Aktuálně: 4 582 inzerátů178 167 diskuzních příspěvků17 805 uživatelů

Všeobecný pokec

orionka-2
orionka-2 (573 příspěvků) 07.05.2024, 12:04:53 xxx.xxx.64.54

https://medium.seznam.cz/clanek/mamynka-vazim-si-ji-naha-performerka-kaca-ukazala-mestskym-detem-neco-noveho-61018?utm_campaign=abtest241_shrnuti_llm_varC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz#source=hp&seq_no=1&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=blogy.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=

Tak tohle už jste tu (asi tady) řešily a já nevěděla co. Seznam se k tomu s pochvalou vrátil, je tam  i video. Jak zvíře vypadá ( opice se také neoblékají )

balu
balu (1656 příspěvků) 07.05.2024, 18:25:57 xxx.xxx.152.98

Nevím kam to dát, tak sem. Pro úřední změnu pohlaví není potřeba operace - podle dnešního rozsudku. 

Jsem moc ráda, že nemám malé děti, tedy malé dcery. Fakt bych nechtěla, aby byly konfrontovány třeba v šatně u bazénu s osobou, úředně ženou, s penisem. Ne jen, že by to viděly, ale vidím tam nebezpečí, že si o úřední změnu pohlaví požádají někteří muži účelově, aby měli snazší cestu k ženám na místech jako jsou šatny a toalety. 

Sardullah
Sardullah (1036 příspěvků) 07.05.2024, 19:00:57 xxx.xxx.221.216
balu:

Nevím kam to dát, tak sem. Pro úřední změnu pohlaví není potřeba operace - podle dnešního rozsudku. 

Jsem moc ráda, že nemám malé děti, tedy malé dcery. Fakt bych nechtěla, aby byly konfrontovány třeba v šatně u bazénu s osobou, úředně ženou, s penisem. Ne jen, že by to viděly, ale vidím tam nebezpečí, že si o úřední změnu pohlaví požádají někteří muži účelově, aby měli snazší cestu k ženám na místech jako jsou šatny a toalety. 


A dost… to jako vážně? Vážně bude chodit osoba s penisem do ženských šaten, sprch, na ženské záchody a jaká práva mám já biologická heteresexuální žena… mě je úplně jedno, že si někdo změní pohlaví na letadlo, pokud má pindíka, tak je to chlap. A hesla tipu, že i muži mají menstruaci.    no prostě nemají, na to potřebíují vaječníky… a kdo má tskovou výbavu ..  samice a samice =žena.

Ono za chvíli bude diskriminační pohlaví uvádět vůbec, budeme všichni unisex.

Dneska mnozí rodiče chtějí vědět ještě před narozením pohlaví… tak nic nebude, pohlaví až jské di vybere děcko a do té doby vychovávat bezpohlavně prosím.

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 07.05.2024, 19:13:17 xxx.xxx.61.198
»
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 07.05.2024, 08:49:52

Ano ano, vím. Hrozné!!!

A ještě jsem se dočetla, že její tatínek umřel také v 59 letech.

Na film/inscenaci Tma jsem se včera dívala… Je normálně na YouTube.

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 07.05.2024, 19:15:34 xxx.xxx.61.198
»
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 07.05.2024, 18:25:57

Ano, dnes to celý den hlásí ve zprávách.

Ale je to těžké. Z celé Evropy jsme podmínku kastrace měli jen my, Lotyšsko a tu třetí zemi jsem zapomněla (předpokládám Maďarsko). Mnohým to pomůže, ale ten LGBT aktivismus a masírka v poslední době jsou až nechutné!

balu
balu (1656 příspěvků) 07.05.2024, 19:28:35 xxx.xxx.152.98
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 07.05.2024, 19:15:34

Fíkovnice, v čem jim to pomůže? 

Přece když se narodím do těla opačného pohlaví, v hlavě jsem žena, tělem muž, podstoupím hormonální léčbu, narostou mi prsa, začnu vypadat jak žena, tak proč bych chtěla zachovat penis? Vždyť ho musím nenávidět! Chci být žena, ne podivný hybrid na půli cesty, ne? Nebo nechci být zas tak moc žena, jen to zkouším (protože je to teď módní) a chci si nechat zadní vrátka otevřená? 

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 07.05.2024, 19:43:07 xxx.xxx.61.198
»
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 07.05.2024, 19:28:35

Balu, ale svým způsobem je opravdu dehonestující chtít kastraci. Tam nejde o odstranění penisu nebo prsou, ale o orchiektomii (odstranění varlat) u transžen, a ovariektomii u transmužů.

Určitá osoba, které je plný internet, a z aktivismu si asi udělala kšeft, mi už fakt leze krkem…a bojím se, kde všude na mě ještě vykoukne. Zasvěcení asi tuší. Tak to mi opravdu vadí hodně a je mi to protivné. Stejně tak jako podivná servilnost médií…

Jenže: Opravdu jsme byli téměř poslední v Evropě s tou podmínkou kastrace!!! Tím pádem dotyční nemohli mít své biologické děti. 

Nemyslete si, já chápu a rozumím argumentům proti (tj. Vašim) i argumentům pro. Zajímavé je, že moje transkamarádka (mnohokrát jsem zde o ní psala) transaktivismus odsuzuje a byla možná v celé republice mezi těmi úplně prvními, kdo se nechal přeoperovat. Kdyby to šlo (eticky a měla bych souhlas), vložila bych její foto. Nikdo by na ní nic nepoznal. Myslím vnějškově. Jak dopadla operativně v intimních partiích samozřejmě netuším.😉

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 07.05.2024, 19:47:30 xxx.xxx.61.198

Jinak znáte tu někdo našeho významného psychiatra prof. Horáčka??? Já jej asi i miluju!!!😊

Tak ten se vyjádřil takto (již dříve):

https://www.40plus.sk/jiri-horacek-nie-je-mozne-aby-sa-vyskyt-poruchy-pohlavnej-identity-nahle-tak-zvysil-mladi-nevedia-ci-su/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR3unWd09EX8djBLW4q5Utqx7-ZEVUaUevSdksA61Tf_KcZ8J8_ZgOu2beY_aem_ATExZdXyn0w2nIyCcqddV6zW95WNpdGga6eM4aKPaNi-QyKc1eik_IOGwwCnsSbiSEuB1Pte8h8_9kzETVxbKIyJ

Uf, tak dlouhej odkaz…???

balu
balu (1656 příspěvků) 07.05.2024, 20:06:37 xxx.xxx.152.98
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 07.05.2024, 19:43:07

Balu, ale svým způsobem je opravdu dehonestující chtít kastraci. Tam nejde o odstranění penisu nebo prsou, ale o orchiektomii (odstranění varlat) u transžen, a ovariektomii u transmužů.

Proč je to dehonestující? Co je dehonestujícího na tom, zbavit se možnosti se rozmnožovat, když tyto orgány k rozmnožování použít nechci, protože to jsou orgány pohlaví, kterým se necítím? Bez této operace je to pořád muž, když má varlata a penis a pořád žena, když má vaječníky a dělohu.

Je to přece blbost - cítím se mužem, úředně jsem muž, vypadám jak muž, ale nechám si dělohu a vaječníky a budu menstruovat? Otěhotním? Jsme snad fantaskní panoptikum? 

Orionka (neregistrovaný) 07.05.2024, 20:54:51 xxx.xxx.178.141
Fikovnice:

Ano, dnes to celý den hlásí ve zprávách.

Ale je to těžké. Z celé Evropy jsme podmínku kastrace měli jen my, Lotyšsko a tu třetí zemi jsem zapomněla (předpokládám Maďarsko). Mnohým to pomůže, ale ten LGBT aktivismus a masírka v poslední době jsou až nechutné!


Z celé Evropy……atd. Možná jsme to měli ošetřené zákonem nejlíp a pak by ostatní měli opisovat od nás a ne my od nich. Jsme sice malí, ale šikovní a chytří. Aspoň - bývali jsme !!

Vahine
Vahine (500 příspěvků) 08.05.2024, 17:03:24 xxx.xxx.179.11
Sarah01:

A tohle je u nás https://1url.cz/c1tD5

Minulý týden zemřel, aniž by se dočkal.


Teď jsem to dokoukala a nevšimla jsem si hned, že píšete, že pán zemřel a nedočkal se rozhodnutí, jestli mu přiznají plný invalidní důchod….to je strašný!!!, chudák pán!!! 😔

Ví se, co to teda přesně způsobilo, že to mělo u něj takový spád? 

orionka-2
orionka-2 (573 příspěvků) 08.05.2024, 18:46:47 xxx.xxx.64.54
balu:

Balu, ale svým způsobem je opravdu dehonestující chtít kastraci. Tam nejde o odstranění penisu nebo prsou, ale o orchiektomii (odstranění varlat) u transžen, a ovariektomii u transmužů.

Proč je to dehonestující? Co je dehonestujícího na tom, zbavit se možnosti se rozmnožovat, když tyto orgány k rozmnožování použít nechci, protože to jsou orgány pohlaví, kterým se necítím? Bez této operace je to pořád muž, když má varlata a penis a pořád žena, když má vaječníky a dělohu.

Je to přece blbost - cítím se mužem, úředně jsem muž, vypadám jak muž, ale nechám si dělohu a vaječníky a budu menstruovat? Otěhotním? Jsme snad fantaskní panoptikum? 


Zasr mám zpoždění. Ale vyběhlo na mě :

„Ústavní soud rozhodl o tom, že při změně pohlaví (ať už je tím myšleno cokoli) nebude potřeba operace. A to je moc dobře, protože například Dominik Feri si svůj trest bude moci odsedět v ženské věznici,“ dodal Walter Kraft.

Dodám : Můžu být ode dneška Orion ?


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.