Aktuálně: 4 985 inzerátů174 046 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Kastrovaná fena nebo pes?

Sardullah
Sardullah (961 příspěvků) 27.09.2023, 18:22:50 xxx.xxx.189.104

Já bych k tomu ještě dodala…vzdálenější sousedi měli fenku BSP…a jako viděla jsem přes plot, že na trávníku ani stopa po močení feny, tak jsem se jich ptala, jak to dělají…a prý jakmile se vyčůrá, tak doběhnou s kýblem vody a nebo hadicí a místo pořádně prolijí…tak to je u mě sci-fi.

Náš děda, když jsme měli ovčandu, tak pěstoval trávníkový pás vzadu na zahradě a pak jsme z toho vyřezávaly trávníkové záplaty, kterými jsme opravovaly ta vypálená místa od čuby v přední části zahrady, aby to tam bylo činaný.

Jinak spousta lidí si spíš stěžuje, že jim pes udělal ze zahrady tankodrom, než problémy s očůráváním.

U nás klasika…vyhrabané díry pod stromy, kam si psi lehají…tak to mě netrápí, to je na pohodu. Naopak si myslím, že pro strom/keř prospěšné, neboť je tam pěknej dolík a když prší a nebo se zalévá, tak voděnka neteče někam do pryč, ale pěkně se drží u stromku.

Berňák…ten nemůže vidět nic v plastovém květináčku…pokud je to moc velké, aby to “vysypal” a s květníkem pak lítal po zahradě a demoloval ho, tak to alespoň okouše. Naposledy samozavlažovací truhlík přišel o samozavlažovací funkci.

Horší jsou ty jejich “pasti na popelku”…to když vytvoří nějakou novou, tak se kolikrát chytnu i já, když jdu věšet prádlo.

Si tak myslím, že psi mám sice na noc doma, takže zahrada nehlídaná, ale že by si potenciální vykradač kůlny asi zlámal hnáty.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.