jí­ nenutí­m. Včera pak kadila x krát a když si čupla asi počtvrté, tak se jí­ zeptám "To jako vážně?" a ona chuděra "odčupla" a šla dál vykadila se až za za zámeckým parkem. Takže jsem takový tyran, že se pes ani nevys...e, když mu řeknu 😀.

No a u tchýňových nechtějí­, aby k nim chodila na půdu a tuhle tchýňová kouká na fotky, jak pro Malinu pomalu ani žebří­k není­ překážka a praví­ "Tak koukám, že za chví­li si dodá odvahy a půjde i na tu půdu, zatí­m se ale těch schodů bojí­." A já jsem se docela pobavila, tak jí­ ří­kám "Ona ti na tu půdu nejde, protože jsi jí­ to zakázala a já nepovolila. Pokaždé stojí­ pod schody a hodí­ na mě tázavý pohled, co tomu ří­kám." Takže jsem zjsitila, že tchýně ani netušila, že někdy je Malina velmi poslušný pes. Jen ty boty kazí­ Malině morálku, ty jí­ pořád skáčou do huby a nutí­ jí­, aby je nosila ven.

Dneska jsem zas zahlédla, že Malina něco krade, tak plní­m myčku a praví­m "A nechceš mí­sto toho radši nožičku?" (kuřecí­ pařátek) a ona přiběhne, z tlamičky ji ledabyle visí­ tužka, kterou mi dá, já jí­ dám tu nožičku a jde.

Takže jo, taky jsem pro to, normálně se se psem pobavit, co by rád. Proto je máme ne? Abysme měli s kým pokecat!😄

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 10.08.2023, 07:26:56 xxx.xxx.226.6
sutrik:

Chcete tryskomyš, jo? 🙂


😂😂😂

To máte z toho, že s ní diskutujete, ešivá ven pude nebo ne. Nejde, a pak jí následně prdne v guli, zmagoří a lítá v kruzích jako blááááááááááááásen 😀. Je ňuňu.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 10.08.2023, 07:36:58 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Trickyvoo z 10.08.2023, 01:39:53

Miluju tyhle rozhovory na úrovni😎 Je supr, jak je vnímavá. Tohle mě hrozně chybělo  - resp. chybí u naší Tali, je to u ní vzácnost, když se takhle zadaří. Halt těch deset měsíců kotcových u ní člověk nedožene i kdybych se rozkrájela. Ale!! Tuhle jsem s ní zažila něco, co mě hodně, ale opravdu hodně překvapilo. Ono by mě to překvapilo třeba i u Rumíčka, u ní o to víc.  Byla už noc, drahá půle spala, já si četla, všude ticho. Ona ale něco- cosi zaregistrovala a přišlo jí to podezřelý a zablafala. Zvedla jsem hlavu od knížky a v tichosti jsem si popleskala na čelo, že je jako úpapitomá. Podívala se na mě - právěže s výrazem "Jako, že sem blbá? ahá?!" a už ani neblafla a šla si lehnout ke mně. To byl jako u  ní fakt majstrštyk, domluvit se s ní tímhle způsobem. Páč jsem ščastlivá, že po  osmi letech, když řeknu :"Mohla bys mi uhnout, prosim Tě?" Tak vona, která je nastavením povelovací a jinak nekomunikující pes, skutečně ustoupí a ještě čeká na moje “děkuju” 🙂

Espiro
Espiro (355 příspěvků) 10.08.2023, 07:46:04 xxx.xxx.207.140
Odpověď na příspěvek uživatele sutrik z 09.08.2023, 19:29:56

Cval na levou i na pravou jí očividně jde, přeskoky nejsou problém, jen ty kruhy by neměla zmenšovat a zastavení v bodě E nemělo chybu 😉

Klára (neregistrovaný) 11.08.2023, 19:52:23 xxx.xxx.168.52
Odpověď na příspěvek uživatele Alča z 08.08.2023, 08:51:25

Zdravím, labrador je skvělá volba pro začínající chovatele. Též jsme měli labradora a pořídíme  dalšího. Úžasný rodinný společník. 8-9 hod jsme byli v práci také a bez problémů. A ze začátku ničí věci asi každé stěně, takže bych se toho nebála 🙂. Bude vděčný za milující, aktivní rodinu 🙂

Fikovnice
Fikovnice (4328 příspěvků) 11.08.2023, 20:48:06 xxx.xxx.62.91
sutrik:

Chcete tryskomyš, jo? 🙂


Šutříku, PROSÍM, dejte sem nějaké video plazení kolem kocoura!😄

Já mám fakt hodně blbé období, ale ta Vaše videa mě vždy bezkonkurenčně pobavila a rozesmála! 👍👏

Tedy doufám, že jsem si Vás s někým nespletla…?

Anonymní (neregistrovaný) 11.08.2023, 21:00:56 xxx.xxx.162.253
Klára:

Zdravím, labrador je skvělá volba pro začínající chovatele. Též jsme měli labradora a pořídíme  dalšího. Úžasný rodinný společník. 8-9 hod jsme byli v práci také a bez problémů. A ze začátku ničí věci asi každé stěně, takže bych se toho nebála 🙂. Bude vděčný za milující, aktivní rodinu 🙂


Jojo, GR je v tom případě taky dobrá volba. 😉

sutrik
sutrik (317 příspěvků) 11.08.2023, 22:13:09 xxx.xxx.84.169
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 11.08.2023, 20:48:06

Nespletla jste se. Dlouho jsem nenatáčela, zahrada je teď často obsazená sousedy (je společná), tak za hezkého počasí jen procházím. Ale přikládám jedno červnové video a přeji Vám, ať blbé období brzy skončí.

Fikovnice
Fikovnice (4328 příspěvků) 12.08.2023, 17:33:58 xxx.xxx.60.200
sutrik:

Nespletla jste se. Dlouho jsem nenatáčela, zahrada je teď často obsazená sousedy (je společná), tak za hezkého počasí jen procházím. Ale přikládám jedno červnové video a přeji Vám, ať blbé období brzy skončí.


Jednak Vám moc děkuji a druhak - už se tu zas chechtám! Toto jsou jedna z nejlepších zvířecích videí, jaká znám!😍👍


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.