Aktuálně: 4 821 inzerátů175 609 diskuzních příspěvků17 768 uživatelů

Kachna pižmová špatně chodí

Zdeňka Tučková (neregistrovaný) 06.09.2023, 19:37:17 xxx.xxx.10.264

Dobrý den, asi 3 dny jedna letošní pižmová kachnička špatně chodí. Dnes křik na potoce a ona se topila. Zdála se mi velmi pohublá, rozřízla jsem jazyk a ejhle žlutý hnis. Zřejmě pojde je velmi vyčerpána. Ale myslela jsem si, že pižmovky nemívaji žabky. Jaké jsou vaše zkušenosti. A teď nevím. Krmiv řepou, brambory, šrot a celý den se pasou a jsou na potoce. Mám je zkusit vyřezávání všechny? Zdá se mi že spíš posedávají než se pasou.

ančovička
ančovička (861 příspěvků) 06.09.2023, 19:52:19 xxx.xxx.122.106
Zdeňka Tučková:

Dobrý den, asi 3 dny jedna letošní pižmová kachnička špatně chodí. Dnes křik na potoce a ona se topila. Zdála se mi velmi pohublá, rozřízla jsem jazyk a ejhle žlutý hnis. Zřejmě pojde je velmi vyčerpána. Ale myslela jsem si, že pižmovky nemívaji žabky. Jaké jsou vaše zkušenosti. A teď nevím. Krmiv řepou, brambory, šrot a celý den se pasou a jsou na potoce. Mám je zkusit vyřezávání všechny? Zdá se mi že spíš posedávají než se pasou.


Chudinky malé 😭..z takové stravy bych měla žabky i já..je problém kačenky dobře nakrmit???..absolutně chybi bílkoviny…kačenky i pizmovky se krmi komplexni směsi pro kačenky, žádný balast,čím krmite vy..tak se nedivte,že vam kulhají a maji žabky..jsou chudinky podvyživené a uhynou vám hladem..

Anonymní (neregistrovaný) 07.09.2023, 06:29:46 xxx.xxx.164.121

Kupte si jednou za čas kachnu v Penny a nechovejte. Když se o zvíře adekvátně nepostarám, je to týrání.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.