Aktuálně: 4 857 inzerátů175 050 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Plavací vesta pro psa

keriton
keriton (479 příspěvků) 17.08.2023, 14:45:01 xxx.xxx.60.133
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 17.08.2023, 13:29:34

Tak až tak informována nejsem, ptala jsem se jí jen na tu vestu 🙂 vzpomínám, že tenkrát na ifauně psala, že se fena díky tomu naučila správně plavat 🙂

Doron
Doron (1839 příspěvků) 17.08.2023, 22:16:23 xxx.xxx.23.220
keriton:

Ptala jsem se Marcely (marcelaamax) na FB, tak píše, že používá nějakou úplně obyčejnou asi od Trixie, že to její feně stačí. Pokud by bylo potřeba něco víc, doporučuje vyzkoušet u Mushgo  🙂

Zpětně by mě zajímalo, jestli by vesta bývala pomohla mému neplavci, minulému psovi. On aspoň mírnou snahu o plavání sem tam naznačil, ale jelikož byl hysterický, trochu se u toho potápěl, takže pak říkal, že to nejde a je to nebezpečný, a zůstal raději neplavcem. Fíno je zase naopak plavcem zcela přirozeným a bezproblémovým, ačkoliv se to podle mě naučil teprve nedávno.


On ale Guča plave dobře, má dobrý plavecký styl. Ale je hodně hubený , lezou mu žebra, často i páteř..😔, prostě mu asi dojde energie a nemá kde brát.. 

Krmím ho snad dobře, úplně dosyta, tučný maso dostává.., ale nepřibere…

Lily
Lily (163 příspěvků) 17.08.2023, 22:23:47 xxx:xxx.248b:d399
Doron:

Lily, já to začala studovat a úplně mě to zdeprimovalo, vypadá to tak složitý 😔.

Potřebovala bych přesně, aby mi na ně někdo kouknul a něco jim vybral !

Jsem teď chudák 😅, Gučák plavec nevyzpytatelnej, zato vášnivej,  výbornej plavec Dorouš a nadšenec čtyřměsíční mimi briárdek Framík. Takže se s nima pořád mrcasím deset metrů od břehu 🙄, vynervovaná, jak učitelka mateřský školky..

Nevíte, kdy jedou do Prahy, já to tam nějak nenašla, podívam se líp..


https://www.mushgo.cz/rezervacni-system/ tu se k tomu proklikáte. Byli tam dnes a pojedou zítra. Zkuste si rezervovat a zavolat. Nějaké věci vozí s sebou. 🙂 Stabilně jsou v Brně. 🙂 

Ale jezdí tak různě po republice. 🙂 \

taky jezdí se stánkem https://www.mushgo.cz/kalendar-akci/

Plaka
Plaka (399 příspěvků) 17.08.2023, 22:31:35 xxx:xxx.f1c1:9e39
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 17.08.2023, 22:16:23

Nechci nějak něco malovat na zeď, ale je Gučák zdravotně v pořádku? Štítná, ledviny apod máte zkontrolované? Nevyžádaný dotaz, vím, pardon.

Doron
Doron (1839 příspěvků) 17.08.2023, 22:39:08 xxx.xxx.23.220

Udělala jsem momentku, jak vypadá, nechtěla jsem ho budit. Velká hlava a šlachovitý tělíčko, na fotce vypadá míň hubenej, než je ve skutečnosti.

A je neuvěřitelně fyzicky zdatnej .

Obrázek
Doron
Doron (1839 příspěvků) 17.08.2023, 23:21:18 xxx.xxx.23.220
Plaka:

Nechci nějak něco malovat na zeď, ale je Gučák zdravotně v pořádku? Štítná, ledviny apod máte zkontrolované? Nevyžádaný dotaz, vím, pardon.


Naopak, je to od Vás hezký 😊 !

Štítná žláza, ledviny, jaterky, všechno v pořádku.

Ale trpí alergií, vetové nejsou schopní určit na co.., prý alergie na kvasinky. Teď to má dobrý .

Měla jsem doma čtyři roky nemocnou, resp. umírající mámu, teď nedávno umřela ..😔.

No, a její  ošetřovatelka se mi svěřila, že tajně nakupovaly pytle piškot a dávaly to psům, když jsem byla v práci 😔.

Ach jo.

Plaka
Plaka (399 příspěvků) 17.08.2023, 23:45:28 xxx:xxx.f1c1:9e39
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 17.08.2023, 23:21:18

To je mi líto s mámou, i když někdy to je spíš vysvobození…🌹

Tajní krmiči jsou peklo.  Taky jsem tu jednu paní měla, záplotní. Když jsem jí řekla, že mám nemocnýho psa, ať mu nic nehází, koukala nevěřícně.  Domácí tajní krmiči jsou peklo dabl. Ale tak když má pes vše nedávno zkontrolované, najdete vestu, bude plovat bez potápění, v nejhorším se chytne zubama brijárdí srsti a pofičí na břeh štandopede. A už mlčím, když s vestou neporadím. 

Vahine
Vahine (470 příspěvků) 18.08.2023, 07:27:56 xxx.xxx.25.97
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 17.08.2023, 22:16:23

A Gučák má srdíčko a rtg plic taky dobrý? Zvláštní, že i když dobře krmen, nepřibere 🤷‍♀️ ale zase, když zdatný je….

Ve Zvěrokruhu mají taky pěkný vesty na plavání, ale značku nevím. Mají i jistící udělátko pod tlamičku…pohledám na netu obrázek

Edit: vesta z obchodu Zvěrokruh

Obrázek
keriton
keriton (479 příspěvků) 18.08.2023, 08:04:57 xxx.xxx.16.39

Ale tak jsou přece lidi i zvířata, co nepřiberou. I kdybyste se na hlavu stavěli. Prostě spodní hranice rozumné váhy (dle BMI v podvýživě), max kilo navíc, a víc ani ťuk.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 18.08.2023, 08:08:10 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele keriton z 18.08.2023, 08:04:57

Jednoho takovýho mám doma. Téměř dvoumetrovýho a kdybych ho od rána do večera cpala jídlem, tak prostě prt. Já teď napíšu slovo čokoláda a jdu si koupit o číslo větší oblečení.

Vahine
Vahine (470 příspěvků) 18.08.2023, 08:15:36 xxx.xxx.25.97
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 18.08.2023, 08:08:10

😂říkáte, že stačí i napsat nebo pomyslet? 

 tak to je lepší si tu čakádu dát….však víte, kde ji máte schovanou…

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 18.08.2023, 08:42:33 xxx.xxx.119.6

V mý oblíbený prossecárně vědí jak na ženský.

Mají tam tabulku kolik má co kalorií, prosseco vyšlo velmi dobře. Jela jsem tedy prossecovou dietu, místo čokolády jsem pila. Jako nezhubla jsem, ale  bylo mi sakra dobře😁

Jen je blbý, že játra nemám dvoje, a že prosseco fakt miluju, takže jsem se začala bát, že už budu slušnej alkoholík. Teď jsem na suchu a zase nehubnu, protože se ve vedru nemůžu dokopat k nějakýmu většímu cvičení. 

Taky maj sousedi hubenou fenku, oni to teda neřeší, protože vesnice že jo, ale myslím, že je to přesně ten typ, co i kdyby sežrala krávu, tak to na ní vidět nebude. 

megi-the-pes
megi-the-pes (2232 příspěvků) 18.08.2023, 08:56:40 xxx.xxx.61.107

Však to je pitbulovaté. Nepřibere, nedá se vykrmit. Tady Megybůček si dala včera máslo, šrot slepicím papá, housku, moje sušenky, granule, trávu, maso, sádlo… jí, kdy chce, a válí se celý den a váží furt stejně. 
Plave nejlíp na světě, že. Ale kilometry ne. Spíše typ sprint. Jsou těžcí, krátcí, dyť to je jak cihla v rybníce. 🙂 Těžký předek, delší zadní nohy než přední.
To je ale hezké, jak plavaj za sebou a daleko. 😀 Megytuleň skočí do vody, plave, plave, vyloví strom, donese strom, já mám hodit strom, skočí pro strom a mě už to neba a jdeme domů, nese strom.
S hledáním vesty přeju hodně štěstí. Upřímně.
Hledala jsem postroj s taškami a padl ten xxxxxxxxxxl, dva jsem měnila… fakt lepší vyzkoušet.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.