Aktuálně: 4 761 inzerátů176 572 diskuzních příspěvků17 781 uživatelů

Mám pro Vás ... VELKÝ VÁNOČNÍ PŘEKVAPENÍ.

megi-the-pes
megi-the-pes (2268 příspěvků) 02.01.2024, 09:31:49 xxx.xxx.124.17

Taky se dá psát recenze tady

a přes formulář, který do mailu čtenářovi poslala firma CusRev - to se dělá, aby hodnocení nemohl nikdo upravovat, aby bylo nezávislé a ověřené. Ten mail má každý, kdo při nákupu neodmítl. To zas bude někde ve spamu…
Nadepsané to je “Megibuk via CR Recenze knihy” a má zelené tlačítko, co Vás na psaní a hvězdičky odnese.

Ale jako… chtělo by to nestrannou recenzi. 😀 Je potřeba hodnotit knížku, ne Zrzavcovou, kterou máte rádi. 😀

Fikovnice
Fikovnice (4467 příspěvků) 02.01.2024, 11:56:22 xxx.xxx.62.170
Zrzavci:

Trickyvoo , Kilian - aj to jsem ráda, že se Psížišek neopozdil a stihnul to. Doufám, že to stihnul ke každému, kdo si knížku objednal?  Snažily jsem se s Megí na maximusa.

Musím říct, že takhle rychlý advent jsem ještě nezažila 🙂 . Byl zcela jiný, než jsem zvyklá. 

Pevně doufám, že se vám všem knížka líbí a pokud si najdete čas a napíšete k Megi hodnocení - upřímné, pravdivé - počítám s tím, že nějaké výtky budou,  budu ráda, protože zpětná vazba je důležitá. Rády bychom s Megi, aby došlo třeba i na druhý díl - pokud bude zájem - a tak uvítáme vaše postřehy.

Krásný zbytek svátečních dní a do nového roku - jen to nej, nej, nejlepší, zdraví, štěstí, pohodu a ať se svět kolem uzdraví.


Milá paní Zrzavcová a Megi. Napadlo mě, že sem také napíšu. Jsem jedna z mála, kdo knížku neobjednal. Zápasím s penězi (ale toto bych zvládla). Jenže mám jiný problém. Od smrti mámy v roce 2014 jsem nepřečetla jedinou knihu; vlastně jednu asi ano - Poslední aristokratku…a ani tím si nejsem jistá. Dřív jsem čítávala i 6 - 7 knížek za týden. No a následek umírání a smrti mé mámy je ten, že jsem ztratila koncentraci. Čtu, baví mě to, přečtu třeba 30 stránek, ale druhý den nevím, co jsem četla…😟

Tudíž jsem cítila potřebu vám dvěma napsat, že jsem knížku neobjednávala z tohoto důvodu. Snažím se říkat si, že se to třeba ještě někdy zlepší…a pak budu doufat, že knížka ještě bude k dispozici. Tak to berte ode mě jako omluvu, mrzí mě to.

Sarah01
Sarah01 (1653 příspěvků) 02.01.2024, 12:13:53 xxx.xxx.217.40
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 02.01.2024, 11:56:22

Jani, kdybys si ji časem chtěla přečíst, tak ji nekupuj, já ti ji dám.

Kdysi mně zaujala někde, asi na mimibazaru 😄, odpověď jedné přispěvatelky na dotaz “Co děláte s knihami, když je přečtete?”, že knížky posílá vždycky dál, buď přátelům, nebo do knihobudky, protože knihy mají kolovat a dávat radost zase ostatním. Tehdy jsem ještě úplně nesouhlasila a knihy hromadila tak, že knihovna v obýváku přestala stačit a další se musela zřídit v ložnici. Holt jsem tehdy lpěla víc na majetku. Dnes už vím, že lpět má člověk na něčem úplně jiným. A knihovnu v ložnici jsem už skoro zrušila, zůstalo jen pár polic na ty knihy, které ještě chci přečíst nebo se k nim ráda vracím. Časem ale i tyto police úplně zmizí.

Fikovnice
Fikovnice (4467 příspěvků) 02.01.2024, 12:16:17 xxx.xxx.62.170
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 02.01.2024, 12:13:53

Alenko, moc děkuju!!!🌷

Ono to teď fakt nemá smysl. Četba byla celý život můj největší koníček. A stala se mi takováto blbá věc. Nejen, že mě to mrzí, mě to vyloženě štve!☹️

Fikovnice
Fikovnice (4467 příspěvků) 02.01.2024, 12:22:05 xxx.xxx.62.170
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 02.01.2024, 12:13:53

Ali, někdo odtud Ti chtěl knížku koupit a poslat…jak jsi psala, že nemáš také peníze.

Už jsme to pak nedotáhly s dotyčnou osobou do konce + nemám povolení říkat, kdo to byl. Ale snad Tě to potěší. Ten někdo věděl, že my dvě se přátelíme a známe i osobně a chtěl Ti knížku koupit a poslat přese mě. Pak se děly ty věci ohledně stěhování u nás, mé zaječí pracovní úmysly (asi jsi vše četla) a já řešila už jen tyto svoje profesní věci. Učila jsem do 22.12. pozdě do večera a ještě o víkendu vystěhovávala pracovnu s mými kamarády. Z lidí v práci mi s těžkými věcmi nepomohl nikdo.

Ale je naprosto úžasné, že tu je takový kolektiv!!!🍀 Z mého pohledu milionkrát přátelštější než jsou třeba v té mé slavné famílii.

Vahine
Vahine (480 příspěvků) 02.01.2024, 12:27:57 xxx.xxx.16.137
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 02.01.2024, 11:56:22

Neztrácej naději, mám to podobně, i když z jiných důvodů, ale ohledně té koncentrace to mám stejně. Pracuji na zlepšení, luštím křížovky apod., naposledy jsem četla Gumpa, to je dýl a teď čtu Ohař, kam se podíváš a je to lepší, je! Fakt! 👍 Přemýšlím po kapitole o tom, co jsem četla, hodnotím a pak zase, když je chvíle, zase čtu…ale nejsem ještě zdaleka na konci, užívám si to, že jsem opět po letech schopna číst a vnímat obsah, myšlenky neodlétají, jak dřív, je to léčivá čtivá kniha o životě s pséky. Tu si pořiď, radím Ti, dodá Ti radost z četby. Budeš mít pocit, že jsi u Zrzavců v obýváku spolu s Ešusem a nebudeš se chtít, od toho obrazu před očima, odlepit. Až dočtu, skoro objektivní recenzi, napíšu ráda. 😊

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 02.01.2024, 13:12:30 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 02.01.2024, 11:56:22

Tak to berte ode mě jako omluvu, mrzí mě to.

Fíkovnice, ale to nejni povinnost si knížku koupit. Neřešte to.Já jsem teď se čtením už dost let na štíru proto, že není čas, není kdy a kdybych četla večer v posteli , dopadne to špatně, protože neumím přestat a pak bych spala ještě míň, než spím teď. Nejsem ten člověk, co dokáže usnout s knížkou v ruce, potřebuju vědět, co je na další stránce, jak skončí kapitola, jak začne ta další…… a máme pak tři hodiny ráno 🙂

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 02.01.2024, 13:13:54 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Vahine z 02.01.2024, 12:27:57

dodá Ti radost z četby.

Vahihe - hola! To jsem ale  hodně ráda, že knížka má i další svůj úkol, to mě těší převelice.

Fikovnice
Fikovnice (4467 příspěvků) 02.01.2024, 13:16:49 xxx.xxx.62.170
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 02.01.2024, 13:12:30

Já vím. Nebyla povinnost knížku kupovat, přesto jsem se cítila jaksi zahanbena, blbě se to slovy popisuje.

Bobca
Bobca (978 příspěvků) 02.01.2024, 14:50:56 xxx.xxx.20.192
Fikovnice:

Já vím. Nebyla povinnost knížku kupovat, přesto jsem se cítila jaksi zahanbena, blbě se to slovy popisuje.


Jani,já si knížku neobjednala v tištěné podobě,bo taky nevím na druhý den,co čtu..Nejsi sama..Ale mám ji v elektronické(je i levnější)..stáhla jsem si ji na plochu,takže kdykoli si přečtu 1-2 kapitoly..když tu sedím u počítače..Knížka by mi tu ležela ladem..Je fakt psaná poutavě,první díl jsem opravdu zhltla,bo popisování situací z pohledu pesana je boží…😇

dávám palec nahoru👍👌

Daja
Daja (427 příspěvků) 03.01.2024, 05:15:20 xxx.xxx.46.216
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 02.01.2024, 20:08:18

Dobré ránko 😉,

i mě přišlo, super 👍 a až počtu budu tak hooodně nezávisla a napíšu z mých poznatků. Plán se v hlavě už rodí.

Dája

Buggyra
Buggyra (3281 příspěvků) 03.01.2024, 09:44:11 xxx.xxx.198.226

U nás se na recenzi ještě čeká, já mám potíže se ke čtení vůbec dostat, ale příbuzenstvo už má nejspíš přečteno (jak ji znám), tak z ní musím vymámit, jak se líbilo 🙂 Já se stihla začíst pouze asi na čtvrtou stránku a dál jsem se nedostala… To já se i soustředím, ale nějak nemám kdy… Možná si přikoupím ještě licenci na tu předčítanou elektronickou, a budu si to pouštět k vaření a k šití 😀

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 03.01.2024, 10:26:25 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 03.01.2024, 09:44:11

Tak kdyby bylo příbuzenstvo ochotné a vetklo pak svou recenzi třeba - jak tu zmiňovala Megí na tu Databázi knih, budeme vděčný.  

Dafi (neregistrovaný) 03.01.2024, 10:53:29 xxx.xxx.136.20

no…já to z pochopitelných důvodů půjčila máti přitele,at se rozvesekí..přečetla jsem jen začátek…..popravdě,je mi blbý to z ní nějak brzo tahat……☹️

Anonymní (neregistrovaný) 03.01.2024, 11:05:18 xxx.xxx.36.242
Bobca:

dnes mi přišlo mejlem z “Megibuk via cr” ,že jsem si zakoupila knihu,a k tomu návod,kam můžu napsat recenzi😇


Na cbdb?


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.