Aktuálně: 4 948 inzerátů174 078 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Mám pro Vás ... VELKÝ VÁNOČNÍ PŘEKVAPENÍ.

Vahine
Vahine (460 příspěvků) 30.01.2024, 15:59:15 xxx.xxx.179.11

Před Vánoci jsem zase potkala pána s puberťáčkem, vizáží celý Rumíček. Potkávám je vcelku pravidelně, pejsu od štěněte, vždy odpo, když jdu z práce…a tak hladkám podupápajícího zrzavýho koníčka a vypravuju pánovi, že jestli shání ještě dárky, že mám tip na Zrzavcovic knihu. On má pán ohařisko už třetí v pořadí říkal, takže knihy potřebná osoba. Pán děkoval, že děkuje za nápad a šel jsme si každý po svém. Dnes jsem je potkala zase, že už zase chodím do práce snad zdravá a pán se na mne usmívá a už zdálky hlásil, že si knihu v papíře koupil sobě k Vánocům a že už čte a moc se mu líbí a hlavně i ta mluva. Tak jsem říkala, že mám radost, že se mu kniha líbí a že ho potěším, protože  se píše další díl…vypadal opravdu potěšeně, tak to zase pak potěšilo mne a říkala jsem si, že to sem musím napsat…že z knihy bude hit! 😀

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 30.01.2024, 20:01:30 xxx.xxx.24.158
Odpověď na příspěvek uživatele Vahine z 30.01.2024, 15:59:15

Vahine, to je bombový! Děkuju moc, sedím tu a mám hubu kolem celý hlavy. Udělalo  mi to děsnou radost. Jsem ráda, že se pánovi knížka líbí a jste výborný reklamní agent!

Mám radost i z toho, že knížka už vesele překračuje nějakou dobu čile můj okruh lidí, kteří mě znají a kupují ji lidé “zvnějšku”.

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 30.01.2024, 20:03:37 xxx.xxx.24.158
Odpověď na příspěvek uživatele Dafi z 28.01.2024, 20:33:38

Tak a z tohodle mám taky velkou radost, protože knížka pomáhá v těžké chvíli, všechny dostaly do vínku svůj úkol - potěšit svoje lidi, ke kterým míří a jestli potěší v takovéhle chvíli, jsem za to moc ráda.

Orionka (neregistrovaný) 02.02.2024, 11:29:04 xxx.xxx.64.54
megi-the-pes:

Zbláznila. Tak. 

Mě teda ale hodně zajímá recenze od Orionky. Jako hodně. Počkám. (Na pláč času dost, že jo. 😀)


Nevím sice proč… Začíná to dobře - v Jizerkách. Ta Smědava?

31. 3. končím v zaměstnání (kdyby byly dvě, mohly jezdit se mnou, tu jednu nechci zničit ), taky se bude pomalu končit s topením (já vím, ještě tam budem ) a přestanu lítat po lese pro klacky. A pak už budu jen číst a těšit se na Vánoce ( na další díl ).

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 02.02.2024, 11:35:53 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 02.02.2024, 11:29:04

Začíná to dobře - v Jizerkách. Ta Smědava?

jasně, že. Jizerky byla naše oblíbená destinace. Jak zimní, tak letní.

A pak už budu jen číst a těšit se na Vánoce ( na další díl ).

tak ale to zní jako dobrá recenze 🙂

orionka (neregistrovaný) 02.02.2024, 12:23:17 xxx.xxx.64.54
Zrzavci:

Začíná to dobře - v Jizerkách. Ta Smědava?

jasně, že. Jizerky byla naše oblíbená destinace. Jak zimní, tak letní.

A pak už budu jen číst a těšit se na Vánoce ( na další díl ).

tak ale to zní jako dobrá recenze 🙂


A proč by měla být špatná ?

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 02.02.2024, 13:19:56 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele orionka z 02.02.2024, 12:23:17

Tak člověk může mít nějakou představu a to se pak nekreje s realitou.  Vím od kamarádky, která to kupovala pro jinou svou kamarádku, že - jak jsem psala Varaxi - měla fakt zpočátku asi velkej problém s tou mluvou, myslím, že jí dělaly  problém i ty Hovory Pé ., když knížkou listovala, protože proč jako mají mluvit psi.  Pak už dobrý, knížka se jí líbila, jak se do ní vnořila, ale ten začátek pro ni prostě nebyl. Ale knihu si  nekupovala ona sama, třeba by po ní nesáhla.

orionka (neregistrovaný) 02.02.2024, 16:23:44 xxx.xxx.64.54

Protože všichni mí psi mluvili, psí mluva mi nečiní problém 🙂

Sardullah
Sardullah (961 příspěvků) 02.02.2024, 18:06:19 xxx.xxx.189.104

Tak jsem se vypravila jako doprovod s mamkou na oční…máma říkala “bože, to tam zas budeme dvě hodiny”…já si říkám super, vezmu knihu a když už tedy musím někde dvě hodiny dřepět, tak to už za tu dobu něco přečtu…

No a teď realita…čekárna našlapaná, ale sedli jsme si….nevím, kdo vybírá židličky do čekáren, ale tady to byla katastrofa, židlička malá…nikde žádnej věšák, takže já v klíně držela mámin kabát (z klouzavého materiálu), svůj jsem si ani nesvlíkla, neboť nevím, jak bych držela dva…takovej luxus, abych vedle sebe měla volnou židli, kam to položím, bohužel nebyl…mámu vždycky zavolali, aby přečetla písmena, aby jí změřili oční tlak, aby jí kápli něco do oka a mezitím prodlevy, kdy zase se mnou seděla…takže já ještě ve snaze jí tzv. udržet místo, aby to bylo jasný a nemusela jsem nikoho odhánět, jsem dala vždycky ten její kabát na její prázdnou židli…a ještě jsem ho tam musela stejně držet, neboť klouzavý kabát na malé klouzavé židli nechtěl sedět sám a neustále klouzal a to i když jsem mu říkala “sedni..místo…a zůstaň”…dorazila mě máma, když se zase po nějaké procedůře vrátila a dosedla na svou židli (samozřejmě v tu chvíli jsem měla opět plnou náruč jejího kabátu, kterému se očividně u mě na klíně taky nelíbilo a klouzal po mém klouzacím kabátu furt pryč)…"jsi říkala, že si budeš číst…tak proč nečteš??"…"nečtu, protože stačí tělocvik s kabátem, kdybych ještě držela knihu, tak už bych fakty potřebovala třetí ruku😠"….by člověk řekl špičkové pracoviště, hezké nové a nemají ani věšáky…..a já se na to oční tak těšila….😢

tetrivek
tetrivek (122 příspěvků) 08.02.2024, 17:34:54 xxx:xxx.fe1b:8426

Tak se s ostudou přiznám, že začínám teprve číst, ale v práci měla kniha veliký úspěch. Minimálně dvě kolegyně budou objednávat, byly nadšené. Mě se taky líbí lehké čtení s vtipem. Někdy slangu moc nerozumím, jsem natvrdlá a za pár stránek pochopím….. 

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 08.02.2024, 18:52:24 xxx.xxx.116.3
Odpověď na příspěvek uživatele tetrivek z 08.02.2024, 17:34:54

To jsem moc ráda, že se knížka líbí i těm, kteří mě neznají. 

Já mám tu svou mluvu prostě rozjetou 🙂  a věřím, že to někdy zabrat asi dá .

megi-the-pes
megi-the-pes (2210 příspěvků) 08.02.2024, 19:09:19 xxx.xxx.124.6

Slyšim. 

U některých věcí jsem si říkala, že by to chtělo hvězdičku a vysvětlivku dolů, nebo na konec, ale tím bych čtenářovi mohla říct, že je náš poddaný, to jsem nechtěla. 🙂 Dnes si každý vygůglí…
A omezovat ty Zrzavcové výrazy taky nechcu, ono to spolu tak funguje… 
Zatím si stěžovala jenom Varaxi, tak co. 😀 😀

Mně se hrozně líbí obrázek u Hovorů. A lidi nic neříkaj o obrázcích. 😢😀

Zrzavcová: já tu grafiku na trika udělám, můžeš to vyřídit, ať se s tím nikdo netrápí (nenápadně tam chceme propašovat název, že jo 😀)

Dafi (neregistrovaný) 08.02.2024, 22:34:30 xxx.xxx.136.20

tak knížka přečtena-vrátila se ke mě někdy dopo v úterý,a ještě že jsem za sebou měla vycházku ze psama,a domácnost,protože jsem začala číst…a četla…u oběda,po obědě,před obědem,před večeří,po večeři-nez to jsem nacpala svačinku,kr.vycházku ze psama,moje cvičení a dokument o CORONĚ na ČT2,a pak zase čtení.a včera po vycházce a před odchodem do práce a mezi vařením zase črení a pak šmitec….

 takže během 2 dní necelých přečteno,moc se mi to líbilo-i když já moc nemusím když knížku mluví pes…ale tady su zvyklá🙂,a  su ráda že jsem od té knížky xxx hodin nemohla odtrhnout!!takže za mě paráda!!

akorát poznámka máti-přítelové,co ji četla přede mnou-moc se jí libila,i to vyysvětlení k výchově,péči…-to teda říkala,že ona na to nemá bunky,že jde občas ven ze psama ale cvičení nechává na mě..tak jsem jí říkala,že tak to má většina majitelů…

můj otec třeba ze psama chodil 4 vycházky denně,hrál si s něma,krmil,česal,koupal,ale v životě by psa nenaučil ani dej pac….na cvičení jsem byla doma já-každopádně-výchovný koutek super-co kdybych to okopírovala někmu na čtení???tu výchovu???

 no a jinak říkala -že je škoda,že tam není napsaný co se s pejskama stalo….

 no a za mě dobrý-knížka co chytne a nepustí🙂 a tak to má být!!!

Fikovnice
Fikovnice (4285 příspěvků) 08.02.2024, 22:49:19 xxx.xxx.63.55
orionka:

Protože všichni mí psi mluvili, psí mluva mi nečiní problém 🙂


Vždyť jsme na IF měli naprosto super odlehčené téma, co říká můj pes…zrovna toto vlákno by se mi teď hodilo.

Vzpomínám na to, vybavuji si některé hlášky (hlavně Fločkovy😀) a už se tu zas křením!😄

Sardullah
Sardullah (961 příspěvků) 09.02.2024, 00:52:22 xxx.xxx.29.244
Fikovnice:

Vždyť jsme na IF měli naprosto super odlehčené téma, co říká můj pes…zrovna toto vlákno by se mi teď hodilo.

Vzpomínám na to, vybavuji si některé hlášky (hlavně Fločkovy😀) a už se tu zas křením!😄


… no a tak teď říkám Gině… “holka, všechno by bylo jednodušší, kdybys mluvila tak jako mluvila Sára, to bychom si asi lépe rozuměly” a Gina říká “ Prosim tě, jsi spadla z jahody na znak, psi přeci nemluví a žádnou mluvící Sáru neznám a vůbec, koukej už chrápat…si ráno zase budeš stěžovat, že jsi toho moc nenaspala a že ještě chvilku. Takže mi dej pusu a dobrou…” No ona je holka pastevecká a ty vědí všechno nejlíp, takže musí mít pravdu… Fíkovnice psi NEMLUVÍ… když to ŘÍKALA Ginuš  tak to tak prostě je a basta…. a vůbec… Gina říkala, že už mám spát, tak sorry jako … dobrou😜

Fikovnice
Fikovnice (4285 příspěvků) 09.02.2024, 15:30:42 xxx.xxx.62.113
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 09.02.2024, 00:52:22

Ne ne Jani, to se budu hádat!😛

Psi mluví!😀

Však vzpomínáš na Fločkovu hlášku??? “Tak jo, já to teda sežeru, když mi to furt nutíš, ale až Ti pobliju Tvůj oblíbenej kobereček, tak si to budeš čistit sama!!!”🤣

Sardullah
Sardullah (961 příspěvků) 09.02.2024, 15:34:12 xxx.xxx.221.216
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 09.02.2024, 15:30:42

No můžeš se o tom hádat s mojí Ginuš… ale ne teď, teď spí… a ona si musí schrupnout alespoň 5x denně, aby měla sílu na hlavní spánek dne, tak jí budit nebudu… bůh ví, co by mi na to řekla🤪

Fikovnice
Fikovnice (4285 příspěvků) 09.02.2024, 15:38:00 xxx.xxx.62.113
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 09.02.2024, 15:34:12

Jo ona nabírá sílu na hlavní spánek?? Tak to jo!😂

Ale tipla bych si, že Ti občas řekne např.:"Díky, ta svíčková byla vynikající, ale příště bych si ji dala s osmi (knedlíky)!"🤣


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.