Aktuálně: 4 955 inzerátů174 139 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Mám pro Vás ... VELKÝ VÁNOČNÍ PŘEKVAPENÍ.

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 15.11.2023, 07:11:05 xxx.xxx.226.6

Veeeeliký vánoční překvapení!!! Ale fakt jako veliký. 

Chtěla jsem s ním ještě počkat, ale............. dneska je 10. výročí, kdy mě opustil můj srdcový král Ešus. A tak, tak jsem si řekla, že čekat nebudu. Že to je vlastně asi nejvhodnější den, kdy Vás zpravit o tom překvapení. Protože se hodně týká jeho. 

Protože. 

Protože se našla jedna výborná, odvážná a pravděpodobně asi i bláznivá osoba, jinak by nemohla udělat to, co udělala, neb se jí zalíbilo moje psaní. Nejdřív články o výchově a pak se začetla víc a .........prohlásila, že z toho musíme udělat knihu.  

Na což jsem já jí řekla, že na to nemám čas, protože tři ohaři, práce, stavba a domácnost = hranice mých možností. Ale jak říkám, je to odvážná osoba, a tak se na to vrhla sama. Sestavila a upravila pro vás moje články tak, aby mohly bydlet pěkně v knížce. V krásný knížce. A já pak psaní doplnila o svoje malůvky. 

Dole u vložených obrázků vidíte, jak knížka - resp. její obálka - vypadá. Je krásná a líbí se nám moc. 

A protože paní nakladatelka je opravdu odvážná, můžete si vybrat, zda si knížku koupíte v papírové formě - protože ona prohlásila, že tohle je knížka, kterou by sama chtěla mít v knihovničce, anebo zda si ji pořídíte v elektronické podobě.  A tak dole vidíte  rovnou i plakátek, který bude knížku doprovázet v internetovém obchodě.

 Já jsem mám jen pár úkolů. Mimo jiné informovat svět o nové a krásné knížce a pak informovat budoucí čtenáře a kupující o tom, že knížka jde do tisku s tím, že: 

*Kniha bude s dodáním do Vánoc, jako vánoční dárek. 

*Knihu je možné, a pro nakladatelku i autorku výhodnější, zaplatit v případě papírové verze bankovním převodem. Neb každá platba kartou = daň platební bráně a menší částku peněz, která zbyde kvůli nemalým nákladům, pro nás. Můžete při placení-kdo umíte, já ne třeba- použít QR kód, jenž za vás vyplní č. účtu, variabilní symbol, částku. Ale lze pochopitelně vyplnit ručně, jako bych to musela udělat já. Bankovní převod, jak jsem psala, je lepší pro papírovou knihu, pro tu életrickou verzi naopak platba kartou, neb po  obdržení platby web sám ihned automaticky pošle odkaz na stažení. 

Pokud by vám něco z toho nešlo, nebo nešlo něco jiného, máte, prosím, kontaktovat přímo nakladatelství - kontakt na stránkách, protože paní nakladatelka je na emailu stále a má možnost reagovat rychleji, než kdybyste to cedili přes mou maličkost. 

DŮLEŽITÁ INFORMACE JE, ŽE KNÍŽKA V ELEKTRONICKÉ FORMĚ, JE DOSTUPNÁ I PRO NEVIDOMÉ, NEBO ŠPATNĚ VIDÍCÍ ČTENÁŘE, KTERÝM KNÍŽKA BUĎ TEXT PŘEČTE, ANEBO ZVĚTŠÍ.   Což se mně osobně hodně moc líbí a jsem za to vděčná. 

No a kde můžete knížku předobjednat a koupit? Tady prosím:    

https://megibuk.cz/ohar-kam-se-podivas-zrzavci/

 Jak jsem psala, knížka jde do tisku, a bude, jak mě informovala paní nakladatelka, s dodáním do Vánoček.  A musím napsat ještě jednu důležitou věc. Paní nakladatelka mi dala ještě jeden úkol - každičká knížka, které půjde v papíru, bude ode mne podepsaná, takže než půjde k Vám, musí nejdřív k nám do Domečku a já budu podepisovat, podepisovat a podepisovat a pak už to poletí směr vy. 

 Bude nám ctí, pokud budeme díky knížce "sedět" pod Vánočním stromečkem u vás doma :-)

Chci moc poděkovat majitelům stránek, že mi umožnili vám tady knížku představit a ve čtvrtek ji také najdete prý v inzerci. Děkuji vám oběma pánové moc. Jsem ráda, že v týhle podivný době můžu hodit do placu něco, co snad ostatní pobaví. Tak jako mě, když jsem to prožívala a posléze psala, a ty kteří při práci na knížce články pročítali. 

Obrázek Obrázek Obrázek
Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 15.11.2023, 07:26:33 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Daja z 15.11.2023, 07:23:54

Dobrý den Dájo, přehodím tuhle informaci paní nakladatelce. Moc děkuju a už jsem chtěla kolikrát napsat a vždycky na to zapomenu - že se známe ještě z čézetpsa , z Žumpy. Nevím, jestli to víte/víš.

A musím Tě malinko zklamat, tuhle výsadu má pan  majitel Chovu zvířat, kterému jsem v noci psala, že to tady po předchozí dohodě napíšu a on nelenil a tím pádem…And the winner is…. Zbyněk! Ale to myslím, že mu fšicí rádi odpustí.  

bambule
bambule (415 příspěvků) 15.11.2023, 07:45:23 xxx.xxx.234.116

Zrzavci, gratuluji k nádhernému počinu. Jsem úplně nadšená a knihu si určitě objednám a vložím pod 🌲. Moc se těším. Hlavně na ty malůvky 💓. Bomba…..💣

Daja
Daja (414 příspěvků) 15.11.2023, 08:35:07 xxx:xxx.c968:61d
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 15.11.2023, 07:26:33

Se mi ztratil příspěvek.

Tak znova, vůbec, ale vůbec netuším kdopak jsi. Holt jsem už starší osoba a fakt nic nevím, netuším a prosím připomenout se prosím.

Dája

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 15.11.2023, 08:44:31 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Daja z 15.11.2023, 08:35:07

Měla jsem v té době jen Ashe - řečeného Ešus, proto krom jiného jsem byla Ešusová- bydlela jsem kousek od Davídkojc

Obrázek
kometa
kometa (4191 příspěvků) 15.11.2023, 09:04:45 xxx.xxx.224.101
Zrzavci:

Veeeeliký vánoční překvapení!!! Ale fakt jako veliký. 

Chtěla jsem s ním ještě počkat, ale............. dneska je 10. výročí, kdy mě opustil můj srdcový král Ešus. A tak, tak jsem si řekla, že čekat nebudu. Že to je vlastně asi nejvhodnější den, kdy Vás zpravit o tom překvapení. Protože se hodně týká jeho. 

Protože. 

Protože se našla jedna výborná, odvážná a pravděpodobně asi i bláznivá osoba, jinak by nemohla udělat to, co udělala, neb se jí zalíbilo moje psaní. Nejdřív články o výchově a pak se začetla víc a .........prohlásila, že z toho musíme udělat knihu.  

Na což jsem já jí řekla, že na to nemám čas, protože tři ohaři, práce, stavba a domácnost = hranice mých možností. Ale jak říkám, je to odvážná osoba, a tak se na to vrhla sama. Sestavila a upravila pro vás moje články tak, aby mohly bydlet pěkně v knížce. V krásný knížce. A já pak psaní doplnila o svoje malůvky. 

Dole u vložených obrázků vidíte, jak knížka - resp. její obálka - vypadá. Je krásná a líbí se nám moc. 

A protože paní nakladatelka je opravdu odvážná, můžete si vybrat, zda si knížku koupíte v papírové formě - protože ona prohlásila, že tohle je knížka, kterou by sama chtěla mít v knihovničce, anebo zda si ji pořídíte v elektronické podobě.  A tak dole vidíte  rovnou i plakátek, který bude knížku doprovázet v internetovém obchodě.

 Já jsem mám jen pár úkolů. Mimo jiné informovat svět o nové a krásné knížce a pak informovat budoucí čtenáře a kupující o tom, že knížka jde do tisku s tím, že: 

*Kniha bude s dodáním do Vánoc, jako vánoční dárek. 

*Knihu je možné, a pro nakladatelku i autorku výhodnější, zaplatit v případě papírové verze bankovním převodem. Neb každá platba kartou = daň platební bráně a menší částku peněz, která zbyde kvůli nemalým nákladům, pro nás. Můžete při placení-kdo umíte, já ne třeba- použít QR kód, jenž za vás vyplní č. účtu, variabilní symbol, částku. Ale lze pochopitelně vyplnit ručně, jako bych to musela udělat já. Bankovní převod, jak jsem psala, je lepší pro papírovou knihu, pro tu életrickou verzi naopak platba kartou, neb po  obdržení platby web sám ihned automaticky pošle odkaz na stažení. 

Pokud by vám něco z toho nešlo, nebo nešlo něco jiného, máte, prosím, kontaktovat přímo nakladatelství - kontakt na stránkách, protože paní nakladatelka je na emailu stále a má možnost reagovat rychleji, než kdybyste to cedili přes mou maličkost. 

DŮLEŽITÁ INFORMACE JE, ŽE KNÍŽKA V ELEKTRONICKÉ FORMĚ, JE DOSTUPNÁ I PRO NEVIDOMÉ, NEBO ŠPATNĚ VIDÍCÍ ČTENÁŘE, KTERÝM KNÍŽKA BUĎ TEXT PŘEČTE, ANEBO ZVĚTŠÍ.   Což se mně osobně hodně moc líbí a jsem za to vděčná. 

No a kde můžete knížku předobjednat a koupit? Tady prosím:    

https://megibuk.cz/ohar-kam-se-podivas-zrzavci/

 Jak jsem psala, knížka jde do tisku, a bude, jak mě informovala paní nakladatelka, s dodáním do Vánoček.  A musím napsat ještě jednu důležitou věc. Paní nakladatelka mi dala ještě jeden úkol - každičká knížka, které půjde v papíru, bude ode mne podepsaná, takže než půjde k Vám, musí nejdřív k nám do Domečku a já budu podepisovat, podepisovat a podepisovat a pak už to poletí směr vy. 

 Bude nám ctí, pokud budeme díky knížce "sedět" pod Vánočním stromečkem u vás doma :-)

Chci moc poděkovat majitelům stránek, že mi umožnili vám tady knížku představit a ve čtvrtek ji také najdete prý v inzerci. Děkuji vám oběma pánové moc. Jsem ráda, že v týhle podivný době můžu hodit do placu něco, co snad ostatní pobaví. Tak jako mě, když jsem to prožívala a posléze psala, a ty kteří při práci na knížce články pročítali. 

Obrázek Obrázek Obrázek

Objednáno! A za dlouhých zimních večerů budu číst. Pro pozvednutí nálady.

Kilian
Kilian (954 příspěvků) 15.11.2023, 09:44:37 xxx:xxx.3eb9:fbf7

..opravdu velká gratulace k vaší první a doufám že ne poslední knížce….mám stejný problém jako Dája….moc ráda bych v tištěné podobě, ale na dobírku…

XY. (neregistrovaný) 15.11.2023, 10:43:05 xxx.xxx.120.185
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 15.11.2023, 07:11:05

👍 Váš počin .I když já vaší knihu neocením leda že by byla i audio ale to by bylo zas poloviční když by chyběli ilustrací.

 A říkám jsi   až budete ,,slavná " a dávat rozhovor 😂.Jistě jedná z prvních otázek bude : Co vás vedlo k sepsání prvotiny? - No prach obyčejná otava a duvovej pes . - Jo chápu i já jsem se né jednou nudil ale co si mám představit pod pojmem 🌈 🐶 ? - Myslím si že mi nerozumíme pane moderátore 🤣.

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 15.11.2023, 10:46:01 xxx.xxx.65.248

TO ZRZAVCI:

Zrzavci - já se vám musím k něčemu přiznat. Snad mi odpustíte, že ještě nebyla na světě kniha. 🙄 Já jsem si onehdá vytiskla váš článek o chození na vodítku v Tali podání a nosím několik výtisků s sebou na vycházky. Mám to jako leták (speciálně čekám až potkám znovu ty lidi, co naposledy škubali sedmiměsíčnímu rýčbekovi hlavou tak, že mu jí málem utrhli). …a hodlala jsem to vrazit do ruky každému podobnému. Leták je samozřejmě ozdrojovaný.  No, teď k tomu dotisknu ještě nabídku knihy, no… a ten článek bude jako ochutnávka… souhlasíte nebo mám svou guerillu zabalit?


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.