Aktuálně: 4 840 inzerátů175 672 diskuzních příspěvků17 769 uživatelů

Jaký zvolit kompromis

Slza (neregistrovaný) 31.08.2023, 13:27:21 xxx.xxx.6.66

Dobrý den, snad mi nenadáte za moji otázku. Ještě si zítra pojedu pro brojlery a pekinské kachny. Do podzimu je ještě vykrmím. Ale chci je mít spolu mám jeden výběh. Co bude lepší na krmení? Směs pro káčata nebo pro pro kuřata co bude lepší kompromis?

LO (neregistrovaný) 31.08.2023, 13:33:24 xxx.xxx.62.90

Ja davala kdyz na to prislo k1 kacatum i kuratum. Takze smes pro kurata. Ale meli veliky vybeh, takze se vesmes napasli venku. Coz je asi rozdil  protoze si nasli svoje…nevim..ale kazdopadne jsem davala obema k1 a nic se nestalo

ančovička
ančovička (861 příspěvků) 31.08.2023, 15:01:46 xxx.xxx.122.106
Slza:

Dobrý den, snad mi nenadáte za moji otázku. Ještě si zítra pojedu pro brojlery a pekinské kachny. Do podzimu je ještě vykrmím. Ale chci je mít spolu mám jeden výběh. Co bude lepší na krmení? Směs pro káčata nebo pro pro kuřata co bude lepší kompromis?


Brojlety musite krmit smesi pro brojlery, Br1,Br2,Br3…ŽÁDNÁ K1 pro normální kurata,jinak neporostou!!…a žádný výběh a pastva,nesmí běhat..kotec ve chlévě…

Pekingské kachny podobně..vykrmová směs pro kachny..

..a kdyz dáte kuřata s kachnami,tak vám nejspíš všechna kuřata pochcipou ..

To si porizujete zvířata a vůbec nic o jejich chovu nevíte??..

Bodlinka
Bodlinka (986 příspěvků) 31.08.2023, 23:49:36 xxx.xxx.39.198

ani kuřata, ani káčata, nebudou v žádném výběhu, ale ve vytápěné odchovně. kuřata vykrmíte bez výběhu pod střechou v chlévě a nejpozději za šest týdnů je zabijete.

kachňata půjdou ven nejdřív ve třetím týdnu, bůhví jestli, září už může být nevypočitatelné.

takže prostě ten problém vůbec nemáte, každý druh bude bydlet zvlášť a bude mít svoje krmivo.

chov hrabavé a vodní drůbeže spolu je stejně nevhodný, kachny dělají mokro a blátíčko a to kuřatům opravdu nesvědčí. kor brojlerům, kteří nehřadují.

Slza (neregistrovaný) 01.09.2023, 08:50:45 xxx.xxx.6.66

Ty kachňata nebudou čerstvá, měl by jim stačit asi měsíc do konce výkrmu, ale pokud pro brojlery bude lepší chlívek uvnitř, tak je mužu oddělit. Měla jsem za to, že slunko, tráva a venkovní prostředí pro ně bude lepší.

kometa
kometa (4291 příspěvků) 01.09.2023, 08:53:16 xxx.xxx.224.101
Slza:

Ty kachňata nebudou čerstvá, měl by jim stačit asi měsíc do konce výkrmu, ale pokud pro brojlery bude lepší chlívek uvnitř, tak je mužu oddělit. Měla jsem za to, že slunko, tráva a venkovní prostředí pro ně bude lepší.


Ne. Kuřecí brojleři jsou vyšlechtění na to, aby dřepěli na místě, žrali a přibírali. Rychle a za krátkou dobu. Jinak budete mít šlachovité kuře - maratónce.

ančovička
ančovička (861 příspěvků) 01.09.2023, 09:20:58 xxx.xxx.122.106
kometa:

Ne. Kuřecí brojleři jsou vyšlechtění na to, aby dřepěli na místě, žrali a přibírali. Rychle a za krátkou dobu. Jinak budete mít šlachovité kuře - maratónce.


..a za půl roku👍


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.