Aktuálně: 4 962 inzerátů174 062 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Bruselský grofinek

Fikovnice
Fikovnice (4285 příspěvků) 13.10.2023, 20:26:41 xxx.xxx.62.5
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 13.10.2023, 20:23:25

Tak teď jsi mě úplně dostala - já se tu fakt tlemím!🤣

Představila jsem si, jak by lidi koukali, je tam odevšad vidět. Já jsem poměrně vyřízená z událostí a dnů minulých, obávám se, že bych se dost rychle zkárovala a pak se potácela ke vchodovým dveřím!😀

ALE: Přece jen jsi mě navnadila - mám asi v autě Frisco, tak to si tam možná vezmu. A už mlčím, tady je to o grofincích, pardon grifoncích.😀😉

Fikovnice
Fikovnice (4285 příspěvků) 13.10.2023, 20:46:35 xxx.xxx.62.5
Odpověď na příspěvek uživatele hmn z 13.10.2023, 20:43:58

😀👍

Tak je pravda, že já pár sekund přemýšlela, o jakém že to plemenu je toto vlákno. Ale já mám momentálně fakt jakési mozkové zatmění.🙃

Mi
Mi (171 příspěvků) 15.10.2023, 10:54:56 xxx:xxx.6fed:f477

Měla jsem dva grifonky, matku a dceru, brabantice. Pohodové, ochotné, lehce se učily, byly zdavé a s tím dýcháním to není takové jak si všichni představujete.Zvládly všechno co jsem od nich očekávala.Temperamentu mají dost, ale tak nějak uměřeně..Ale samozřejmě že ve třiceti stupních horka nebudu se psem jezdil u kola.Každé plemeno má své hranice a je třeba počítat s tím že žádné se nehodí na všechno. Je dost grifonků se záchranařskýma zkouškama, agility s něma dělají taky, obedienci. Pokud chcete společenské plemeno, určitě neprohlopíte. Nevěřte lidem, kteří neviděli grifonka ani z rychlíku.

ještě přidám příhodu ohledně dýchání krátkolebých psů.Měli jsme kdysi mopsičku a čivavu. Bylo léto, hodně horko a holky lítaly po zahradě, honily se a hrály.   Najednou čivava zkolabovala. Vzpamatovala se , ale hodně mě to tehdy překvapilo, protože bych očekávala problém spíš u mopse.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.