Aktuálně: 4 853 inzerátů175 031 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Nejlepší myšák

megi-the-pes
megi-the-pes (2231 příspěvků) 25.08.2023, 12:31:20 xxx.xxx.61.16

Ano, byl to sport, v jámě… pit… kohouti, krysy, psi. Rekord držel nějaký bullterier anglický, asi 500 kousků sundal. Za hodinu. Nebo tak nějak. A 25 kusů za minutu. 😀

Když přijde někdo s yorkem, bavíme se, že co to mám za psa, že to je nějaký nebezpečný, tak říkám, že jejich a můj jsou příbuzní a oba vraždili krysy, že jsou to oba psi a oba umí hustý věci, to sou vždy voči vyvalený. 🙂

Doron
Doron (1838 příspěvků) 25.08.2023, 13:05:48 xxx.xxx.5.165
balu:

A psa, který venku olízne kdejaké hovno či jiné hnusy, který si olizuje konečník, se neštítíte?


Jenže já od toho potkánka chytla žloutenku.., ale byl to potkan městskej, asi fakt vylezl někde z kanálu.. Když pes chytí myš, to mi nevadí, ale s potkanem mám spojený, že jde o život, byla jsem tenkát  měsíc na kapačkách..

Možná trochu iracionální, no..😊.

balu
balu (1564 příspěvků) 25.08.2023, 13:10:21 xxx.xxx.120.137
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 25.08.2023, 13:05:48

No tak to se nedivím. 

Já tyhle potvory nemám ráda, a jak jsem psala, nikdy bych nemohla mít potkana jako mazlíčka. 

Doron
Doron (1838 příspěvků) 25.08.2023, 13:45:11 xxx.xxx.5.165

Děti potkana jako mazlíčka měly, ze zverimexu, ale v tý přírodní barvě, ne bílýho.

Ale zase, já se ho trochu bála.. Měl klec, většinou otevřenou, a nosil si do ní různý věci .

A jednou přijdu a on si v kleci zařídil takovej pokojíček. Byl tam rozprostřenej takovej kapesník s růžičkama, pak si tam dal takovou tu malinkou bakelitovou dětskou  televizku , byla bleděmodrá, vidím to jako dneska 🤣, a NA tý televizce stála malinkatá soška Radegasta, kterou jsme si přivezli jako suvenýr z Rožnova. Všechno pěkně uspořádaný.., on si tam hověl na vlněný ponožce 😅.

Jako, vím, že to byla náhoda, ale bylo to fakt DIVNÝ 🤣🤣🤣. 

Fikovnice
Fikovnice (4329 příspěvků) 25.08.2023, 13:48:09 xxx.xxx.62.96
Doron:

Jenže já od toho potkánka chytla žloutenku.., ale byl to potkan městskej, asi fakt vylezl někde z kanálu.. Když pes chytí myš, to mi nevadí, ale s potkanem mám spojený, že jde o život, byla jsem tenkát  měsíc na kapačkách..

Možná trochu iracionální, no..😊.


Už pár lidí tu napsalo, že nemusí potkany.

Mě potkan pokousal v býv. Jugošce - vlezl mi v noci v bungalovu do postele. A bylo z toho očkování proti vzteklině (to byl ten “úspěšný” pobyt, kdy mi tam praskl slepák a ještě mě pokousal potkan).

Ale pak kolem 25 jsem si pořídila černého potkana jménem Krtek 🙂. Byl to mazel, moc chytrý, ale bohužel měl teda šílené sklony k tloustnutí. Dokonce si jej oblíbila máma, která takováto zvířata nikdy nemusela.

kometa
kometa (4226 příspěvků) 25.08.2023, 16:18:21 xxx.xxx.147.163
Doron:

Děti potkana jako mazlíčka měly, ze zverimexu, ale v tý přírodní barvě, ne bílýho.

Ale zase, já se ho trochu bála.. Měl klec, většinou otevřenou, a nosil si do ní různý věci .

A jednou přijdu a on si v kleci zařídil takovej pokojíček. Byl tam rozprostřenej takovej kapesník s růžičkama, pak si tam dal takovou tu malinkou bakelitovou dětskou  televizku , byla bleděmodrá, vidím to jako dneska 🤣, a NA tý televizce stála malinkatá soška Radegasta, kterou jsme si přivezli jako suvenýr z Rožnova. Všechno pěkně uspořádaný.., on si tam hověl na vlněný ponožce 😅.

Jako, vím, že to byla náhoda, ale bylo to fakt DIVNÝ 🤣🤣🤣. 


No, tak to byl estét. Vy v tom hned hledáte bůh ví co…🙂 Neviděla jste, jak staví hnízdo samci lemčíků? Kdy klidně využívají lidské výtvory.

Mi
Mi (184 příspěvků) 26.08.2023, 07:00:08 xxx.xxx.98.177
balu:

A psa, který venku olízne kdejaké hovno či jiné hnusy, který si olizuje konečník, se neštítíte?


Moji psi ( teda byly to až na jednu výjimku feny)nikdy houna neolizovali… Ty hlodavce mám spojené s nemocemi a parazity. Když vidím jak se lidi cicmají, pusinkují,jedí z jednoho talíře se psem….Ale proti gustu…

balu
balu (1564 příspěvků) 26.08.2023, 08:15:40 xxx.xxx.86.77
Odpověď na příspěvek uživatele Mi z 26.08.2023, 07:00:08

Nebudu vám brát vaše přesvědčení. A co zadek, ten si neolizují? Máte feny, tak vulvu? Ani při hárání? A pak vás ani jedna za vašich fen neolízla? 

kometa
kometa (4226 příspěvků) 26.08.2023, 09:24:13 xxx.xxx.147.163
Mi:

Moji psi ( teda byly to až na jednu výjimku feny)nikdy houna neolizovali… Ty hlodavce mám spojené s nemocemi a parazity. Když vidím jak se lidi cicmají, pusinkují,jedí z jednoho talíře se psem….Ale proti gustu…


Už jsem psala. Ono od očkovaného psa moc nemocí chytit nemůžete. Já taky dávám kocourům dovylízat talíře.

To spíš nějakou chorobu lapnete od bezdomovce.

Sardullah
Sardullah (989 příspěvků) 26.08.2023, 10:29:02 xxx.xxx.189.104
Mi:

Moji psi ( teda byly to až na jednu výjimku feny)nikdy houna neolizovali… Ty hlodavce mám spojené s nemocemi a parazity. Když vidím jak se lidi cicmají, pusinkují,jedí z jednoho talíře se psem….Ale proti gustu…


Když vidím jak se lidi cicmají, pusinkují,jedí z jednoho talíře se psem….

Tak to jsem přesně já. S pejsama se cicmám, pusinkuju a jíme z jednoho talíře…ale samozřejmě to musí mít nějakou štábní kulturu, takže pěkně z cibuláku, u stolečku a psa krmím z vidličky nebo lžící….nejsme přeci žádní burani, základem výchovy je naučit psa jíst slušně příborem😜

Nemám teda ráda, když mě psi olizují, takže tohle neprovozujeme, ale ani ne z nějakých hygienických důvodů, ale prostě nemám ráda, když jsem oslintaná. Ale teda zase se rozhodně nezhroutím z toho, když mě pes olízne.  

A jak píšete….proti gustu….každej to máme jinak.  

kometa
kometa (4226 příspěvků) 26.08.2023, 10:56:29 xxx.xxx.147.163
Sardullah:

Když vidím jak se lidi cicmají, pusinkují,jedí z jednoho talíře se psem….

Tak to jsem přesně já. S pejsama se cicmám, pusinkuju a jíme z jednoho talíře…ale samozřejmě to musí mít nějakou štábní kulturu, takže pěkně z cibuláku, u stolečku a psa krmím z vidličky nebo lžící….nejsme přeci žádní burani, základem výchovy je naučit psa jíst slušně příborem😜

Nemám teda ráda, když mě psi olizují, takže tohle neprovozujeme, ale ani ne z nějakých hygienických důvodů, ale prostě nemám ráda, když jsem oslintaná. Ale teda zase se rozhodně nezhroutím z toho, když mě pes olízne.  

A jak píšete….proti gustu….každej to máme jinak.  


Zrovna včera se na mě kamarádky labradorka chystala. Zarazila jsem jí to se slovy - “opovaž se olíznout mi brejličky!”🙂

Já se jinak cicmám s kocoury nebo koňmi.

Doron
Doron (1838 příspěvků) 26.08.2023, 11:18:18 xxx.xxx.5.165
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 26.08.2023, 10:56:29

Kometo, nemučte mě 😅 !

Taky bych se chtěla zase cicmat s koňmi..

Oni tak hezky voní , i dech mají voňavej, když člověku dýchnou do obličeje…🥰

Sardullah
Sardullah (989 příspěvků) 26.08.2023, 11:27:41 xxx.xxx.189.104
Doron:

Kometo, nemučte mě 😅 !

Taky bych se chtěla zase cicmat s koňmi..

Oni tak hezky voní , i dech mají voňavej, když člověku dýchnou do obličeje…🥰


Bože …s koňma už jsem se necicmala hodně dlouho…😴

Orionka (neregistrovaný) 26.08.2023, 11:32:41 xxx.xxx.28.168
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 26.08.2023, 10:29:02

Nedávno ve vlaku - mladý muž s Yorkovou. Hrozně ráda by si lehla pod sedačku a spala. Ale to bylo zvedání, pusinkování, pořád vyžadoval její pozornost. To mi fakt nepřišlo normální. Asi jsem děsně genderově nekorektní.

kometa
kometa (4226 příspěvků) 26.08.2023, 12:18:26 xxx.xxx.147.163
Orionka:

Nedávno ve vlaku - mladý muž s Yorkovou. Hrozně ráda by si lehla pod sedačku a spala. Ale to bylo zvedání, pusinkování, pořád vyžadoval její pozornost. To mi fakt nepřišlo normální. Asi jsem děsně genderově nekorektní.


To by mi přišlo taky divné. Jako jo, pocicmat (pokud o to dotyčný vůbec stojí), ale taky nechat žít.

kometa
kometa (4226 příspěvků) 26.08.2023, 12:29:08 xxx.xxx.147.163
Doron:

Kometo, nemučte mě 😅 !

Taky bych se chtěla zase cicmat s koňmi..

Oni tak hezky voní , i dech mají voňavej, když člověku dýchnou do obličeje…🥰


Budu mučit dál.🙂 A jak mají teplé a sametové nozdry… Ano, řadím se do kategorie úchylů.

Doron
Doron (1838 příspěvků) 26.08.2023, 13:16:40 xxx.xxx.5.165
kometa:

Budu mučit dál.🙂 A jak mají teplé a sametové nozdry… Ano, řadím se do kategorie úchylů.


O těch jsem taky chtěla psát, ale jsem se zarazila 🤣.

A vůbec celá stáj nádherně voní, i mazání na kopyta…

megi-the-pes
megi-the-pes (2231 příspěvků) 26.08.2023, 17:31:51 xxx.xxx.61.16
kometa:

Už jsem psala. Ono od očkovaného psa moc nemocí chytit nemůžete. Já taky dávám kocourům dovylízat talíře.

To spíš nějakou chorobu lapnete od bezdomovce.


Co asi tak chytnete od bezdomovce? To stejné, co od psa, ne? Tedy pokud se s ním pusinkujete, což většinou neděláme. 
Od psa chytíte plno bordelu, to s očkováním nic nemá, prostě to přenese na tlamě, packách, kožichu. Přijde domů a šup do postele. 
Jenže my, já, co jsme prasata, jsme odolní, nám je to fuk.
Ale neříkejte nikde, že od psa nic nechytíte. Chytíte od něj klidně nemoc, co přenáší potkani. Že jo, Doronku. Něco podobného jsem si užila, ale říkali, že prý se to stává jednou za život.
Už nás nic nezastaví. 😀 

kometa
kometa (4226 příspěvků) 26.08.2023, 19:43:17 xxx.xxx.147.163
megi-the-pes:

Co asi tak chytnete od bezdomovce? To stejné, co od psa, ne? Tedy pokud se s ním pusinkujete, což většinou neděláme. 
Od psa chytíte plno bordelu, to s očkováním nic nemá, prostě to přenese na tlamě, packách, kožichu. Přijde domů a šup do postele. 
Jenže my, já, co jsme prasata, jsme odolní, nám je to fuk.
Ale neříkejte nikde, že od psa nic nechytíte. Chytíte od něj klidně nemoc, co přenáší potkani. Že jo, Doronku. Něco podobného jsem si užila, ale říkali, že prý se to stává jednou za život.
Už nás nic nezastaví. 😀 


Třeba svrab nebo vši nebo TBC? Ale pravda, všechno předpokládá bližší kontakt, což nečiním.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.