Aktuálně: 4 833 inzerátů175 380 diskuzních příspěvků17 762 uživatelů

Strach z hračky

anonymní (neregistrovaný) 06.09.2023, 12:03:50 xxx.xxx.87.55

U nás je oblíbenou hračkou papírová rulička od toaletního papíru, alobalu, fólie apod.  Plní stejnou funkci jako zmiňovaní plyšáci t.j. zničit, rozcupovat. Je to zadarmo a vydrží stejně dlouho jako plyšák. Zbytky zametu, vyhodím. Když pes kousíček spolkne, nic se neděje.

Ale nejlepší hračka je přece - páníček. Ten je od toho, aby psa naučil si hrát a aby si hrál s ním. Hry, které jsou dle psovi nátury a dělají ho spokojeným.

Momentálně našemu psovi suplujeme lišky a divoká prasata. Takže bez vrčení a štípání se to neobejde. Taktéž ukořistění a honění miluje. Dříve i přetahování, ale to už nepraktikujeme, neb je mu třináct a  neradi bychom mu vyrvali zuby. J,o a celé své dětství prožil s plyšovou kachnou. Než jí vycupoval plyšové vnitřnosti. Pak dostával krysy z Ikey nebo něco ze sekáče, ale ty ruličky jsou dostupnější a levnější.

Aluška (neregistrovaný) 06.09.2023, 12:44:28 xxx.xxx.197.205

U nás má každej něco, lidožravka z útulku plyšáky necupuje, žužlá si je a při každým vyběhnutí z domu nese ven něco plyšovýho, takže večer já obcházím zahradu a vracím to domů. Ale trvalo jí dlouho, než si začala s něčím hrát. Mijunka má pískací gumový, teď takovou průhlednou  pískací činku z Pepca. Tu chce házet a nosí zpátky. Vydrží to docela dlouho 😀 Idorek si nehraje, asi si u bývalýho pána v kotci nikdy s ničím nehrál. A Mireček plyšáky. Nejradši má, když on nese plyšáka a já ho honím okolo domu.

Aluška (neregistrovaný) 06.09.2023, 12:46:23 xxx.xxx.197.205

Jo a krysy z Ikey jsme dostali, prej vydrží všechno. Za půl hodiny se na zahradě válela jen kůžička, která potom zmokla a když přišla kamarádka na návštěvu, tak pištěla že se válí na zahradě mrtvá krysa 😀 😀

balu
balu (1576 příspěvků) 06.09.2023, 18:39:00 xxx.xxx.86.77
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 06.09.2023, 18:17:12

U nás plyšáci dopadají jako ten na poslední fotce. Takže teď žádné plyšáky nemáme a nebudeme pořizovat. 

U nás, tedy u Kazi, je nejoblíbenější poněkud otrhaný a poloměkký fotbalový míč. Ten má jako dudlík i mnohdy na spaní. Usne zakousnutá do něj. Pak další poloměkký míč, gumový, pak ještě menší gumový pískací s reliéfními motivy tlapek. Výbornou hračkou je hadice jako od vysavače, ale tenčí (ani nevím, od čeho vlastně je), dlouhá asi dva metry se spojenými konci, ta slouží k přetahování i házení. Pak má ještě další gumové činky a kroužky a podobně. Krom toho pořád vytahuje naštípané dřevo a různé klacíky co najde po zahradě. A když nenajde, ukousne si, třeba ze skalníku. Vše také tahá mamce dovnitř, k její velké radosti. 

Fikovnice
Fikovnice (4353 příspěvků) 09.09.2023, 16:29:28 xxx.xxx.62.98
Fikovnice:

Gina se u toho rozcupovanýho plyšáka chechtá!😄👍


Jo a Mates je sám jako plyšák!👍

Flokyho si fakt pár lidí na štěněcí fotce spletlo s plyš. hračkou… 😀

Hledám fotku a prd (byla na IF a já ji mám někde zaharaburděnou).

Vahine
Vahine (471 příspěvků) 10.09.2023, 17:36:24 xxx.xxx.179.11
Odpověď na příspěvek uživatele keriton z 10.09.2023, 16:44:55

Fineček říká: “To jsem asi neměl dělat, že? Půjčíš mi jehlu a nit? ” 

keriton
keriton (479 příspěvků) 10.09.2023, 18:41:52 xxx.xxx.80.202
Vahine:

Fineček říká: “To jsem asi neměl dělat, že? Půjčíš mi jehlu a nit? ” 


Anebóó … “to jsem šikovnej, koukejte všichni!” 😁😁


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.