Aktuálně: 4 835 inzerátů175 154 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

Vhodné krmení?

XY. (neregistrovaný) 05.10.2023, 18:01:35 xxx.xxx.120.185
Odpověď na příspěvek uživatele ančovička z 05.10.2023, 17:35:00

Né tady je jádro pudla v tom že List použil pojem sádlo nesprávné.  A stačilo napsat udělal jen chybu a záměnu ( nikdo není neomylný). Ale opravdu  se od jisté doby  vyjadřuje celkově arogantně kdo čte jeho příspěvky ví . A proto jsem tu poznámku i napsal.

A jeho odpověď na celé :

Ano, omlouvám se, reagoval jsem na ančovičku, která použila pojem sádlo, pane chytráku. V původním příspěvku je zmíněn lůj. Teď tedy k těm dvěma pojmům, abyste si to v té své hlavince srovnal. Lůj je živočišný tuk přežvýkavců. Sádlo je živočišný tuk získávaný z prasat, nebo vodní drůbeže. Tolik definice. Lůj se získává za nižších teplot nežli sádlo, oba tuky jsou při pokojové teplotě pevné. Výživové hodnoty mají zhruba stejné.

A ano jestli je to přání vaše klidně v této diskuzi z mé strany  ukončíme své vyjadřování . Ať vládne nám obou klid na dvorku. A klidu se budu věnovat čtení příspěvků. Na odpovědi nemám náladu a boj z lidma mě tady opravdu nebaví.  

( A pro neználou už jste viděla ten boj a řezbu v Rady na…   to je teprve správně maso inzerce bude mít super ikonky a vzhled ale že tam nebude nikdo inzerovat není podstatné ).  My se tomu můžeme jen 😄.

Mír ať vládne dál s pozdravem XY.

XY. (neregistrovaný) 05.10.2023, 18:07:08 xxx.xxx.120.185

A musím dát Listovi za pravdu tady než člověk napíše odpověď už je o pár příspěvků dal . Viz že přišlo jeho vyjádření a moje odpověď až po něm .

Ale už mlčím opravdu  v tomto tématu.

kometa
kometa (4240 příspěvků) 05.10.2023, 18:28:56 xxx.xxx.147.163
XY.:

Přesně tak a velmi  se divím že mi dokážete dát za pravdu 👍. A ona celá jeho odpověď je divná 10:17:54.


Ale já vám nedávám za pravdu. Vy jste nepochopil příspěvek od list a očividně ani můj. A 10 17 jsem žádný příspěvek nenašla.

Ale souhlasím, nemá cenu se v tom dále rýpat.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.