Aktuálně: 4 959 inzerátů174 203 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Všeobecný pokec

Sarah01
Sarah01 (1527 příspěvků) 20.08.2023, 21:06:06 xxx.xxx.162.253
kometa:

Já teda nevím, ale jak píšou na novinkách v diskuzi - pes přece minimálně močí a že by byl v tom balíku úplně zticha?


Taky mě to napadlo a ta krabice byla úplně čistá…vypadá to spíš na nějakýho kurýra. Ale že ten pes byl teda dokonale zabalenej.

Anonymní (neregistrovaný) 20.08.2023, 21:48:55 xxx.xxx.21.205
strapaty:

Ked sa vas v salone opytaju ako chcete toho maltezaka ostrihat, a vy poviete: celeho.

Obrázek Obrázek

🤪

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 23.08.2023, 11:47:27 xxx.xxx.65.248

Loni jsem byla na semináři F. Šusty a jedna paní tam přivedla fenku, jejíž fotografii (přiložena) jsem uloupila během konání, seděli totiž u stolu přede mnou… Už už jsem chtěla o přestávce říci, jak krásného má křížence - to byl prostě smeták k zulíbání - když začala povídat ona, že na štěně Laekenois čekala dva roky a když se šla majitelům do CHS předvést, dali jí prý do ruky dvě vodítka s jejich dvěma psy, vyšli společně ven a řekli - tak se nám předveďte, jak umíte pracovat se psy. 🙂 No, něco na tom bude.

A dnes vidím na inzerci… 😲

https://www.chovzvirat.cz/inzerat/186782-belgicky-ovcak-laekenois/

Obrázek
kometa
kometa (4195 příspěvků) 23.08.2023, 11:57:11 xxx.xxx.147.163
Thielli:

Loni jsem byla na semináři F. Šusty a jedna paní tam přivedla fenku, jejíž fotografii (přiložena) jsem uloupila během konání, seděli totiž u stolu přede mnou… Už už jsem chtěla o přestávce říci, jak krásného má křížence - to byl prostě smeták k zulíbání - když začala povídat ona, že na štěně Laekenois čekala dva roky a když se šla majitelům do CHS předvést, dali jí prý do ruky dvě vodítka s jejich dvěma psy, vyšli společně ven a řekli - tak se nám předveďte, jak umíte pracovat se psy. 🙂 No, něco na tom bude.

A dnes vidím na inzerci… 😲

https://www.chovzvirat.cz/inzerat/186782-belgicky-ovcak-laekenois/

Obrázek

Tak tak. Já se už dávno ptám, abych neurazila - “promiňte, já se ve psech nevyznám, co je to za plemeno?” Protože kolikrát bych se už spletla - jako, že nějaký obyč vořech vypadá jako vzácné plemeno a naopak.🙂

keriton
keriton (468 příspěvků) 23.08.2023, 13:20:23 xxx.xxx.60.120
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 23.08.2023, 11:57:11

Já právě lidi překvapuju, že je to vořech. Očekávají, že je čistokrevný, když je takový krásný 😀 

efe
efe (1052 příspěvků) 23.08.2023, 13:28:42 xxx.xxx.199.5

V útulku mi řekli, že z bezpečnostních důvodů matrace nepoužívají - nechápu, ale co už.

Takže mám k mání zánovní 160x200 cm, kdybyste byl někdo poblíž.

Dublinbarzoj
Dublinbarzoj (130 příspěvků) 23.08.2023, 13:29:13 xxx.xxx.149.167

No a nám už se několikrát s barzojíky stalo - to je krásná kolie, občas to je velikej křízenec kolie, v lepším případě chrta 😁, osobně si to nebereme, kluci jsou hérečky a uši nahoru nosí často.  Urazit by se mohli v případě věty: fuj to jsou škaredí psi, ale jim se taky každej nelíbí, tak proč, že?

Sardullah
Sardullah (966 příspěvků) 23.08.2023, 21:28:29 xxx.xxx.221.216

Holky…nevím, kam to napsat a ani se mi nechce zakládat nové vlákno, ani nevím, jak bych to pojmenovala.

Už několik dní pozoruju, že Mates se nějak často věnuje intimní hygieně. Resp. teda to jsem si myslela. Dneska jsem ho prohlížela, pohledově všechno ok, ale olízané místo nejsou intimní partie, ale vnitřní strana stehna. Pořádně jsem ho prohlížela, ale kůže v pohodě, bílá, bez jakýchkoliv známek zarudnutí, žádnej pupínek, prostě nic na pohled, kvůli čemu by se tam měl olizovat.

Tak nevím. Nejdřív jsem si myslela, že třeba nějaká zapařenina. Říkala jsem si, jestli by to nemohl být nějaký kožní parazit, co svědí, ale to si zase říkám, že by alespoň něco bylo na pohled vidět. Nebo, nemohlo by to souviset s análními žlázkami…jako nemám s tím zkušenost, nikdy s tím žádnej můj pes neměl problém, ale Mates teda nesáňkuje a olizuje se dost daleko od inkriminovaného místa.

Myslela jsem teda i na nějaké začervení…i když to mi nepřijde moc pravděpodobný, ale to by si spíš olizoval zadel.

Jako už jsem přemýšlela, že půjdu k vetovi, ale teda nevím, když nikde nic nemá, jak by to vet řešil. Jestli by třeba udělal nějakej stěr z místa, kde se olizuje…nevím.

Krmení má pořád stejný, nic novýho, co by třeba způsobovalo nějakou svědivou alergii. Stolice ok, čúrání v poho, moč má taky barvu ok.

Napadá někoho něco?Jako i bych řekla, že ho třeba víc pozoruju tím, že jsem doma, ale manžel to říká taky, že si toho všimnul.

Nerada bych, aby se nám rozjelo tohle NIC v nějaké NĚCO.

Sardullah
Sardullah (966 příspěvků) 24.08.2023, 00:29:33 xxx.xxx.221.216
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 24.08.2023, 00:23:46

Není co fotit… trochu mokrých chlupů, jak si to olízal. Kůže široko daleko v pořádku.. bílá, nic tam není. Vzala jsem si na to i brejle a posvítila telefonem…prostě nic.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 24.08.2023, 06:39:50 xxx.xxx.119.6

Sardullah, 

zkusila bych ty žlázky.  Pak byste viděla. 

megi-the-pes
megi-the-pes (2210 příspěvků) 24.08.2023, 06:48:50 xxx.xxx.63.191

Prostě ho to rozčiluje… vy se tam teď tlemíte, ale je to pravda! 😀 + se to dívává proto, že se k místu pravého problému nedostane, případně nuda (to asi ne), ale je to prostě “něco mi vadí” a s blechou (možná kloš, ale to asi taky ne víc dní) atp. to nemá nic společného.

strapaty
strapaty (78 příspěvků) 24.08.2023, 06:52:16 xxx.xxx.112.38
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 20.08.2023, 18:45:42

Ja s tym som uplne v pohode.😉 Nabuduce pojdem s nim ja.Mozno dopadne trosku lepsie 😁.


Inac, len taka otazka…Floki mi prestala zrat.Teda…nie celkom, ale zerie o dost menej.Je cula, hrava, len menej zerie.Asi o polovicu.Moze to byt haranim?Alebo teplom?Pod tym kozuchom…


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.